Aukce XLVII./2018
Neznačeno
Dvojice
Id: 147511
kombinovaná technika/tuž/kvaš/papír, rozměr 38 x 31 cm, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 300 Kč
Jaroslav Šimůnek
U rozkvetlého stromu
Id: 143144
pastel/papír, rozměr malby 45,5 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Jaroslav Trnka
Portrét
Id: 129117
olej/sololit, rozměr 28 x 20 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, na malbě drobné oděrky
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč
Karel Špillar
Dívka v kloboučku
Id: 146604
kresba/papír, rozměr 35,5 x 38 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Na zápraží
Id: 145427
olej/karton, rozměr 33 x 24 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, provenience Rusko
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Václav Souček
Zátiší s kyticí
Id: 147401
olej/překližka, rozměr 56 x 67 cm, signováno vpravo dole oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Franta Volf
Ovocné zátiší
Id: 145426
olej/karton, rozměr 8 x 28 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč