Aukce XLVII./2018
Boris Jirků
Dvojí úsměv
Id: 149401
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
53 000 Kč
A. B. Piepenhagen
Stromy pod strání
Id: 148001
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
50 000 Kč
František Dvořák Brunner
Princesna Marieta
Id: 146503
olej/plátno/karton, rozměr 21 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo nahoře popsáno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 55
Jan Köppl
V parku
Id: 139605
olej/karton, rozměr 64 x 45 cm, signováno vpravo dole, lokální oděrky v malbě, novodobě rámováno, zcela ojediněle se vyskytující autor Mařákovi školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
42 300 Kč
Neznačeno
V polích
Id: 144509
olej/karton, rozměr 36 x 46 cm, dekorativně adjustováno, přiložen originální účet z roku 1998 a kopie posouzení PhDr. J. Nízkého, ve kterém se přiklání k autorství Antonína Slavíčka
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 49
Gustav Sýkora
Ležící dívka
Id: 145313
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo nahoře, lokálně poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
41 000 Kč
Jaroslav Šetelík
Praha
Id: 144502
olej/plátno, rozměr 60 x 82 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz lokálně znečištěn
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
40 000 Kč
František Jiroudek
Herečky v šatně
Id: 146701
olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, popsáno a signováno na zadní straně, na zadní straně výstavní štítek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 48
Vilém (Willi) Nowak
U plachetnice
Id: 147901
olej/plátno, rozměr 50 x 62 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
40 000 Kč
Oldřich Blažíček
Mezi stromy
Id: 144506
olej/karton, rozměr 28 x 28 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
39 002 Kč
Příhozy: 48
Arnošt Paderlík
Zátiší
Id: 146802
olej/plátno, rozměr 29 x 39 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 400 Kč
Lev Šimák
Krajina
Id: 143147
olej/plátno, rozměr 53 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 68
Quido Mánes
Srnka na louce
Id: 146401
olej/plátno, rozměr 31,5 x 43 cm, nesignováno, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
37 000 Kč
Josef Krejsa
Rozkvetlá louka
Id: 146902
olej/dřevo, rozměr 39 x 54 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 55
Zdeněk Hajný
Krajina zvěstování
Id: 141707
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 030 Kč