Čas na serveru 03:53:09

Aukce XLVII./2018

Václav Malý - Chalupa u Pasečnice

Václav Malý
Chalupa u Pasečnice

Id: 146504

olej/karton, rozměr 25 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

7 000

Detail

Jan Saudek - Kalendář Medela/7

Kalendář Medela/7

Id: 146207

fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 600

Detail

Vlastimil  Beneš - Červánky

Vlastimil Beneš
Červánky

Id: 146803

olej/plátno, rozměr 24 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, zakázkové rámování

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jan Saudek - Kalendář Medela/5

Kalendář Medela/5

Id: 146205

Vyvolávací cena:

7 200

Detail

Josef Jíra - Z Rokytnice

Josef Jíra
Z Rokytnice

Id: 146105

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Detail

Příhozy: 84

Petr Jaroš - Partie ze staré Prahy Emauz

Petr Jaroš
Partie ze staré Prahy Emauz

Id: 145446

olej/plátno/karton, rozměr 38,5 X 51 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

4 300

Detail

Josef Krejsa - Rozkvetlá louka

Josef Krejsa
Rozkvetlá louka

Id: 146902

olej/dřevo, rozměr 39 x 54 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 55

František  Foltýn - Vlčí máky

František Foltýn
Vlčí máky

Id: 145305

olej/plátno, rozměr 59 x 30 cm, signováno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, původní rámování, jedná se o ojedinělé velmi rané autorovo dílo, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Josef Velčovský - Solné jezero v Namibii

Josef Velčovský
Solné jezero v Namibii

Id: 147002

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

18 500

Detail

Otakar Číla - Benáres

Otakar Číla
Benáres

Id: 147402

olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vlevo dole, oděrky na novodobém rámování

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

  Neznačeno - Motiv z Kameniček

Neznačeno
Motiv z Kameniček

Id: 144508

olej/karton, rozměr 38 x 46 cm, dekorativně adjustováno, přiložen originální účet z roku 1998 a kopie posouzení PhDr. J. Nízkého, ve kterém se přiklání k autorství Antonína Slavíčka

Vyvolávací cena:
8 000

64 000

Detail

Příhozy: 56

Jan Honsa - Z Velké Řetové

Jan Honsa
Z Velké Řetové

Id: 146606

olej/plátno, rozměr 51 x 67 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Zdeněk Burian - Nejvěrnější kamarád

Zdeněk Burian
Nejvěrnější kamarád

Id: 131510

olej/překližka, rozměr 53 x 36 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz nerestaurován, jedná se o návrh na obálku ke knize Jakuba Honnera "Nejvěrnější kamarád", nakl. Jos. Hokr, Praha 1948

Vyvolávací cena:
11 000

55 800

Detail

Příhozy: 51

František Ringo Čech - I banku můžete mít rádi

František Ringo Čech
I banku můžete mít rádi

Id: 147102

olej/plátno, rozměr 45 x 45 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Karel Langer - Kvetoucí meze

Karel Langer
Kvetoucí meze

Id: 147202

Vyvolávací cena:
12 000

110 000

Detail

Příhozy: 98