Čas na serveru 01:47:15

Aukce XLVII./2018

Alén Diviš - Central Park

Alén Diviš
Central Park

Id: 147604

kresba/papír, rozměr listu 36,5 x 26,5 cm, značeno a popsáno s datací na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

11 500

Detail

Karel Rašek - Nokturno

Karel Rašek
Nokturno

Id: 148401

olej/karton, rozměr 29 x 21 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

11 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Zímní motiv

František Daněk - Sedláček
Zímní motiv

Id: 143901

olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, obraz lokálně poškozen v pravém spodním rohu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

Vojtěch  Sedláček - Orání

Vojtěch Sedláček
Orání

Id: 143603

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Neznačeno - Vysoká oblaka

Neznačeno
Vysoká oblaka

Id: 146501

olej/karton, rozměr 30 x 38 cm, Mařákova škola kolem roku 1910, lehce poškozený rám, lokální oděrky na obrazu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Vlastimil  Beneš - Červánky

Vlastimil Beneš
Červánky

Id: 146803

olej/plátno, rozměr 24 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, zakázkové rámování

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Autor neurčen - U pobřeží Étretat

U pobřeží Étretat

Id: 145707

olej/plátno, rozměr 24 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 700

Detail

Emil Artur Pitterman - Longen - Děti v aleji

Emil Artur Pitterman - Longen
Děti v aleji

Id: 131503

olej/karton, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, několik dírek v obraze, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

10 500

Detail

Josef Brož - Jaro

Josef Brož
Jaro

Id: 144005

olej/sololit, rozměr 68 x 96 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Louis Van Engelen - Na okraji lesa

Louis Van Engelen
Na okraji lesa

Id: 145415

olej/plátno/podloženo dřevem, rozměr 36 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Miloslav  Holý - Cesta k vesnici

Miloslav Holý
Cesta k vesnici

Id: 145450

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, zaskleno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Adolf Zábranský - Dva zámky

Adolf Zábranský
Dva zámky

Id: 149203

podmalba na skle, rozměr malby 33 x 45 cm, nesignováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 200

Detail

Božena  Solarová - Vejrychová - Na školním dvorku

Božena Solarová - Vejrychová
Na školním dvorku

Id: 146302

olej/plátno, rozměr 82 x 67 cm, signováno vpravo dole, v minulosti poškozeno, opraveno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

10 000

Detail

Jiří Anderle - Hlavy

Hlavy

Id: 145407

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, vlevo dole popis, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Vladimír Bachorik - Loď

Vladimír Bachorik
Loď

Id: 148201

skleněná plastika s kovem, výška 18,5 cm, délka 27 cm, šířka 6 cm, nesignováno, lokální oděrky na povrchu plastiky

Vyvolávací cena:
10 000

10 000

Detail