Čas na serveru 11:05:30

Aukce XXXI./2016

 Porcelán - Konvolut tří porcelánových panenek

Porcelán
Konvolut tří porcelánových panenek

Id: 31004

porcelánové panenky různé provenience, výška od 9 do 14 cm, drobně poškozeno, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Ladislav Šaloun - Tanečnice

Ladislav Šaloun
Tanečnice

Id: 34603

akvarel/papír, rozměr 47 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

6 000

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 34703

barevná litografie/papír, velikost tisku 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, na zadní straně č. 56/107, list zaprášen, ve spodní části mimo tisk roztržen, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František  Tichý - Novoročenka

František Tichý
Novoročenka

Id: 36707

suchá jehla/papír, velikost listu 13 x 18 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Adolf Zábranský - V zahrádce

Adolf Zábranský
V zahrádce

Id: 37206

olej/karton, rozměr 49 x 67 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jiří Kolář - Carolina de Riviere

Jiří Kolář
Carolina de Riviere

Id: 36201

litografie/papír, velikost tisku 17 x 40,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole č. 138/250, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Sidonie Matoušková-Košvancová - Zahradní restaurace III.

Sidonie Matoušková-Košvancová
Zahradní restaurace III.

Id: 37211

olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

5 200

Detail

Jan Honsa - Konvolut dvou kusů

Jan Honsa
Konvolut dvou kusů

Id: 31613

1) Rozkvetlé stromy, tempera/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 16,5 cm, signvoáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav; 2) dřevoryt/papír, velikost listu 11,5 x 11,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Mikoláš Aleš - Za rok, za dvě léta

Mikoláš Aleš
Za rok, za dvě léta

Id: 35103

perokresba/papír, velikost kresby 15 x 10 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Sedliský - Žena se sluncem

Ivan Sedliský
Žena se sluncem

Id: 37101

olej/plátno, rozměr 105 x 82 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno, drobná poškození malby, původní stav

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Milan Klimeš - Akt

Milan Klimeš
Akt

Id: 37215

olej/plátno, rozměr 70 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno, obraz i rám v původním stavu, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Karel Nejedlý - Dívky ve větru

Karel Nejedlý
Dívky ve větru

Id: 37301

nesignováno, akvarel/papír, rozměr 79 x 59 cm, zaskleno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Salvador Dalí - Labutě

Salvador Dalí
Labutě

Id: 28602

itografie/ruční papír, velikost listu 50 x 65 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo číslování, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 301

Detail

Teodor Rotrekl - Akt

Teodor Rotrekl
Akt

Id: 35010

litografie/papír, rozměr ve výřezu 60,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, vlevo dole 14/20, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

4 300

Detail

Antonín  Augusta - Pohled na Javor

Antonín Augusta
Pohled na Javor

Id: 37212

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

4 300

Detail