Aukce XLVII./2018
Karel Rašek
Nokturno
Id: 148401
olej/karton, rozměr 29 x 21 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Zímní motiv
Id: 143901
olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, obraz lokálně poškozen v pravém spodním rohu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 100 Kč
Vojtěch Sedláček
Orání
Id: 143603
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč
Neznačeno
Vysoká oblaka
Id: 146501
olej/karton, rozměr 30 x 38 cm, Mařákova škola kolem roku 1910, lehce poškozený rám, lokální oděrky na obrazu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 000 Kč
Vlastimil Beneš
Červánky
Id: 146803
olej/plátno, rozměr 24 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, zakázkové rámování
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč
U pobřeží Étretat
Id: 145707
olej/plátno, rozměr 24 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 700 Kč
Emil Artur Pitterman - Longen
Děti v aleji
Id: 131503
olej/karton, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, několik dírek v obraze, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
10 500 Kč
Josef Brož
Jaro
Id: 144005
olej/sololit, rozměr 68 x 96 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Louis Van Engelen
Na okraji lesa
Id: 145415
olej/plátno/podloženo dřevem, rozměr 36 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Miloslav Holý
Cesta k vesnici
Id: 145450
olej/plátno/karton, rozměr 28 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč
Adolf Zábranský
Dva zámky
Id: 149203
podmalba na skle, rozměr malby 33 x 45 cm, nesignováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 200 Kč
Božena Solarová - Vejrychová
Na školním dvorku
Id: 146302
olej/plátno, rozměr 82 x 67 cm, signováno vpravo dole, v minulosti poškozeno, opraveno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč
Hlavy
Id: 145407
litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, vlevo dole popis, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč
Vladimír Bachorik
Loď
Id: 148201
skleněná plastika s kovem, výška 18,5 cm, délka 27 cm, šířka 6 cm, nesignováno, lokální oděrky na povrchu plastiky
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
Viktor Barvitius
Konvolut dvou kusů
Id: 145421
kombinovaná technika/papír, rozměr každého v dekorativním výřezu 21 x 21 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozené rámy
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč