Aukce XLVII./2018
Na polích
Id: 145422
olej/karton, rozměr 9 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pravděpodobně ruská provenience
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč
Staré město
Id: 145434
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, částečně i obraz, zvlněné plátno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Střekov
Id: 147518
olej/plátno/karton, rozměr 21 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz nerestaurován
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Josef Novák_
Staroměstská radnice
Id: 144101
olej/plátno, rozměr 62 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Josef Jelínek
U lesa
Id: 145432
olej/karton, rozměr 33 x 28 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, volné v rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 000 Kč
František Charvát
Zimní krajina
Id: 147509
olej/plátno/karton, rozměr 31 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 000 Kč
Jaromír Stretti - Zamponi
Pražský hrad
Id: 147515
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 000 Kč
Bohumil Ullrych
Dívky
Id: 89003
olej/karton, rozměr 16 x 18 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 700 Kč
Neznačeno
Ve stáji
Id: 145428
olej/plátno, rozměr 57 x 72 cm, poškozená malba, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 700 Kč
Neznačeno
V pokoji
Id: 144507
kombinovaná technika/tuž/akvarel, rozměr ve výřezu 32,5 x 32,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Rudolf Walter
Letní podvečer u Bečvár
Id: 144702
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený novodobý rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč
Jindřich Procházka
Na poli
Id: 147505
akvarel/papír rozměr ve výřezu 16,5 x 12 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
400 Kč
1 600 Kč
Josef Liesler
Senát
Id: 145404
litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole č. 264/300, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Josef Jiří Kamenický
Tatry
Id: 147701
olej/plátno, rozměr 71 x 88 cm, signováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Max Švabinský
Vzpomínka na starý Řím
Id: 141509
litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o přílohu 6. čísla časopisu Umění VII. z roku 1934
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč