Čas na serveru 02:39:25

Aukce XLVII./2018

  Autor neurčen - Na polích

Na polích

Id: 145422

olej/karton, rozměr 9 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pravděpodobně ruská provenience

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

  Autor neurčen - Staré město

Staré město

Id: 145434

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, částečně i obraz, zvlněné plátno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

  Autor neurčen - Střekov

Střekov

Id: 147518

olej/plátno/karton, rozměr 21 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz nerestaurován

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Josef Novák_ - Staroměstská radnice

Josef Novák_
Staroměstská radnice

Id: 144101

olej/plátno, rozměr 62 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jelínek - U lesa

Josef Jelínek
U lesa

Id: 145432

olej/karton, rozměr 33 x 28 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

František Charvát - Zimní krajina

František Charvát
Zimní krajina

Id: 147509

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Jaromír Stretti - Zamponi - Pražský hrad

Jaromír Stretti - Zamponi
Pražský hrad

Id: 147515

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
800

Detail

Bohumil Ullrych - Dívky

Bohumil Ullrych
Dívky

Id: 89003

olej/karton, rozměr 16 x 18 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 200

1 700

Detail

  Neznačeno - Ve stáji

Neznačeno
Ve stáji

Id: 145428

olej/plátno, rozměr 57 x 72 cm, poškozená malba, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

  Neznačeno - V pokoji

Neznačeno
V pokoji

Id: 144507

kombinovaná technika/tuž/akvarel, rozměr ve výřezu 32,5 x 32,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Rudolf  Walter - Letní podvečer u Bečvár

Rudolf Walter
Letní podvečer u Bečvár

Id: 144702

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený novodobý rám

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Jindřich Procházka - Na poli

Jindřich Procházka
Na poli

Id: 147505

akvarel/papír rozměr ve výřezu 16,5 x 12 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
400

1 600

Detail

Josef Liesler - Senát

Josef Liesler
Senát

Id: 145404

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole č. 264/300, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jiří Kamenický - Tatry

Josef Jiří Kamenický
Tatry

Id: 147701

olej/plátno, rozměr 71 x 88 cm, signováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Vzpomínka na starý Řím

Max Švabinský
Vzpomínka na starý Řím

Id: 141509

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o přílohu 6. čísla časopisu Umění VII. z roku 1934

Vyvolávací cena:

1 400

Detail