Čas na serveru 05:52:02

Aukce XLVII./2018

Boris Jirků - Dvojí úsměv

Boris Jirků
Dvojí úsměv

Id: 149401

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

A. B. Piepenhagen - Stromy pod strání

A. B. Piepenhagen
Stromy pod strání

Id: 148001

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

50 000

Detail

František Dvořák Brunner - Princesna Marieta

František Dvořák Brunner
Princesna Marieta

Id: 146503

olej/plátno/karton, rozměr 21 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo nahoře popsáno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

43 000

Detail

Příhozy: 55

Jan Köppl - V parku

Jan Köppl
V parku

Id: 139605

olej/karton, rozměr 64 x 45 cm, signováno vpravo dole, lokální oděrky v malbě, novodobě rámováno, zcela ojediněle se vyskytující autor Mařákovi školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

42 300

Detail

  Neznačeno - V polích

Neznačeno
V polích

Id: 144509

olej/karton, rozměr 36 x 46 cm, dekorativně adjustováno, přiložen originální účet z roku 1998 a kopie posouzení PhDr. J. Nízkého, ve kterém se přiklání k autorství Antonína Slavíčka

Vyvolávací cena:
8 000

42 000

Detail

Příhozy: 49

Gustav Sýkora - Ležící dívka

Gustav Sýkora
Ležící dívka

Id: 145313

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo nahoře, lokálně poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

41 000

Detail

Jaroslav Šetelík - Praha

Jaroslav Šetelík
Praha

Id: 144502

olej/plátno, rozměr 60 x 82 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz lokálně znečištěn

Vyvolávací cena:
11 000

40 000

Detail

František Jiroudek - Herečky v šatně

František Jiroudek
Herečky v šatně

Id: 146701

olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, popsáno a signováno na zadní straně, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 48

Vilém (Willi) Nowak - U plachetnice

Vilém (Willi) Nowak
U plachetnice

Id: 147901

olej/plátno, rozměr 50 x 62 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:
6 000

40 000

Detail

Oldřich Blažíček - Mezi stromy

Oldřich Blažíček
Mezi stromy

Id: 144506

olej/karton, rozměr 28 x 28 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
8 000

39 002

Detail

Příhozy: 48

Arnošt Paderlík - Zátiší

Arnošt Paderlík
Zátiší

Id: 146802

olej/plátno, rozměr 29 x 39 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 400

Detail

Lev Šimák - Krajina

Lev Šimák
Krajina

Id: 143147

olej/plátno, rozměr 53 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 800

37 000

Detail

Příhozy: 68

Quido Mánes - Srnka na louce

Quido Mánes
Srnka na louce

Id: 146401

olej/plátno, rozměr 31,5 x 43 cm, nesignováno, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
10 000

37 000

Detail

Josef Krejsa - Rozkvetlá louka

Josef Krejsa
Rozkvetlá louka

Id: 146902

olej/dřevo, rozměr 39 x 54 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 55

Zdeněk Hajný - Krajina zvěstování

Zdeněk Hajný
Krajina zvěstování

Id: 141707

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

36 030

Detail