Aukce XLVII./2018
Jan Rapin
Dívka s perlou
Id: 148801
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 100 Kč
Jan Rapin
Eva
Id: 148601
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 001 Kč
Josef Procházka
V lese
Id: 142403
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Neznačeno
Tábořiště pod hradem
Id: 143110
olej/dřevo, rozměr 35 x 41,5 cm, oděrky na rámu, 19. století
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
21 000 Kč
Emil Filla
Zahnání stymfálských dravých ptáků
Id: 143801
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 31 cm, signováno v tisku i rukou s datací vpravo dole, vlevo dole 5/30, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno u fy "Brůžek", PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Rudolf Kremlička
Staroměstské zákoutí
Id: 145414
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 51 x 34 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Na poli
Id: 145430
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 66
Zdeněk Burian
Studie opičky
Id: 147503
tuž/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 18,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Ptáček ve větru
Id: 149402
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 29 x 20,8 cm, rozměr malby 23 x 18 cm, signováno vpravo dole, popsáno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Akt
Id: 143130
olej/karton, rozměr 34,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v několika rozích poškozen
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 490 Kč
Jaroslav Horejc
J. A. Komenský
Id: 141504
pálená hlína, rozměr včetně dřevného podstavce 26,5 x 26,5 x 17 cm, signováno na soše, na plastice chybí drobný fragment
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Josef Ullmann
Červené střechy
Id: 144512
olej/karton, rozměr 23 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
19 500 Kč
Ludvík Kuba
Vesnický kostelík
Id: 145506
olej/lepenka, rozměr 30 x 49 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 100 Kč
Gustav Macoun
Horský motiv
Id: 145419
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 100 Kč
Petr Jaroš
Na cestě
Id: 144504
olej/plátno, rozměr 100 x 110 cm, signováno vpravo dole s datací, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 000 Kč