Aukce XLVII./2018
Oldřich Kulhánek
Souznění
Id: 149301
litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslováno uprostřed dole 54/90, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 000 Kč
František Tavík Šimon
Zelený trh
Id: 147514
barevná litografie/papír,rozměr ve výřezu 27 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 000 Kč
Josef Krejsa
Kraj pod Boubínem
Id: 146901
olej/dřevo, rozměr 40 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 850 Kč
Josef Procházka
Zarostlý rybník
Id: 144301
olej/plátno/karton, rozměr 19 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Václav Malý
Vesnička
Id: 144505
olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 500 Kč
Ota Bubeníček
Blaník
Id: 144807
olej/karton, rozměr 34 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč
Zdeněk Červinka
Na procházce
Id: 145001
olej/dřevo, rozměr 29 x 38 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Pole před bouří
Id: 145003
olej/dřevo, rozměr 19,5 x 26 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč
František Tichý
Jezdec
Id: 147508
suchá jehla/papír, rozměr tisku 20 x 20 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 57/60, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 990 Kč
Neznačeno
O žních
Id: 132110
olej/karton, rozměr 68 x 49 cm, původní stav, lehce prohnutý karton, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 500 Kč
Příhozy: 56
Karel Jílek
Cesta vesnicí
Id: 145416
olej/karton, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz lokálně otřený, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 000 Kč
Neznačeno
Lesní potok
Id: 145440
olej/karton, rozměr 58 x 40 cm, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 000 Kč
Adolf Zábranský
Za pecí
Id: 149202
podmalba na skle, rozměr malby 34 x 25 cm, nesignováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 800 Kč
Karel Karas
V lese
Id: 146103
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč
Alén Diviš
Central Park
Id: 147604
kresba/papír, rozměr listu 36,5 x 26,5 cm, značeno a popsáno s datací na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
11 500 Kč