Čas na serveru 05:22:20

Aukce XLVII./2018

  Neznačeno - Z pastvy

Neznačeno
Z pastvy

Id: 143140

olej/plátno, rozměr 40 x 75 cm, poškozený rám, poškozená malba

Vyvolávací cena:
800

2 800

Detail

  Autor neurčen - Městečko

Městečko

Id: 145401

olej/plátno, rozměr 75 x 96 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, poškozený obraz

Vyvolávací cena:
1 100

2 700

Detail

František Chaun - Mraveniště

František Chaun
Mraveniště

Id: 146303

olej/karton, rozměr 36 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 700

Detail

Milada Špálová - Kytice

Milada Špálová
Kytice

Id: 147510

olej/karton, rozměr 38 x 28 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

František Holoubek - Konopiště

František Holoubek
Konopiště

Id: 145509

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, singováno, popsáno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Alois Pitrmann - Loučení

Alois Pitrmann
Loučení

Id: 145424

olej/sololit, rozměr 83 x 63 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jan Štursa - Dívka

Jan Štursa
Dívka

Id: 145439

patinovaná sádra, výška 14,5 cm, signováno na podstavci, lokální oděrky

Vyvolávací cena:
1 800

2 600

Detail

František Blažíček - Požár lesní chaty

František Blažíček
Požár lesní chaty

Id: 145314

plastická malba na sololitu, celkový rozměr 60 x 70 cm, signováno vpravo nahoře, rám je součástí díla

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Josef  Novák - Malostranské náměstí

Josef Novák
Malostranské náměstí

Id: 145418

olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu i obrazu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Rudolf Tichý - Shromáždění

Rudolf Tichý
Shromáždění

Id: 139933

olej/dřevo, rozměr 100 x 72 cm, signováno vpravo dole, datováno, nerámováno, poškozeno v okrajích

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Ota Bubeníček - Mladá Vožice

Ota Bubeníček
Mladá Vožice

Id: 144003

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 27 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 300

Detail

Emil Holárek - Po bitvě

Emil Holárek
Po bitvě

Id: 146402

tuž/papír, rozměr listu 34,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Pavel Vavrys - Stromořadí u řeky

Pavel Vavrys
Stromořadí u řeky

Id: 146804

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Adolf Werner - Na saních

Adolf Werner
Na saních

Id: 147506

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

  Autor neurčen - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 143148

olej/karton, rozměr 35 x 51 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 100

2 200

Detail