Aukce XXXI./2016
Josef Váchal
Ex libris Božena Kašparová
Id: 35402
barevný dřevoryt/papír, rozměr tisku 15 x 12 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 49, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Andrej Bělocvětov
Milenci
Id: 38701
tempera/papír, rozměr ve výřezu 44 x 24,5, signováno vlevo dole, datováno 76, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 501 Kč
Portrét
Id: 33410
olej/plátno, rozměr 71 x 56 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1944, drobně znečištěná malba, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Josef Hlinomaz
Milostivá paní
Id: 36705
kresba/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Neznačeno
Chorvatské pobřeží
Id: 38603
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 32,5 x 24 cm, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 500 Kč
Jan Kotík
U okna
Id: 38913
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 21 cm, signováno monogramem s datací vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 500 Kč
Luboš Synecký
Na vyjížďce
Id: 37219
olej/plátno/sololit, rozměr 72 x 95 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Linka Scheithauerová-Procházková
Děvče s věnečkem
Id: 34704
kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč
Vlastimil Rada
Lesní potok
Id: 36802
pastel/papír, velikost listu 27 x 19 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 300 Kč
Rajko Tomič
Dubrovník
Id: 38602
pastel/papír, velikost listu 32,5 x 24 cm signvoáno vlevo dole, datováno 1936, zaskleno, oděrky na rámu , původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 200 Kč
Milan Klimeš
Dámská společnost
Id: 37218
olej/plátno, rozměr 43 x 103 cm, signováno na zadní straně s datací 71, odborně vyčištěno, nově rámováno, velmi dobrý stav, pochází z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Čeněk Choděra
Alej nad městem
Id: 34102
akvarel/papír, rozměr 26 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 150 Kč
Na periferii
Id: 34005
olej/karton, rozměr 44 x 63 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
Josef Glückselig
Po žních
Id: 37203
olej/plátno, rozměr 62 x 84 cm, signováno vpravo dole, motiv z Jablkynic, přiloženo foto obrazu s autorovým popisem, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 100 Kč
2 100 Kč
Jan Bauch
Konvolut dvou kusů
Id: 36003
1) Zpívající Homér, litografie/ruční papír, velikost tisku 32,8 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno 12/100; 2) Milenci, litografie/ruční papír, velikost tisku 33,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, číslo listu 18/100; vše volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 006 Kč