Čas na serveru 16:10:37

Aukce XLVII./2018

Antonín  Augusta - Makové pole

Antonín Augusta
Makové pole

Id: 145311

olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně znečištěno

Vyvolávací cena:
800

6 600

Detail

Věra Vovsová - Tulipány

Věra Vovsová
Tulipány

Id: 144004

olej/sololit, rozměr 50 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Dívky s paraplíčkem

Dívky s paraplíčkem

Id: 143138

olej/plátno, rozměr 88 x 74 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Kupka - Humanitas

František Kupka
Humanitas

Id: 143143

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 22 cm, singováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Saudek - Kalendář Medela/2

Kalendář Medela/2

Id: 146202

fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jaromír Kunc - Na okraji pole

Jaromír Kunc
Na okraji pole

Id: 145442

olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Tomáš Šulc - Těla

Tomáš Šulc
Těla

Id: 139931

olej/plátno, rozměr 139 x 62 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Josef Bino - Podhorská vesnička

Josef Bino
Podhorská vesnička

Id: 145309

olej/karton, rozměr 49 x 70 cm, signováno vpravo dole, znečištěný obraz, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

5 600

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na poli

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 143601

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28,5 cm, signováno s věnováním a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf  Walter - Z Vestce

Rudolf Walter
Z Vestce

Id: 144704

olej/karton, rozměr 33 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Jan Saudek - Kalendář Medela/1

Kalendář Medela/1

Id: 146201

fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav(Jaro) Svoboda - Dívky na pláži

Jaroslav(Jaro) Svoboda
Dívky na pláži

Id: 145412

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Ferdiš Duša - Před bouří

Ferdiš Duša
Před bouří

Id: 146502

olej/karton, rozměr 33 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Miloslav  Holý - Kytice ve váze

Miloslav Holý
Kytice ve váze

Id: 146801

olej/sololit, rozměr 29 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

 Hodiny - Dekorativní hodiny

Hodiny
Dekorativní hodiny

Id: 147203

bicí, značka Zenith, výška hodin 51 cm, rozměr soklu 18 x 28 cm, na povrchu poškozeno, bez záruky chodu

Vyvolávací cena:

Detail