Aukce XXXI./2016
Václav Rabas
Pohled na vesničku
Id: 36902
olej/karton, rozměr 31 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Zdeněk Burian
Vojenská porada
Id: 38905
tuš/papír, rozměr ve výřezu 24,8 x 40 cm, značeno monogramem uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 500 Kč
Václav Košnář
Mondelo u Palerma
Id: 37220
olej/překližka, rozměr 98 x 98 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 000 Kč
Jaroslav Tykal
Vyplouváme
Id: 37216
olej/plátno, rozměr 95 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 700 Kč
Josef Čapek
Harmonikář
Id: 36302
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, volně loženo, nerámováno, získáno z pozůstalosti V. J. Hnízda
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Rybářská bárka
Id: 37208
olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
Jan Šplíchal
Pohled do kraje
Id: 36801
olej/karton, rozměr 54,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 100 Kč
Porcelán
Konvolut pěti kusů porcelánových zvířátek
Id: 31005
porcelánová zvířátka různé provenience, výška od 9,5 do 19 cm, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Václav Hejna
Město
Id: 34115
oboustranný obraz, olej/překližka, rozměr 25,5 x 71 cm, signováno na zadní straně uprostřed dole, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 000 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Sběrač
Id: 36301
olej/deska, rozměr 39 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč
Vlastimil Zábranský
Věž
Id: 33307
tempera/papír, velikost celého listu 30 x 23 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Josef Lehoučka
Krystaly
Id: 35016
olej/dřevěná deska, rozměr 18 x 15 cm, signováno vlevo dole, datováno 86, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Konvolut pěti kusů
Id: 35018
kombinovaná technika/papír, jedná se pravděpodobně o práci Josefa Lady a Aleny Ladové - jednotlivé fáze z kresleného filmu, vše paspartováno, zaskleno, zašpiněno pod sklem, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 500 Kč
Dívka s košem
Id: 36303
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 12 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, volně loženo, nerámováno, získáno z pozůstalosti V. J. Hnízda
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Komedie
Id: 36202
litografie/papír, velikost tisku 68,5 x 51 cm, signováno uprostřed dole, datováno 69, č. 7/8, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 400 Kč