Aukce XLVII./2018
František X. Diblík
U rybníka
Id: 147603
olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč
Jaroslav Trnka
Restaurace pod stromy
Id: 146301
olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 101 Kč
Othon Coubine
Z Boskovic
Id: 144002
tužka/papír, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč
Cesta lesem
Id: 145302
olej/plátno, rozměr 49,5 x 62 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč
Marie Martínková-Tomasovská
Kytice
Id: 145602
olej/karton, rozměr 73 x 59 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč
Karel Liebscher
Městečko s řekou
Id: 145409
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, pasparta poškozena
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
4 100 Kč
František Kupka
Památce Havličkově
Id: 146605
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22,5 cm, signováno monogramem v tisku vpravo dole, list v minulosti přeložen, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč
Zakládací listina
Id: 146002
zakládací listina University Karlovy v Praze, vydáno 1931, ze série 700 výtisků na simili japanu, písmo a pečeti jsou reprodukovány ve skutečné velikosti, dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč
Neznačeno
Vesnička v podvečer
Id: 145411
olej/plátno/karton, rozměr 31 x 43 cm, oděrky na rámu, obraz mírně poškozen
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 000 Kč
Jan Dědina
Rozhovor
Id: 145417
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 000 Kč
Albín Brunovský
O srdcích
Id: 147303
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu průměr kruhu cca 18 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 000 Kč
Skalnatý vrchol
Id: 147513
olej/plátno, rozměr 30 x 26 cm, signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, obraz zašpiněn
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 800 Kč
Josef Štefan Maleček
Čertovka
Id: 145603
olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč
Muž v klobouku
Id: 145306
olej/plátno/karton, rozměr 53 x 38,5 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
3 700 Kč
Postava
Id: 146309
bronzová plastika, celková výška 32,5 cm, věnování na spodní straně
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 700 Kč