Čas na serveru 12:48:38

Aukce XXXI./2016

Andrej Bělocvětov - Zátiší s lahví

Andrej Bělocvětov
Zátiší s lahví

Id: 38401

akryl/karton, rozměr 70 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, kvalitně adjustováno, původní stav, obraz uveden v katalogu ze samostatné výstavy Galerie kritiků Paláce Adrie 2006

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Jan Skramlík - U spinetu

Jan Skramlík
U spinetu

Id: 34901

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, okraje plátna rentoilovány, přetřený rám, dobrý stav

Vyvolávací cena:
15 000

36 000

Detail

Karel Hodr - Bárky v přístavu

Karel Hodr
Bárky v přístavu

Id: 33705

olej/karton, rozměr 35 x 55 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

35 800

Detail

Příhozy: 61

Hugo Boettinger - Normandie

Hugo Boettinger
Normandie

Id: 35501

olej/plátno, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, popsáno, obraz lehce znečištěn, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav

Vyvolávací cena:
4 800

33 010

Detail

Jiří Lacina - Deštivé mraky

Jiří Lacina
Deštivé mraky

Id: 39301

akryl/sololit, rozměr 100 x 140 cm, signováno vpravo dole, datováno 01, autorsky olištováno, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
17 500

32 500

Detail

Jan Křížek - Bez názvu

Jan Křížek
Bez názvu

Id: 31618

tempera/papír, velikost listu 22 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, značeno i na zadní straně, popis, oděrky na rámu, původní stavu

Vyvolávací cena:
12 000

32 000

Detail

Josef Váchal - Les

Josef Váchal
Les

Id: 35903

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, vlevo dole číslo tisku 1 s popisem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

  Autor neurčen - Paris

Paris

Id: 39102

olej/plátno, rozměr 46,5 x 38 cm, signováno vpravo dole Tristan (okruh Maurice Utrillo), vlevo dole popis, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Josef Jambor - Bouřka nad Bystřicí

Josef Jambor
Bouřka nad Bystřicí

Id: 38501

olej/plátno, rozměr 29 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1936, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

27 500

Detail

Josef Procházka - Když pršelo v Barchovicích

Josef Procházka
Když pršelo v Barchovicích

Id: 39109

olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

27 500

Detail

Vincent Hložník - Bez názvu

Vincent Hložník
Bez názvu

Id: 38302

olej/karton, rozměr 30 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
15 000

27 000

Detail

Jan Kristofori - Karneval

Jan Kristofori
Karneval

Id: 35602

stukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 86/88, původní rámování, původní stav

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jan Rambousek - Lepič plakátů

Jan Rambousek
Lepič plakátů

Id: 39107

olej/překližka, rozměr 94 x 60 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve výborném stavu, autorův zcela mimořádně kvalitní obraz

Vyvolávací cena:
11 000

26 000

Detail

Kristian Kodet - Rozhovor

Kristian Kodet
Rozhovor

Id: 39001

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 45 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 72, oděrky na rámu, původní stav, majitel získal darem přímo od autora

Vyvolávací cena:
12 000

25 499

Detail

Kristian Kodet - Torzo

Kristian Kodet
Torzo

Id: 35201

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno 2002, autorem signováno i na zadní straně, původní stav, přiložen originální autorův certifikát k dílu

Vyvolávací cena:
7 500

25 000

Detail