Čas na serveru 04:45:53

Aukce XLVII./2018

Josef Čapek - Herec II.

Josef Čapek
Herec II.

Id: 148301

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 146, str. 267 od PhDr. P. Pečínkové

Vyvolávací cena:

27 100

Detail

Příhozy: 55

Josef Liesler - Před zrcadlem

Josef Liesler
Před zrcadlem

Id: 145437

olej/překližka, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
10 000

27 000

Detail

Alois Kalvoda - Zimní pohled do kraje

Alois Kalvoda
Zimní pohled do kraje

Id: 145505

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

26 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Stromy u  cesty

Vojtěch Sedláček
Stromy u cesty

Id: 147801

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

  Autor neurčen - Akt

Akt

Id: 146306

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno a datováno na zadní straně, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Gustav  Porš - Předzahrádka

Gustav Porš
Předzahrádka

Id: 145447

olej/karton, rozměr 35 x 44 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, lokálně oloupaná malba

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 53

Adolf Born - ZOO

ZOO

Id: 148305

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 500

Detail

Roman Havelka - Skála v lese

Roman Havelka
Skála v lese

Id: 145005

olej/karton, rozměr 42 x 56 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, poškozený rám, obraz volný v rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

  Autor neurčen - Podvečer

Podvečer

Id: 143139

olej/plátno, rozměr 32 x 37 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Příhozy: 69

  Neznačeno - Na pastvě

Neznačeno
Na pastvě

Id: 145604

olej/plátno, rozměr 53 x 69 cm, poškozený rám, značně poškozená malba

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Zdeněk Burian - Studie

Zdeněk Burian
Studie

Id: 147501

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44 x 26 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, list v minulosti lokálně pomačkán

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Josef Mánes - Sedící dívka

Josef Mánes
Sedící dívka

Id: 148501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti herečky Národního divadla Jindřišky Slavínské, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Roman Havelka - Řeka v údolí

Roman Havelka
Řeka v údolí

Id: 145510

olej/lepenka, rozměr 50 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
6 000

22 000

Detail

Antonín Hudeček - U moře

Antonín Hudeček
U moře

Id: 145702

olej/lepenka, rozměr 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

22 000

Detail

Příhozy: 52

František  Tichý - Krotitel

František Tichý
Krotitel

Id: 145406

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 19 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, poškozené původní rámování

Vyvolávací cena:

22 000

Detail