Čas na serveru 08:31:43

Aukce XLVII./2018

Jan Honsa - Z Velké Řetové

Jan Honsa
Z Velké Řetové

Id: 146606

olej/plátno, rozměr 51 x 67 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Zdena Braunerová - Z Francie

Zdena Braunerová
Z Francie

Id: 148402

olej/karton, rozměr 33,5 x 46,5 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1888, zaskleno, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 58

Antonín Hudeček - Rozkvetlá louka

Antonín Hudeček
Rozkvetlá louka

Id: 145508

olej/lepenka, rozměr 43 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Jan Honsa - České jaro

Jan Honsa
České jaro

Id: 148403

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti akademického sochaře a medailéra Josefa Šejnosty (Litomyšl), konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Antonín Hudeček - Starý Kolín

Antonín Hudeček
Starý Kolín

Id: 145703

olej/karton, nesignováno, rozměr 32 x 46 cm, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 57

Jiří Procházka - Zátiší

Jiří Procházka
Zátiší

Id: 146104

olej/plátno, rozměr 40 x 85 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Josef Procházka - U potoka

Josef Procházka
U potoka

Id: 145431

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

  Autor neurčen - Tvář

Tvář

Id: 139932

olej/plátno, rozměr 91 x 77 cm, signováno vpravo dole, na okraji malby oděrky, nerámováno

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Příhozy: 51

František  Foltýn - Vlčí máky

František Foltýn
Vlčí máky

Id: 145305

olej/plátno, rozměr 59 x 30 cm, signováno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, původní rámování, jedná se o ojedinělé velmi rané autorovo dílo, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Ferdinand Engelmüller - Podvečer na vísce

Ferdinand Engelmüller
Podvečer na vísce

Id: 147516

pastel/lepenka, rozměr 45 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně přípis ze zbytku starého rámování

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Jan Saudek - Lenka´s Children

Lenka´s Children

Id: 148308

fotografie, rozměr 40 x 30 cm, signováno vlevo dole Jan Saudek, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

28 900

Detail

Josef Písecký (Liška) - Baška

Josef Písecký (Liška)
Baška

Id: 147001

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, popsáno, nově rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
6 000

28 000

Detail

František Ringo Čech - Zlatí úhoři

František Ringo Čech
Zlatí úhoři

Id: 147101

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

František Ringo Čech - I banku můžete mít rádi

František Ringo Čech
I banku můžete mít rádi

Id: 147102

olej/plátno, rozměr 45 x 45 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jan Kotěra - Konvolut  třiceti kusů

Jan Kotěra
Konvolut třiceti kusů

Id: 146003

kresby a dřevoryty, různé velikosti na papírovém podkladu rozměru 45,5 x 32,5 cm, složka obsahuje 30 kusů z původního seznamu 38 kusů, provenience z majetku arch. L Machoně

Vyvolávací cena:
10 000

28 000

Detail