Aukce XLVII./2018
Kalendář Medela/7
Id: 146207
fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 600 Kč
Pod Tatrami
Id: 131501
olej/plátno/karton, rozměr 44 x 65 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu i v malbě
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Josef Jiří Kamenický
Květinové zátiší
Id: 145701
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno pseudonymem vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Kalendář Medela/6
Id: 146206
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Josef Matička
Šternberk
Id: 145441
olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Bedřich Wachsmann ml.
Dívky na louce
Id: 145445
olej/plátno, rozměr 30 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, v malbě krakeláž
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 500 Kč
Karel Wágner
Podzimní chaloupka
Id: 148304
olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč
Kalendář Medela/5
Id: 146205
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 200 Kč
Drahoslav Šolta
Město v červeném
Id: 139930
olej/plátno, rozměr 100 x 114 cm, signováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
7 000 Kč
Pasáček
Id: 145403
olej/plátno, rozměr 53 x 68 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
7 000 Kč
Kalendář Medela/4
Id: 146204
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Václav Malý
Chalupa u Pasečnice
Id: 146504
olej/karton, rozměr 25 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 000 Kč
Ladislav Berecz
Carmen
Id: 148307
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné poškození v malbě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Augustin Mervart
U Neapole
Id: 147507
olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 000 Kč
Gustav Böhm
Motiv ze středomoří
Id: 145202
olej/dřevo, rozměr 24 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 1924, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 750 Kč