Čas na serveru 09:03:58

Aukce XLVII./2018

Oldřich Kulhánek - Souznění

Oldřich Kulhánek
Souznění

Id: 149301

litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslováno uprostřed dole 54/90, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

František Tavík Šimon - Zelený trh

František Tavík Šimon
Zelený trh

Id: 147514

barevná litografie/papír,rozměr ve výřezu 27 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Josef Krejsa - Kraj pod Boubínem

Josef Krejsa
Kraj pod Boubínem

Id: 146901

olej/dřevo, rozměr 40 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 850

Detail

Josef Procházka - Zarostlý rybník

Josef Procházka
Zarostlý rybník

Id: 144301

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Václav Malý - Vesnička

Václav Malý
Vesnička

Id: 144505

olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Ota Bubeníček - Blaník

Ota Bubeníček
Blaník

Id: 144807

olej/karton, rozměr 34 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Zdeněk Červinka - Na procházce

Zdeněk Červinka
Na procházce

Id: 145001

olej/dřevo, rozměr 29 x 38 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Pole před bouří

Vojtěch Sedláček
Pole před bouří

Id: 145003

olej/dřevo, rozměr 19,5 x 26 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František  Tichý - Jezdec

František Tichý
Jezdec

Id: 147508

suchá jehla/papír, rozměr tisku 20 x 20 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 57/60, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 990

Detail

  Neznačeno - O žních

Neznačeno
O žních

Id: 132110

olej/karton, rozměr 68 x 49 cm, původní stav, lehce prohnutý karton, nerámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Příhozy: 56

Karel Jílek - Cesta vesnicí

Karel Jílek
Cesta vesnicí

Id: 145416

olej/karton, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz lokálně otřený, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

  Neznačeno - Lesní potok

Neznačeno
Lesní potok

Id: 145440

olej/karton, rozměr 58 x 40 cm, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Adolf Zábranský - Za pecí

Adolf Zábranský
Za pecí

Id: 149202

podmalba na skle, rozměr malby 34 x 25 cm, nesignováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:
1 800

11 800

Detail

Karel Karas - V lese

Karel Karas
V lese

Id: 146103

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Alén Diviš - Central Park

Alén Diviš
Central Park

Id: 147604

kresba/papír, rozměr listu 36,5 x 26,5 cm, značeno a popsáno s datací na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

11 500

Detail