Čas na serveru 15:18:26

Aukce XLVII./2018

Jaromír Stretti - Zamponi - Pražský hrad

Jaromír Stretti - Zamponi
Pražský hrad

Id: 147515

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
800

Detail

Josef Mánes - Sedící dívka

Josef Mánes
Sedící dívka

Id: 148501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti herečky Národního divadla Jindřišky Slavínské, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Julius Mařák - Ulička

Julius Mařák
Ulička

Id: 148901

kresba/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, výstavní razítko na zadní straně, původní paspartování, zasklení a rámování

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

 Hodiny - Dekorativní hodiny

Hodiny
Dekorativní hodiny

Id: 147203

bicí, značka Zenith, výška hodin 51 cm, rozměr soklu 18 x 28 cm, na povrchu poškozeno, bez záruky chodu

Vyvolávací cena:

Detail

Boris Jirků - Úžas z dospívání

Boris Jirků
Úžas z dospívání

Id: 149403

malba/sololit, rozměr včetně autorského rámování 118 x 88 cm, signováno vpravo dole

Vyvolávací cena:
11 000

66 666

Detail

  Autor neurčen - Skalnatý vrchol

Skalnatý vrchol

Id: 147513

olej/plátno, rozměr 30 x 26 cm, signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, obraz zašpiněn

Vyvolávací cena:
1 200

3 800

Detail

Ferdinand Engelmüller - Podvečer na vísce

Ferdinand Engelmüller
Podvečer na vísce

Id: 147516

pastel/lepenka, rozměr 45 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně přípis ze zbytku starého rámování

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

František Tavík Šimon - Zelený trh

František Tavík Šimon
Zelený trh

Id: 147514

barevná litografie/papír,rozměr ve výřezu 27 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Souznění

Oldřich Kulhánek
Souznění

Id: 149301

litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslováno uprostřed dole 54/90, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail