Aukce XXXI./2016
Václav Boštík
Kruh
Id: 36401
suchá jehla/pastel/ruční papír, velikost tisku 15,7 x 13,8 cm, signováno uprostřed dole, značený papír, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 200 Kč
Václav Štětka
Milenci
Id: 33409
olej/karton, rozměr 87 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 000 Kč
Jan Křížek
Bez názvu
Id: 31619
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, signováno monogramemm vlevo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Zátiší s květinou
Id: 37214
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, monogram a datace vlevo dole, dekorativní řezaný rám, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 000 Kč
Jaroslav Šafařík (Šafara)
Pražské panorama
Id: 37217
olej/plátno, rozměr 42 x 62 cm, signováno vpravo dole, datováno 05, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 000 Kč
František Tichý
Pudl
Id: 36708
litografie/papír, velikost listu 29,5 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, lehce poškozený list, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 501 Kč
Josef Lehoučka
Variace III.
Id: 35015
olej/sololit, rozměr 18 x 30 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1981, zaskleno v kazetě, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč
Bohumír Jaroněk
Pohled na Štramberk
Id: 35301
barevný dřevoryt/papír, velikost tisku 51,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 500 Kč
Alexander Grišin
Zátiší s vejcem
Id: 38911
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, popis na zadní straně, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
Karel Demel
Zápisník zmizelého
Id: 36001
6 grafických listů na motivy díla Leoše Janáčka, ruční, papír, výborný původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Josef Istler
Kompozice
Id: 38702
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Karel Chaba
Malá Strana
Id: 35005
kombinovaná technika/deska, rozměr 27 x 18 cm, signováno na zadní straně, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Josef Holler
Tržiště
Id: 37209
olej/plátno, rozměr 35 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 112 Kč
Ovocné zátiší
Id: 34004
litografie/papír, velikost tisku 29,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 41, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 100 Kč
Karel Jílek
V baru
Id: 38916
olej/karton, rozměr 46,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 31, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 055 Kč