Čas na serveru 12:03:24

Aukce XXXI./2016

František Cína - Jelínek - Z okolí Dubrovníku

František Cína - Jelínek
Z okolí Dubrovníku

Id: 36504

olej/plátno/karton, rozměr 39,5 x 52,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 37, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 800

14 500

Detail

  Autor neurčen - Odhalená

Odhalená

Id: 39101

olej/plátno, rozměr 80,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Karel Špillar - Sedící akt

Karel Špillar
Sedící akt

Id: 33407

pastel/papír, rozměr 60 x 48 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Václav Hejna - Dívčí hrady

Václav Hejna
Dívčí hrady

Id: 34112

olej/plátno, rozměr 71 x 120 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 71-2, malba lokálně poškozena, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Salvador Dalí - Bez názvu

Salvador Dalí
Bez názvu

Id: 36204

litografie/ruční papír, velikost listu 50,5 x 65,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, uprostřed dole, datováno 1970, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan Uprka - Dětské procesí

Jan Uprka
Dětské procesí

Id: 37205

olej/plátno, rozměr 57 x 114 cm, mnogram vpravo dole, vytvořeno dle námětu otce Joži Uprky viz publikace vydaná k pátému výročí umělcovy smrti č. katalogu 15 od Štěpána Ježe, 20. - 30. léta 20. století, původní adjustace, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
2 800

14 000

Detail

Theodor Funck - Hrad u jezera

Theodor Funck
Hrad u jezera

Id: 37503

olej/plátno, rozměr 48 x 66 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

14 000

Detail

Jan Skramlík - Návrat z Golgoty

Jan Skramlík
Návrat z Golgoty

Id: 39108

olej/plátno, rozměr 68,5 x 88 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

14 000

Detail

Jan Kristofori - Pod sluncem

Jan Kristofori
Pod sluncem

Id: 35601

strukturální malba/sololit, rozměr 30,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jaro Procházka - Benátky

Jaro Procházka
Benátky

Id: 37901

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Aleš Veselý - Na kopci

Aleš Veselý
Na kopci

Id: 34106

kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost listu 30 x 42,5, signováno vlevo nahoře, datováno 1993, zaskleno, oděrky na rámu, velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:
10 000

12 000

Detail

Salvador Dalí - Telefonní sluchátko

Salvador Dalí
Telefonní sluchátko

Id: 34204

litografie/značený francouzský ruční papír, velikost tisku 39,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 28/75, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Max Švabinský - Srpnové poledne

Max Švabinský
Srpnové poledne

Id: 35104

litografie/papír, vlastnoruční tisk, velikost tisku 44 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Autor neurčen - Panorama Prahy

Panorama Prahy

Id: 36710

olej/plátno, rozměr 52 x 67 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1944, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Zdeněk Burian - Vysílený cestovatel

Zdeněk Burian
Vysílený cestovatel

Id: 38906

tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace pro časopis Širým světem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail