Aukce XLVII./2018
Antonín Augusta
Makové pole
Id: 145311
olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně znečištěno
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 600 Kč
Věra Vovsová
Tulipány
Id: 144004
olej/sololit, rozměr 50 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Dívky s paraplíčkem
Id: 143138
olej/plátno, rozměr 88 x 74 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
František Kupka
Humanitas
Id: 143143
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 22 cm, singováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Kalendář Medela/2
Id: 146202
fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Jaromír Kunc
Na okraji pole
Id: 145442
olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Tomáš Šulc
Těla
Id: 139931
olej/plátno, rozměr 139 x 62 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 600 Kč
Josef Bino
Podhorská vesnička
Id: 145309
olej/karton, rozměr 49 x 70 cm, signováno vpravo dole, znečištěný obraz, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 600 Kč
Vojtěch Sedláček
Na poli
Id: 143601
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28,5 cm, signováno s věnováním a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Rudolf Walter
Z Vestce
Id: 144704
olej/karton, rozměr 33 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
Kalendář Medela/1
Id: 146201
fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Jaroslav(Jaro) Svoboda
Dívky na pláži
Id: 145412
olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Ferdiš Duša
Před bouří
Id: 146502
olej/karton, rozměr 33 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Miloslav Holý
Kytice ve váze
Id: 146801
olej/sololit, rozměr 29 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 500 Kč
Hodiny
Dekorativní hodiny
Id: 147203
bicí, značka Zenith, výška hodin 51 cm, rozměr soklu 18 x 28 cm, na povrchu poškozeno, bez záruky chodu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč