Čas na serveru 08:39:11

Aukce XLVII./2018

Josef Jiří Kamenický - Tatry

Josef Jiří Kamenický
Tatry

Id: 147701

olej/plátno, rozměr 71 x 88 cm, signováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Vzpomínka na starý Řím

Max Švabinský
Vzpomínka na starý Řím

Id: 141509

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o přílohu 6. čísla časopisu Umění VII. z roku 1934

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

  Neznačeno - Dvojice

Neznačeno
Dvojice

Id: 147511

kombinovaná technika/tuž/kvaš/papír, rozměr 38 x 31 cm, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
800

1 300

Detail

Jaroslav Šimůnek - U rozkvetlého stromu

Jaroslav Šimůnek
U rozkvetlého stromu

Id: 143144

pastel/papír, rozměr malby 45,5 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Jaroslav Trnka - Portrét

Jaroslav Trnka
Portrét

Id: 129117

olej/sololit, rozměr 28 x 20 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, na malbě drobné oděrky

Vyvolávací cena:
500

Detail

Karel Špillar - Dívka v kloboučku

Karel Špillar
Dívka v kloboučku

Id: 146604

kresba/papír, rozměr 35,5 x 38 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Autor neurčen - Na zápraží

Na zápraží

Id: 145427

olej/karton, rozměr 33 x 24 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, provenience Rusko

Vyvolávací cena:
800

Detail

Václav Souček - Zátiší s kyticí

Václav Souček
Zátiší s kyticí

Id: 147401

olej/překližka, rozměr 56 x 67 cm, signováno vpravo dole oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Franta Volf - Ovocné zátiší

Franta Volf
Ovocné zátiší

Id: 145426

olej/karton, rozměr 8 x 28 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

500

Detail