Aukce XXXI./2016
Antonín Bukolský
Kytice
Id: 38904
olej/karton, rozměr 54 x 44 cm, signováno vlevo dole, oloupaný rám, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 005 Kč
Vojtěch Doležil
Květina
Id: 35003
olej/karton, rozměr 31 x 27 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Jan Smetana
Přístav
Id: 37504
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 31 cm, signováno vpravo dole, popsáno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Hlava šlechtice
Id: 13301
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 34 x 28 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, velmi kvalitní práce z 19. století, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
Gyorgy Nemeth
U povozu
Id: 25504
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 32 x 42 cm, signováno vpravo dole, malba značně poškozena, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč
Jan Klír
Na okraji lesa
Id: 33804
olej/masonit, rozměr 32,5 x 32,5 cm, signováno na zadní straně, popsáno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
Bedřich Mudroch
Květiny ve váze
Id: 34201
olej/karton, rozměr 35 x 25 cm, signováno vlevo dole, datováno 1947, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 800 Kč
Josef Holub
Chaloupka v lese
Id: 36703
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Neznačeno
Chlapecký sen
Id: 38805
olej/plátno, rozměr 56 x 45 cm, řídké plátno, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 708 Kč
Kamil Lhoták
U předího stěžně stál muž
Id: 33305
nesignováno, tuš/papír, velikost listu 25,5 x 20,5 cm, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ilustrace pro knihu "Dýmka strýce Bonifáce", původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Vlastislav Hofman
Návrh divadelních kostýmů
Id: 33411
kombinovaná technika/ papír, rozměry ve výřezu 27 x 14,5 cm; 27 x 15,7 cm; 27 x 14,2 cm; signováno monogramem vpravo dole, datováno 1920, popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Max Švabinský
Mikoláš Aleš
Id: 34702
litografie/papír, velikost tisku 33 x 28 cm, signováno vpravo dole, uprostřed dole Mánes svým členům, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Jan Hinčica
Malý přístav
Id: 38101
tempera/karton, rozměr 39 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 700 Kč
Lucie Klímová
Pohled z Petřína
Id: 38201
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 31 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Milena Šimková-Elgrová
Blatiny na Vysočině
Id: 39103
olej/plátno, rozměr 35 x 58 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč