Čas na serveru 21:34:48

Aukce XXXI./2016

František  Max - Mostecká ulice

František Max
Mostecká ulice

Id: 37601

olej/akryl/papír, rozměr ve výřezu 44 x 32 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, list uvolněn v paspartě, zaskleno, oděkry na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

4 100

Detail

  Autor neurčen - Myšlenky pianisty

Myšlenky pianisty

Id: 34304

kombinovaná technika/plátno, rozměr 30 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 94, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
3 900

Detail

Josef Liesler - Pocta Dalímu

Josef Liesler
Pocta Dalímu

Id: 35801

litografie/papír, rozměr tisku 48,5 x 65,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, vlevo dole 11/100, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

František  Turek - Motiv od Nového Světa

František Turek
Motiv od Nového Světa

Id: 22604

olej/lepenka, rozměr 81 x 55 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

František Michl - Pohled na vesničku

František Michl
Pohled na vesničku

Id: 36601

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce vytlačený důlek v plátně, původní stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Karel Chaba  - Pohled z  okna

Karel Chaba
Pohled z okna

Id: 35004

kombinovaná technika/deska, rozměr 14 x 14 cm, signováno na zadní straně, datováno 64, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 650

Detail

Julius Pelikán - Ráno

Julius Pelikán
Ráno

Id: 22805

pálená hlína, odlitek č. 21/50, celková výška 63 cm, nesignováno, na spodní straně originální štítek, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Navrátil - Setkání

Josef Navrátil
Setkání

Id: 25703

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Václav Haise - V podzámčí

Václav Haise
V podzámčí

Id: 36903

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, lehce zkrouceno, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

3 501

Detail

Antonín Rychlovský - Dívka v Divoké Šárce

Antonín Rychlovský
Dívka v Divoké Šárce

Id: 37201

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

František  Max - Malostranské náměstí

František Max
Malostranské náměstí

Id: 37602

olej/akryl/papír, rozměr ve výřezu 44 x 32 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděkry na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Vilém Hlobil - Dívka v ateliéru

Vilém Hlobil
Dívka v ateliéru

Id: 38001

olej/plátno, rozměr 92 x 73 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Souček (Bor) - Drbny

Karel Souček (Bor)
Drbny

Id: 38909

tempera/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 14/1 ´54, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 422

Detail

Josef Hlinomaz - Velbloudi

Josef Hlinomaz
Velbloudi

Id: 36706

kresba/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Georges Kars - V zavinovačce

Georges Kars
V zavinovačce

Id: 38912

kresba/papír, rozměr 46 x 30 cm, signováno a popis vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 300

Detail