Čas na serveru 09:25:58

Aukce XLVII./2018

Jan Saudek - Kalendář Medela/7

Kalendář Medela/7

Id: 146207

fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 600

Detail

  Autor neurčen - Pod Tatrami

Pod Tatrami

Id: 131501

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 65 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef Jiří Kamenický - Květinové zátiší

Josef Jiří Kamenický
Květinové zátiší

Id: 145701

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno pseudonymem vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan Saudek - Kalendář Medela/6

Kalendář Medela/6

Id: 146206

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef Matička - Šternberk

Josef Matička
Šternberk

Id: 145441

olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Bedřich Wachsmann ml. - Dívky na louce

Bedřich Wachsmann ml.
Dívky na louce

Id: 145445

olej/plátno, rozměr 30 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, v malbě krakeláž

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Wágner - Podzimní chaloupka

Karel Wágner
Podzimní chaloupka

Id: 148304

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan Saudek - Kalendář Medela/5

Kalendář Medela/5

Id: 146205

Vyvolávací cena:

7 200

Detail

Drahoslav Šolta - Město v červeném

Drahoslav Šolta
Město v červeném

Id: 139930

olej/plátno, rozměr 100 x 114 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
6 000

7 000

Detail

  Autor neurčen - Pasáček

Pasáček

Id: 145403

olej/plátno, rozměr 53 x 68 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

7 000

Detail

Jan Saudek - Kalendář Medela/4

Kalendář Medela/4

Id: 146204

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Václav Malý - Chalupa u Pasečnice

Václav Malý
Chalupa u Pasečnice

Id: 146504

olej/karton, rozměr 25 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

7 000

Detail

Ladislav Berecz - Carmen

Ladislav Berecz
Carmen

Id: 148307

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné poškození v malbě

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Augustin Mervart - U Neapole

Augustin Mervart
U Neapole

Id: 147507

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 800

7 000

Detail

Gustav Böhm - Motiv ze středomoří

Gustav Böhm
Motiv ze středomoří

Id: 145202

olej/dřevo, rozměr 24 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 1924, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 750

Detail