Čas na serveru 12:00:45

Aukce XXXI./2016

Václav Rabas - Pohled na vesničku

Václav Rabas
Pohled na vesničku

Id: 36902

olej/karton, rozměr 31 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Zdeněk Burian - Vojenská porada

Zdeněk Burian
Vojenská porada

Id: 38905

tuš/papír, rozměr ve výřezu 24,8 x 40 cm, značeno monogramem uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Václav Košnář - Mondelo u Palerma

Václav Košnář
Mondelo u Palerma

Id: 37220

olej/překližka, rozměr 98 x 98 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

10 000

Detail

Jaroslav Tykal - Vyplouváme

Jaroslav Tykal
Vyplouváme

Id: 37216

olej/plátno, rozměr 95 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:

9 700

Detail

Josef Čapek - Harmonikář

Josef Čapek
Harmonikář

Id: 36302

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, volně loženo, nerámováno, získáno z pozůstalosti V. J. Hnízda

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Autor neurčen - Rybářská bárka

Rybářská bárka

Id: 37208

olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

Jan Šplíchal - Pohled do kraje

Jan Šplíchal
Pohled do kraje

Id: 36801

olej/karton, rozměr 54,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

9 100

Detail

 Porcelán - Konvolut pěti kusů porcelánových zvířátek

Porcelán
Konvolut pěti kusů porcelánových zvířátek

Id: 31005

porcelánová zvířátka různé provenience, výška od 9,5 do 19 cm, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Václav Hejna - Město

Václav Hejna
Město

Id: 34115

oboustranný obraz, olej/překližka, rozměr 25,5 x 71 cm, signováno na zadní straně uprostřed dole, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

9 000

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Sběrač

Vladimír Jan Hnízdo
Sběrač

Id: 36301

olej/deska, rozměr 39 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vlastimil Zábranský - Věž

Vlastimil Zábranský
Věž

Id: 33307

tempera/papír, velikost celého listu 30 x 23 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Lehoučka - Krystaly

Josef Lehoučka
Krystaly

Id: 35016

olej/dřevěná deska, rozměr 18 x 15 cm, signováno vlevo dole, datováno 86, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Konvolut pěti kusů

Konvolut pěti kusů

Id: 35018

kombinovaná technika/papír, jedná se pravděpodobně o práci Josefa Lady a Aleny Ladové - jednotlivé fáze z kresleného filmu, vše paspartováno, zaskleno, zašpiněno pod sklem, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Špála - Dívka s košem

Dívka s košem

Id: 36303

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 12 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, volně loženo, nerámováno, získáno z pozůstalosti V. J. Hnízda

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Komedie

Komedie

Id: 36202

litografie/papír, velikost tisku 68,5 x 51 cm, signováno uprostřed dole, datováno 69, č. 7/8, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 400

Detail