Aukce XXXI./2016
Věra Sedláková
Konvolut tří kusů
Id: 27608
litografie/papír, rozměr ve výřezu každého 24 x 16 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 90/90, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Václav Hejna
Ulice po dešti
Id: 34122
kombinovaná technika/papír, velikost listu 47 x 56 cm, signováno vpravo dole, lehce ohnutý levý dolní roh, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
František Hlavica
Dívka v kroji
Id: 36704
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, na malbě drobné tečky, zaskleno paspartováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Břízy na stráni
Id: 37202
olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, signováno vpravo dole, vznik kolem roku 1900, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Prof. Spiegel
Červánky
Id: 37204
olej/papír/karton, rozměr 48,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 1919, na zadní straně info o malíři, lehce zvlněný papír, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Josef Brož
Benátky
Id: 38907
pastel/papír, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Vladimír Neuwirt
Šilhéřovice
Id: 39104
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 01, olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 205 Kč
František Hlavica
Západ slunce
Id: 36702
akvarel/papír, velikost malby 12,5 x 18,5 cm, signováno vpravo dole včetně věnování, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Starý kostel
Id: 37207
olej/plátno, rozměr 28 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 200 Kč
Jan Slavíček
Pták
Id: 38802
tuš/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Josef Dostalík
Beskydy
Id: 39105
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 113 Kč
Max Švabinský
Max Švabinský
Id: 35403
litografie/papír, velikost tisku 16 x 12 cm, signováno vpravo dole tužkou, v kameni monogram s datací 61, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč
Sběratelské vydání plakátu
Id: 37502
plakát k X. výstavě K.V.U. Aleš/papír, velikost tisku 58 x 37,5 cm, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Lucie Klímová
Čajová panenka
Id: 38202
pastel/papír, rozměr 54 x 36,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Robert Schlosser
Dudák
Id: 38910
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 1905, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 012 Kč