Čas na serveru 19:11:18

Aukce XXXI./2016

Václav Boštík - Kruh

Václav Boštík
Kruh

Id: 36401

suchá jehla/pastel/ruční papír, velikost tisku 15,7 x 13,8 cm, signováno uprostřed dole, značený papír, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

8 200

Detail

Václav Štětka - Milenci

Václav Štětka
Milenci

Id: 33409

olej/karton, rozměr 87 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

8 000

Detail

Jan Křížek - Bez názvu

Jan Křížek
Bez názvu

Id: 31619

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, signováno monogramemm vlevo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s květinou

Zátiší s květinou

Id: 37214

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, monogram a datace vlevo dole, dekorativní řezaný rám, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

8 000

Detail

Jaroslav Šafařík (Šafara) - Pražské panorama

Jaroslav Šafařík (Šafara)
Pražské panorama

Id: 37217

olej/plátno, rozměr 42 x 62 cm, signováno vpravo dole, datováno 05, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

8 000

Detail

František  Tichý - Pudl

František Tichý
Pudl

Id: 36708

litografie/papír, velikost listu 29,5 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, lehce poškozený list, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 501

Detail

Josef Lehoučka - Variace III.

Josef Lehoučka
Variace III.

Id: 35015

olej/sololit, rozměr 18 x 30 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1981, zaskleno v kazetě, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Bohumír Jaroněk - Pohled na Štramberk

Bohumír Jaroněk
Pohled na Štramberk

Id: 35301

barevný dřevoryt/papír, velikost tisku 51,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
3 800

7 500

Detail

Alexander Grišin - Zátiší s vejcem

Alexander Grišin
Zátiší s vejcem

Id: 38911

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, popis na zadní straně, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Demel - Zápisník zmizelého

Karel Demel
Zápisník zmizelého

Id: 36001

6 grafických listů na motivy díla Leoše Janáčka, ruční, papír, výborný původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef  Istler - Kompozice

Josef Istler
Kompozice

Id: 38702

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Karel Chaba  - Malá Strana

Karel Chaba
Malá Strana

Id: 35005

kombinovaná technika/deska, rozměr 27 x 18 cm, signováno na zadní straně, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Holler - Tržiště

Josef Holler
Tržiště

Id: 37209

olej/plátno, rozměr 35 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

6 112

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 34004

litografie/papír, velikost tisku 29,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 41, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

6 100

Detail

Karel Jílek - V baru

Karel Jílek
V baru

Id: 38916

olej/karton, rozměr 46,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 31, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 055

Detail