Aukce XLVII./2018
Neznačeno
Kubistická dívka
Id: 143149
olej/plátno, rozměr 77 x 42 cm, popsáno na zadní straně s datací, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 500 Kč
T. G. Masaryk
Id: 141517
busta/pálená hlína, celková výška včetně podstavce 45 cm, signováno na zadní straně plastiky, datováno 1947, na přední straně popis
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 300 Kč
Josef Jiří Kamenický
Zimní vesnice
Id: 143127
olej/překližka, rozměr 45 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 300 Kč
Rudolf Walter
Letní den
Id: 144703
olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
700 Kč
3 300 Kč
Jan Slavíček
Plachetnice
Id: 145405
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Jaroslav Ronek
Chalupa pod skalou
Id: 144601
olej/plátno, rozměr 63 x 71 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám i obraz
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Josef Liesler
Vánoce
Id: 145413
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 300 Kč
3 200 Kč
Dívka
Id: 145443
olej/plátno, rozměr 40 x 29 cm, signováno vpravo nahoře, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
400 Kč
3 200 Kč
Ferdinand Adámek
V parku
Id: 145438
olej/dřevo, rozměr 89 x 99 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 121 Kč
Jaro Procházka
Paříž
Id: 144302
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 15 x 24 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč
Otakar Štembera
Kohoutí zápasy
Id: 144501
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 87 cm, signováno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 100 Kč
Viktor Oliva
Rozhovor
Id: 146403
kvaš/lepenka, rozměr 25 x 33,5 cm, nesignováno, popsáno s razítkem vydavatelství na zadní straně, lokálně poškozeno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Josef Loukota
Věšení prádla
Id: 145410
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno, věnování, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
U cesty
Id: 139914
olej/karton, rozměr 40 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 900 Kč
František Škrabánek
Zima
Id: 147504
olej/karton, rozměr 28 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 900 Kč