Čas na serveru 10:16:27

Aukce XLVII./2018

František X. Diblík - U rybníka

František X. Diblík
U rybníka

Id: 147603

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jaroslav Trnka - Restaurace pod stromy

Jaroslav Trnka
Restaurace pod stromy

Id: 146301

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
2 200

4 101

Detail

Othon Coubine - Z Boskovic

Othon Coubine
Z Boskovic

Id: 144002

tužka/papír, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Autor neurčen - Cesta lesem

Cesta lesem

Id: 145302

olej/plátno, rozměr 49,5 x 62 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Marie Martínková-Tomasovská - Kytice

Marie Martínková-Tomasovská
Kytice

Id: 145602

olej/karton, rozměr 73 x 59 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Karel Liebscher - Městečko s řekou

Karel Liebscher
Městečko s řekou

Id: 145409

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, pasparta poškozena

Vyvolávací cena:
1 700

4 100

Detail

František Kupka - Památce Havličkově

František Kupka
Památce Havličkově

Id: 146605

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22,5 cm, signováno monogramem v tisku vpravo dole, list v minulosti přeložen, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Autor neurčen - Zakládací listina

Zakládací listina

Id: 146002

zakládací listina University Karlovy v Praze, vydáno 1931, ze série 700 výtisků na simili japanu, písmo a pečeti jsou reprodukovány ve skutečné velikosti, dobrý stav

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Neznačeno - Vesnička v podvečer

Neznačeno
Vesnička v podvečer

Id: 145411

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 43 cm, oděrky na rámu, obraz mírně poškozen

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Dědina - Rozhovor

Jan Dědina
Rozhovor

Id: 145417

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Albín Brunovský - O srdcích

Albín Brunovský
O srdcích

Id: 147303

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu průměr kruhu cca 18 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

  Autor neurčen - Skalnatý vrchol

Skalnatý vrchol

Id: 147513

olej/plátno, rozměr 30 x 26 cm, signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, obraz zašpiněn

Vyvolávací cena:
1 200

3 800

Detail

Josef Štefan Maleček - Čertovka

Josef Štefan Maleček
Čertovka

Id: 145603

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

  Autor neurčen - Muž v klobouku

Muž v klobouku

Id: 145306

olej/plátno/karton, rozměr 53 x 38,5 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 100

3 700

Detail

  Autor neurčen - Postava

Postava

Id: 146309

bronzová plastika, celková výška 32,5 cm, věnování na spodní straně

Vyvolávací cena:

3 700

Detail