Aukce XXXI./2016
Andrej Bělocvětov
Zátiší s lahví
Id: 38401
akryl/karton, rozměr 70 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, kvalitně adjustováno, původní stav, obraz uveden v katalogu ze samostatné výstavy Galerie kritiků Paláce Adrie 2006
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
37 000 Kč
Jan Skramlík
U spinetu
Id: 34901
olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, okraje plátna rentoilovány, přetřený rám, dobrý stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
36 000 Kč
Karel Hodr
Bárky v přístavu
Id: 33705
olej/karton, rozměr 35 x 55 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 800 Kč
Příhozy: 61
Hugo Boettinger
Normandie
Id: 35501
olej/plátno, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, popsáno, obraz lehce znečištěn, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
33 010 Kč
Jiří Lacina
Deštivé mraky
Id: 39301
akryl/sololit, rozměr 100 x 140 cm, signováno vpravo dole, datováno 01, autorsky olištováno, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
17 500 Kč
32 500 Kč
Jan Křížek
Bez názvu
Id: 31618
tempera/papír, velikost listu 22 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, značeno i na zadní straně, popis, oděrky na rámu, původní stavu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
32 000 Kč
Josef Váchal
Les
Id: 35903
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, vlevo dole číslo tisku 1 s popisem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč
Paris
Id: 39102
olej/plátno, rozměr 46,5 x 38 cm, signováno vpravo dole Tristan (okruh Maurice Utrillo), vlevo dole popis, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Josef Jambor
Bouřka nad Bystřicí
Id: 38501
olej/plátno, rozměr 29 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1936, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
27 500 Kč
Josef Procházka
Když pršelo v Barchovicích
Id: 39109
olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 500 Kč
Vincent Hložník
Bez názvu
Id: 38302
olej/karton, rozměr 30 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
27 000 Kč
Jan Kristofori
Karneval
Id: 35602
stukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 86/88, původní rámování, původní stav
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
26 000 Kč
Jan Rambousek
Lepič plakátů
Id: 39107
olej/překližka, rozměr 94 x 60 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve výborném stavu, autorův zcela mimořádně kvalitní obraz
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
26 000 Kč
Kristian Kodet
Rozhovor
Id: 39001
olej/plátno/karton, rozměr 58 x 45 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 72, oděrky na rámu, původní stav, majitel získal darem přímo od autora
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
25 499 Kč
Kristian Kodet
Torzo
Id: 35201
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno 2002, autorem signováno i na zadní straně, původní stav, přiložen originální autorův certifikát k dílu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
25 000 Kč