Čas na serveru 14:50:48

Aukce XXXI./2016

 Porcelán - Konvolut čtyř kusů drobných porcelánových  předmět

Porcelán
Konvolut čtyř kusů drobných porcelánových předmět

Id: 31003

drobné porcelánové předměty různé provenience, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Bohumil (Boža) Pospíšil - Konvolut dvou kusů

Bohumil (Boža) Pospíšil
Konvolut dvou kusů

Id: 31609

Sardinie, olej/karton, rozměr každého 21,5 x 30 cm, signováno, datováno 35, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

František Kupka - Exlibris Jindřich Waldes

František Kupka
Exlibris Jindřich Waldes

Id: 25710

dřevoryt/papír, velikost listu 15,2 x 9,9 cm, značeno vpravo dole tužkou monogramem, zaskleno, značné oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

3 100

Detail

Josef Liesler - Oko

Josef Liesler
Oko

Id: 32401

litografie/papír, velikost tisku 43 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, vlevo dole 108/120, list natržen, původní stav, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

3 100

Detail

Lev Šimák - S cepy

Lev Šimák
S cepy

Id: 34108

akvarel/papír, velikost listu 35 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Franta Malý - Z Balkánu

Franta Malý
Z Balkánu

Id: 38806

olej/plátno, rozměr 64 x 89 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Karel Souček (Bor) - Svatba

Karel Souček (Bor)
Svatba

Id: 38908

tempera/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 54, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 015

Detail

 Porcelán - Váza

Porcelán
Váza

Id: 33009

porcelán, černobílá glazura, rozměr 30 x 35,5 cm, 60. léta, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Duha

Max Švabinský
Duha

Id: 38502

litografie/papír, velikost tisku 31,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, věnování, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 31617

olej/karton, rozměr 45,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

2 808

Detail

Vladimír  Jandejsek - Konvolut dvou kusů

Vladimír Jandejsek
Konvolut dvou kusů

Id: 28206

kombinovaná technika/papír, rozměr každého 44,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

  Neznačeno - Bojovník

Neznačeno
Bojovník

Id: 33405

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, rentoilováno, obraz je ve vrchní půli vyříznut do oblouku a nalepen na druhotném plátně, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

  Autor neurčen - Vlčí máky

Vlčí máky

Id: 37210

olej/plátno, rozměr 51 x 69 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
900

2 799

Detail

Bohumil Hradečný - Domeček Tkadlecův ve Vítanově

Bohumil Hradečný
Domeček Tkadlecův ve Vítanově

Id: 39002

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

2 700

Detail

Bohuslav Reynek - Koza v brambořišti

Bohuslav Reynek
Koza v brambořišti

Id: 12905

nesignováno, suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

2 600

Detail