Aukce XXXI./2016
Salvador Dalí
Pocta Homérovi
Id: 36203
litografie/ruční papír, velikost tisku 28 x 52 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 000 Kč
Ferdinand Kotvald
Kytice z Poděbrad
Id: 38801
olej/tempera/plátno/karton, rozměr 34 x 26, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
24 000 Kč
Alois Kalvoda
Zimní potůček
Id: 38503
olej/karton, rozměr ve výřezu 30,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 500 Kč
23 000 Kč
Jiří Procházka
V krajině
Id: 35902
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 000 Kč
Emanuel Hosperger
Ostrov Locrum u Dubrovníku
Id: 37213
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 67
Rudolf Hanych
Zimní nálada
Id: 38506
olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vlevo dole, volné plátno, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 48
Lev Šimák
Milenci
Id: 38917
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 500 Kč
U přístavu
Id: 36505
olej/plátno, rozměr 18,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 100 Kč
Otto Gutfreund
Hamlet
Id: 31605
patinovaná sádra, celková výška 68 cm, signováno monogramem a popsáno na podstavci, drobné oděrky a opravy z minulosti, nepůvodní patina, součástí je dřevěný sokl o celkové výšce 91 cm
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
19 000 Kč
Neznačeno
Tanečnice
Id: 34303
olej/plátno, rozměr 55,5 x 45 cm, 30. léta, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 500 Kč
Rybářský úlovek
Id: 38505
olej/plátno, rozměr 34 x 78,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 000 Kč
František Tichý
Ležící
Id: 36709
tuš/papír, velikost listu 23,5 x 25,5 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 502 Kč
František Cína - Jelínek
Podzimní keř
Id: 36503
olej/plátno/karton, rozměr 28 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Pobřeží u Dubrovníku
Id: 38601
olej/karton, rozměr 36 x 50 cm signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 000 Kč
Neznačeno
Akt v ateliéru
Id: 39106
olej/plátno, rozměr 80,5 x 58 cm, nerámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 100 Kč