Aukce XLVII./2018
Neznačeno
Z pastvy
Id: 143140
olej/plátno, rozměr 40 x 75 cm, poškozený rám, poškozená malba
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 800 Kč
Městečko
Id: 145401
olej/plátno, rozměr 75 x 96 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, poškozený obraz
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
2 700 Kč
František Chaun
Mraveniště
Id: 146303
olej/karton, rozměr 36 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 700 Kč
Milada Špálová
Kytice
Id: 147510
olej/karton, rozměr 38 x 28 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 700 Kč
František Holoubek
Konopiště
Id: 145509
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, singováno, popsáno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Alois Pitrmann
Loučení
Id: 145424
olej/sololit, rozměr 83 x 63 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 600 Kč
Jan Štursa
Dívka
Id: 145439
patinovaná sádra, výška 14,5 cm, signováno na podstavci, lokální oděrky
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 600 Kč
František Blažíček
Požár lesní chaty
Id: 145314
plastická malba na sololitu, celkový rozměr 60 x 70 cm, signováno vpravo nahoře, rám je součástí díla
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Josef Novák
Malostranské náměstí
Id: 145418
olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu i obrazu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 500 Kč
Rudolf Tichý
Shromáždění
Id: 139933
olej/dřevo, rozměr 100 x 72 cm, signováno vpravo dole, datováno, nerámováno, poškozeno v okrajích
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 400 Kč
Ota Bubeníček
Mladá Vožice
Id: 144003
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 27 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 300 Kč
Emil Holárek
Po bitvě
Id: 146402
tuž/papír, rozměr listu 34,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Pavel Vavrys
Stromořadí u řeky
Id: 146804
olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Adolf Werner
Na saních
Id: 147506
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Ovocné zátiší
Id: 143148
olej/karton, rozměr 35 x 51 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
2 200 Kč