Aukce XXXI./2016
O. Melichar
Modrý důl
Id: 24806
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
700 Kč
900 Kč
Josef Lada
Stavba sněhuláka
Id: 31620
ofset, rozměr ve výřezu 27,5 x 42,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 49, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč
Anežka Medunová
Konvolut pěti kusů
Id: 31621
akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 29 cm, vše signováno, datováno, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč
Ondřej Harlas
Kostelík
Id: 34124
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, malba poškozena, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Pod stromy
Id: 38915
olej/plátno/karton, rozměr 38 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
713 Kč
Kamil Lhoták
P. F. 1947
Id: 35404
suchá jehla/papír, velikost tisku 6,4 x 7 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
Sněženky
Id: 32912
suchá jehla/papír, velikost tisku 14 x 13 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 1/3, volně loženo, nerámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč
František Gross
Strojek
Id: 35011
litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 68/70, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
Andre Hofer
Nosičky vody
Id: 38914
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, 2/10, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč