Aukce XXXI./2016
Porcelán
Konvolut tří porcelánových panenek
Id: 31004
porcelánové panenky různé provenience, výška od 9 do 14 cm, drobně poškozeno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Ladislav Šaloun
Tanečnice
Id: 34603
akvarel/papír, rozměr 47 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 000 Kč
Ovocné zátiší
Id: 34703
barevná litografie/papír, velikost tisku 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, na zadní straně č. 56/107, list zaprášen, ve spodní části mimo tisk roztržen, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
František Tichý
Novoročenka
Id: 36707
suchá jehla/papír, velikost listu 13 x 18 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Adolf Zábranský
V zahrádce
Id: 37206
olej/karton, rozměr 49 x 67 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Jiří Kolář
Carolina de Riviere
Id: 36201
litografie/papír, velikost tisku 17 x 40,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole č. 138/250, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Sidonie Matoušková-Košvancová
Zahradní restaurace III.
Id: 37211
olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 200 Kč
Jan Honsa
Konvolut dvou kusů
Id: 31613
1) Rozkvetlé stromy, tempera/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 16,5 cm, signvoáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav; 2) dřevoryt/papír, velikost listu 11,5 x 11,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 000 Kč
Mikoláš Aleš
Za rok, za dvě léta
Id: 35103
perokresba/papír, velikost kresby 15 x 10 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Ivan Sedliský
Žena se sluncem
Id: 37101
olej/plátno, rozměr 105 x 82 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno, drobná poškození malby, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Milan Klimeš
Akt
Id: 37215
olej/plátno, rozměr 70 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno, obraz i rám v původním stavu, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
Karel Nejedlý
Dívky ve větru
Id: 37301
nesignováno, akvarel/papír, rozměr 79 x 59 cm, zaskleno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Salvador Dalí
Labutě
Id: 28602
itografie/ruční papír, velikost listu 50 x 65 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo číslování, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 301 Kč
Teodor Rotrekl
Akt
Id: 35010
litografie/papír, rozměr ve výřezu 60,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, vlevo dole 14/20, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 300 Kč
Antonín Augusta
Pohled na Javor
Id: 37212
olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 300 Kč