Aukce XLVII./2018
Josef Čapek
Herec II.
Id: 148301
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 146, str. 267 od PhDr. P. Pečínkové
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 100 Kč
Příhozy: 55
Josef Liesler
Před zrcadlem
Id: 145437
olej/překližka, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
27 000 Kč
Alois Kalvoda
Zimní pohled do kraje
Id: 145505
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
26 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Stromy u cesty
Id: 147801
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Akt
Id: 146306
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno a datováno na zadní straně, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Gustav Porš
Předzahrádka
Id: 145447
olej/karton, rozměr 35 x 44 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, lokálně oloupaná malba
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 53
ZOO
Id: 148305
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 500 Kč
Roman Havelka
Skála v lese
Id: 145005
olej/karton, rozměr 42 x 56 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, poškozený rám, obraz volný v rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
24 000 Kč
Podvečer
Id: 143139
olej/plátno, rozměr 32 x 37 cm, signováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 69
Neznačeno
Na pastvě
Id: 145604
olej/plátno, rozměr 53 x 69 cm, poškozený rám, značně poškozená malba
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Zdeněk Burian
Studie
Id: 147501
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44 x 26 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, list v minulosti lokálně pomačkán
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Josef Mánes
Sedící dívka
Id: 148501
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti herečky Národního divadla Jindřišky Slavínské, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč
Roman Havelka
Řeka v údolí
Id: 145510
olej/lepenka, rozměr 50 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
22 000 Kč
Antonín Hudeček
U moře
Id: 145702
olej/lepenka, rozměr 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 52
František Tichý
Krotitel
Id: 145406
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 19 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, poškozené původní rámování
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč