Čas na serveru 13:12:37

Aukce XXXI./2016

O. Melichar - Modrý důl

O. Melichar
Modrý důl

Id: 24806

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
700

900

Detail

Josef Lada - Stavba sněhuláka

Josef Lada
Stavba sněhuláka

Id: 31620

ofset, rozměr ve výřezu 27,5 x 42,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 49, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

900

Detail

Anežka Medunová - Konvolut pěti kusů

Anežka Medunová
Konvolut pěti kusů

Id: 31621

akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 29 cm, vše signováno, datováno, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

900

Detail

Ondřej Harlas - Kostelík

Ondřej Harlas
Kostelík

Id: 34124

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, malba poškozena, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

  Autor neurčen - Pod stromy

Pod stromy

Id: 38915

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

713

Detail

Kamil Lhoták - P. F. 1947

Kamil Lhoták
P. F. 1947

Id: 35404

suchá jehla/papír, velikost tisku 6,4 x 7 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
700

700

Detail

Ota Janeček - Sněženky

Sněženky

Id: 32912

suchá jehla/papír, velikost tisku 14 x 13 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 1/3, volně loženo, nerámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

František Gross - Strojek

František Gross
Strojek

Id: 35011

litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 68/70, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Andre Hofer - Nosičky vody

Andre Hofer
Nosičky vody

Id: 38914

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, 2/10, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

500

Detail