Čas na serveru 15:54:41

Aukce XXXI./2016

Věra Sedláková - Konvolut tří kusů

Věra Sedláková
Konvolut tří kusů

Id: 27608

litografie/papír, rozměr ve výřezu každého 24 x 16 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 90/90, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Hejna - Ulice po dešti

Václav Hejna
Ulice po dešti

Id: 34122

kombinovaná technika/papír, velikost listu 47 x 56 cm, signováno vpravo dole, lehce ohnutý levý dolní roh, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

František Hlavica - Dívka v kroji

František Hlavica
Dívka v kroji

Id: 36704

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, na malbě drobné tečky, zaskleno paspartováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Břízy na stráni

Břízy na stráni

Id: 37202

olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, signováno vpravo dole, vznik kolem roku 1900, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Prof. Spiegel - Červánky

Prof. Spiegel
Červánky

Id: 37204

olej/papír/karton, rozměr 48,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 1919, na zadní straně info o malíři, lehce zvlněný papír, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Brož - Benátky

Josef Brož
Benátky

Id: 38907

pastel/papír, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Neuwirt - Šilhéřovice

Vladimír Neuwirt
Šilhéřovice

Id: 39104

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 01, olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 205

Detail

František Hlavica - Západ slunce

František Hlavica
Západ slunce

Id: 36702

akvarel/papír, velikost malby 12,5 x 18,5 cm, signováno vpravo dole včetně věnování, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

  Autor neurčen - Starý kostel

Starý kostel

Id: 37207

olej/plátno, rozměr 28 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 100

1 200

Detail

Jan Slavíček - Pták

Jan Slavíček
Pták

Id: 38802

tuš/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Josef Dostalík - Beskydy

Josef Dostalík
Beskydy

Id: 39105

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 113

Detail

Max Švabinský - Max Švabinský

Max Švabinský
Max Švabinský

Id: 35403

litografie/papír, velikost tisku 16 x 12 cm, signováno vpravo dole tužkou, v kameni monogram s datací 61, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

1 100

Detail

Jan  Zrzavý - Sběratelské vydání plakátu

Sběratelské vydání plakátu

Id: 37502

plakát k X. výstavě K.V.U. Aleš/papír, velikost tisku 58 x 37,5 cm, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Lucie Klímová - Čajová panenka

Lucie Klímová
Čajová panenka

Id: 38202

pastel/papír, rozměr 54 x 36,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

Robert Schlosser - Dudák

Robert Schlosser
Dudák

Id: 38910

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 1905, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 012

Detail