Aukce XXXI./2016
František Max
Mostecká ulice
Id: 37601
olej/akryl/papír, rozměr ve výřezu 44 x 32 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, list uvolněn v paspartě, zaskleno, oděkry na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 100 Kč
Myšlenky pianisty
Id: 34304
kombinovaná technika/plátno, rozměr 30 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 94, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 900 Kč
4 000 Kč
Josef Liesler
Pocta Dalímu
Id: 35801
litografie/papír, rozměr tisku 48,5 x 65,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, vlevo dole 11/100, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 800 Kč
František Turek
Motiv od Nového Světa
Id: 22604
olej/lepenka, rozměr 81 x 55 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč
František Michl
Pohled na vesničku
Id: 36601
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce vytlačený důlek v plátně, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč
Karel Chaba
Pohled z okna
Id: 35004
kombinovaná technika/deska, rozměr 14 x 14 cm, signováno na zadní straně, datováno 64, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 650 Kč
Julius Pelikán
Ráno
Id: 22805
pálená hlína, odlitek č. 21/50, celková výška 63 cm, nesignováno, na spodní straně originální štítek, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Josef Navrátil
Setkání
Id: 25703
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Václav Haise
V podzámčí
Id: 36903
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, lehce zkrouceno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 501 Kč
Antonín Rychlovský
Dívka v Divoké Šárce
Id: 37201
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
František Max
Malostranské náměstí
Id: 37602
olej/akryl/papír, rozměr ve výřezu 44 x 32 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděkry na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 500 Kč
Vilém Hlobil
Dívka v ateliéru
Id: 38001
olej/plátno, rozměr 92 x 73 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Karel Souček (Bor)
Drbny
Id: 38909
tempera/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 14/1 ´54, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 422 Kč
Josef Hlinomaz
Velbloudi
Id: 36706
kresba/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Georges Kars
V zavinovačce
Id: 38912
kresba/papír, rozměr 46 x 30 cm, signováno a popis vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 300 Kč