Čas na serveru 15:06:16

Aukce XLVII./2018

Jindřich Procházka - Na poli

Jindřich Procházka
Na poli

Id: 147505

akvarel/papír rozměr ve výřezu 16,5 x 12 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
400

1 600

Detail

Milada Špálová - Kytice

Milada Špálová
Kytice

Id: 147510

olej/karton, rozměr 38 x 28 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Ferdinand Kotvald - Viniční ulice v Praze

Ferdinand Kotvald
Viniční ulice v Praze

Id: 146101

olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Ota Janeček - Ptáček ve větru

Ptáček ve větru

Id: 149402

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 29 x 20,8 cm, rozměr malby 23 x 18 cm, signováno vpravo dole, popsáno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Slavíček - Plachetnice

Jan Slavíček
Plachetnice

Id: 145405

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

František Drtikol - Kytice

František Drtikol
Kytice

Id: 149501

olej/překližka, rozměr 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

František Škrabánek - Zima

František Škrabánek
Zima

Id: 147504

olej/karton, rozměr 28 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen

Vyvolávací cena:
1 200

2 900

Detail

Jiří Anderle - Hlavy

Hlavy

Id: 145407

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, vlevo dole popis, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jaroslav(Jaro) Svoboda - Dívky na pláži

Jaroslav(Jaro) Svoboda
Dívky na pláži

Id: 145412

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Karas - V lese

Karel Karas
V lese

Id: 146103

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Augustin Satra - Rybářská bašta

Augustin Satra
Rybářská bašta

Id: 146601

olej/karton, rozměr 17 x 30 cm, nesignováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 800

Detail

Antonín  Procházka_ - Dívka s amforou

Antonín Procházka_
Dívka s amforou

Id: 146001

patinovaná sádra, celková výška 41,5 cm, signováno na podstavci, lokálně otřená barva

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Alois Pitrmann - Loučení

Alois Pitrmann
Loučení

Id: 145424

olej/sololit, rozměr 83 x 63 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Adolf Zábranský - Dva zámky

Adolf Zábranský
Dva zámky

Id: 149203

podmalba na skle, rozměr malby 33 x 45 cm, nesignováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 200

Detail

Josef Čapek - Herec II.

Josef Čapek
Herec II.

Id: 148301

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 146, str. 267 od PhDr. P. Pečínkové

Vyvolávací cena:

27 100

Detail

Příhozy: 55