Aukce XXXI./2016
František Cína - Jelínek
Z okolí Dubrovníku
Id: 36504
olej/plátno/karton, rozměr 39,5 x 52,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 37, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
14 500 Kč
Odhalená
Id: 39101
olej/plátno, rozměr 80,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Karel Špillar
Sedící akt
Id: 33407
pastel/papír, rozměr 60 x 48 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Václav Hejna
Dívčí hrady
Id: 34112
olej/plátno, rozměr 71 x 120 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 71-2, malba lokálně poškozena, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč
Salvador Dalí
Bez názvu
Id: 36204
litografie/ruční papír, velikost listu 50,5 x 65,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, uprostřed dole, datováno 1970, vlevo dole číslováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 000 Kč
Jan Uprka
Dětské procesí
Id: 37205
olej/plátno, rozměr 57 x 114 cm, mnogram vpravo dole, vytvořeno dle námětu otce Joži Uprky viz publikace vydaná k pátému výročí umělcovy smrti č. katalogu 15 od Štěpána Ježe, 20. - 30. léta 20. století, původní adjustace, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 000 Kč
Theodor Funck
Hrad u jezera
Id: 37503
olej/plátno, rozměr 48 x 66 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
14 000 Kč
Jan Skramlík
Návrat z Golgoty
Id: 39108
olej/plátno, rozměr 68,5 x 88 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
14 000 Kč
Jan Kristofori
Pod sluncem
Id: 35601
strukturální malba/sololit, rozměr 30,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Jaro Procházka
Benátky
Id: 37901
olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Aleš Veselý
Na kopci
Id: 34106
kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost listu 30 x 42,5, signováno vlevo nahoře, datováno 1993, zaskleno, oděrky na rámu, velmi dobrý původní stav
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
12 000 Kč
Salvador Dalí
Telefonní sluchátko
Id: 34204
litografie/značený francouzský ruční papír, velikost tisku 39,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 28/75, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 000 Kč
Max Švabinský
Srpnové poledne
Id: 35104
litografie/papír, vlastnoruční tisk, velikost tisku 44 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
Panorama Prahy
Id: 36710
olej/plátno, rozměr 52 x 67 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1944, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 000 Kč
Zdeněk Burian
Vysílený cestovatel
Id: 38906
tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace pro časopis Širým světem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč