Aukce XLVII./2018
Jan Honsa
Z Velké Řetové
Id: 146606
olej/plátno, rozměr 51 x 67 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Zdena Braunerová
Z Francie
Id: 148402
olej/karton, rozměr 33,5 x 46,5 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1888, zaskleno, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 58
Antonín Hudeček
Rozkvetlá louka
Id: 145508
olej/lepenka, rozměr 43 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč
Jan Honsa
České jaro
Id: 148403
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti akademického sochaře a medailéra Josefa Šejnosty (Litomyšl), konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
34 000 Kč
Antonín Hudeček
Starý Kolín
Id: 145703
olej/karton, nesignováno, rozměr 32 x 46 cm, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 57
Jiří Procházka
Zátiší
Id: 146104
olej/plátno, rozměr 40 x 85 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 000 Kč
Josef Procházka
U potoka
Id: 145431
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
33 000 Kč
Tvář
Id: 139932
olej/plátno, rozměr 91 x 77 cm, signováno vpravo dole, na okraji malby oděrky, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
32 500 Kč
Příhozy: 51
František Foltýn
Vlčí máky
Id: 145305
olej/plátno, rozměr 59 x 30 cm, signováno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, původní rámování, jedná se o ojedinělé velmi rané autorovo dílo, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 000 Kč
Ferdinand Engelmüller
Podvečer na vísce
Id: 147516
pastel/lepenka, rozměr 45 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně přípis ze zbytku starého rámování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč
Lenka´s Children
Id: 148308
fotografie, rozměr 40 x 30 cm, signováno vlevo dole Jan Saudek, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 900 Kč
Josef Písecký (Liška)
Baška
Id: 147001
olej/plátno/karton, rozměr 49 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, popsáno, nově rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
28 000 Kč
František Ringo Čech
Zlatí úhoři
Id: 147101
olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
František Ringo Čech
I banku můžete mít rádi
Id: 147102
olej/plátno, rozměr 45 x 45 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Jan Kotěra
Konvolut třiceti kusů
Id: 146003
kresby a dřevoryty, různé velikosti na papírovém podkladu rozměru 45,5 x 32,5 cm, složka obsahuje 30 kusů z původního seznamu 38 kusů, provenience z majetku arch. L Machoně
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
28 000 Kč