Čas na serveru 17:01:41

Aukce XXXI./2016

Salvador Dalí - Pocta Homérovi

Salvador Dalí
Pocta Homérovi

Id: 36203

litografie/ruční papír, velikost tisku 28 x 52 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Ferdinand Kotvald - Kytice z Poděbrad

Ferdinand Kotvald
Kytice z Poděbrad

Id: 38801

olej/tempera/plátno/karton, rozměr 34 x 26, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

24 000

Detail

Alois Kalvoda - Zimní potůček

Alois Kalvoda
Zimní potůček

Id: 38503

olej/karton, rozměr ve výřezu 30,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 500

23 000

Detail

Jiří Procházka - V krajině

Jiří Procházka
V krajině

Id: 35902

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Emanuel Hosperger - Ostrov Locrum u Dubrovníku

Emanuel Hosperger
Ostrov Locrum u Dubrovníku

Id: 37213

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 600

22 000

Detail

Příhozy: 67

Rudolf Hanych - Zimní nálada

Rudolf Hanych
Zimní nálada

Id: 38506

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vlevo dole, volné plátno, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 48

Lev Šimák - Milenci

Lev Šimák
Milenci

Id: 38917

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

  Autor neurčen - U přístavu

U přístavu

Id: 36505

olej/plátno, rozměr 18,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 100

Detail

Otto Gutfreund - Hamlet

Otto Gutfreund
Hamlet

Id: 31605

patinovaná sádra, celková výška 68 cm, signováno monogramem a popsáno na podstavci, drobné oděrky a opravy z minulosti, nepůvodní patina, součástí je dřevěný sokl o celkové výšce 91 cm

Vyvolávací cena:
19 000

19 000

Detail

  Neznačeno - Tanečnice

Neznačeno
Tanečnice

Id: 34303

olej/plátno, rozměr 55,5 x 45 cm, 30. léta, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

  Autor neurčen - Rybářský úlovek

Rybářský úlovek

Id: 38505

olej/plátno, rozměr 34 x 78,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

František  Tichý - Ležící

František Tichý
Ležící

Id: 36709

tuš/papír, velikost listu 23,5 x 25,5 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 502

Detail

František Cína - Jelínek - Podzimní keř

František Cína - Jelínek
Podzimní keř

Id: 36503

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Pobřeží u Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Pobřeží u Dubrovníku

Id: 38601

olej/karton, rozměr 36 x 50 cm signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

  Neznačeno - Akt v ateliéru

Neznačeno
Akt v ateliéru

Id: 39106

olej/plátno, rozměr 80,5 x 58 cm, nerámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

15 100

Detail