Čas na serveru 13:08:08

Aukce XXXI./2016

Josef Váchal - Ex libris Božena Kašparová

Josef Váchal
Ex libris Božena Kašparová

Id: 35402

barevný dřevoryt/papír, rozměr tisku 15 x 12 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 49, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Andrej Bělocvětov - Milenci

Andrej Bělocvětov
Milenci

Id: 38701

tempera/papír, rozměr ve výřezu 44 x 24,5, signováno vlevo dole, datováno 76, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

2 501

Detail

  Autor neurčen - Portrét

Portrét

Id: 33410

olej/plátno, rozměr 71 x 56 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1944, drobně znečištěná malba, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Hlinomaz - Milostivá paní

Josef Hlinomaz
Milostivá paní

Id: 36705

kresba/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Chorvatské pobřeží

Neznačeno
Chorvatské pobřeží

Id: 38603

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 32,5 x 24 cm, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

Detail

Jan Kotík - U okna

Jan Kotík
U okna

Id: 38913

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 21 cm, signováno monogramem s datací vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

Detail

Luboš Synecký - Na vyjížďce

Luboš Synecký
Na vyjížďce

Id: 37219

olej/plátno/sololit, rozměr 72 x 95 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Linka Scheithauerová-Procházková - Děvče s věnečkem

Linka Scheithauerová-Procházková
Děvče s věnečkem

Id: 34704

kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Vlastimil Rada - Lesní potok

Vlastimil Rada
Lesní potok

Id: 36802

pastel/papír, velikost listu 27 x 19 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
800

2 300

Detail

Rajko Tomič - Dubrovník

Rajko Tomič
Dubrovník

Id: 38602

pastel/papír, velikost listu 32,5 x 24 cm signvoáno vlevo dole, datováno 1936, zaskleno, oděrky na rámu , původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 200

Detail

Milan Klimeš - Dámská společnost

Milan Klimeš
Dámská společnost

Id: 37218

olej/plátno, rozměr 43 x 103 cm, signováno na zadní straně s datací 71, odborně vyčištěno, nově rámováno, velmi dobrý stav, pochází z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Čeněk Choděra - Alej nad městem

Čeněk Choděra
Alej nad městem

Id: 34102

akvarel/papír, rozměr 26 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 150

Detail

  Autor neurčen - Na periferii

Na periferii

Id: 34005

olej/karton, rozměr 44 x 63 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

Josef Glückselig - Po žních

Josef Glückselig
Po žních

Id: 37203

olej/plátno, rozměr 62 x 84 cm, signováno vpravo dole, motiv z Jablkynic, přiloženo foto obrazu s autorovým popisem, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
2 100

2 100

Detail

Jan  Bauch - Konvolut dvou kusů

Jan Bauch
Konvolut dvou kusů

Id: 36003

1) Zpívající Homér, litografie/ruční papír, velikost tisku 32,8 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno 12/100; 2) Milenci, litografie/ruční papír, velikost tisku 33,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, číslo listu 18/100; vše volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 006

Detail