Aukce XXXI./2016
Porcelán
Konvolut čtyř kusů drobných porcelánových předmět
Id: 31003
drobné porcelánové předměty různé provenience, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Bohumil (Boža) Pospíšil
Konvolut dvou kusů
Id: 31609
Sardinie, olej/karton, rozměr každého 21,5 x 30 cm, signováno, datováno 35, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
František Kupka
Exlibris Jindřich Waldes
Id: 25710
dřevoryt/papír, velikost listu 15,2 x 9,9 cm, značeno vpravo dole tužkou monogramem, zaskleno, značné oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 100 Kč
Josef Liesler
Oko
Id: 32401
litografie/papír, velikost tisku 43 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, vlevo dole 108/120, list natržen, původní stav, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 100 Kč
Lev Šimák
S cepy
Id: 34108
akvarel/papír, velikost listu 35 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč
Franta Malý
Z Balkánu
Id: 38806
olej/plátno, rozměr 64 x 89 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Karel Souček (Bor)
Svatba
Id: 38908
tempera/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 54, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 015 Kč
Porcelán
Váza
Id: 33009
porcelán, černobílá glazura, rozměr 30 x 35,5 cm, 60. léta, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Max Švabinský
Duha
Id: 38502
litografie/papír, velikost tisku 31,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, věnování, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 900 Kč
Václav Pavlík
Kytice
Id: 31617
olej/karton, rozměr 45,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 808 Kč
Vladimír Jandejsek
Konvolut dvou kusů
Id: 28206
kombinovaná technika/papír, rozměr každého 44,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
Neznačeno
Bojovník
Id: 33405
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, rentoilováno, obraz je ve vrchní půli vyříznut do oblouku a nalepen na druhotném plátně, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
Vlčí máky
Id: 37210
olej/plátno, rozměr 51 x 69 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 799 Kč
Bohumil Hradečný
Domeček Tkadlecův ve Vítanově
Id: 39002
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 700 Kč
Bohuslav Reynek
Koza v brambořišti
Id: 12905
nesignováno, suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 600 Kč