Čas na serveru 12:20:05

Aukce XXXI./2016

Antonín Bukolský - Kytice

Antonín Bukolský
Kytice

Id: 38904

olej/karton, rozměr 54 x 44 cm, signováno vlevo dole, oloupaný rám, původní stav

Vyvolávací cena:
500

2 005

Detail

Vojtěch Doležil - Květina

Vojtěch Doležil
Květina

Id: 35003

olej/karton, rozměr 31 x 27 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Smetana - Přístav

Jan Smetana
Přístav

Id: 37504

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 31 cm, signováno vpravo dole, popsáno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Hlava šlechtice

Hlava šlechtice

Id: 13301

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 34 x 28 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, velmi kvalitní práce z 19. století, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Gyorgy Nemeth - U povozu

Gyorgy Nemeth
U povozu

Id: 25504

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 32 x 42 cm, signováno vpravo dole, malba značně poškozena, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Jan Klír - Na okraji lesa

Jan Klír
Na okraji lesa

Id: 33804

olej/masonit, rozměr 32,5 x 32,5 cm, signováno na zadní straně, popsáno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Bedřich Mudroch - Květiny ve váze

Bedřich Mudroch
Květiny ve váze

Id: 34201

olej/karton, rozměr 35 x 25 cm, signováno vlevo dole, datováno 1947, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 800

Detail

 Josef Holub - Chaloupka v lese

Josef Holub
Chaloupka v lese

Id: 36703

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Neznačeno - Chlapecký sen

Neznačeno
Chlapecký sen

Id: 38805

olej/plátno, rozměr 56 x 45 cm, řídké plátno, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 708

Detail

Kamil Lhoták - U předího stěžně stál muž

Kamil Lhoták
U předího stěžně stál muž

Id: 33305

nesignováno, tuš/papír, velikost listu 25,5 x 20,5 cm, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ilustrace pro knihu "Dýmka strýce Bonifáce", původní stav

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Vlastislav Hofman - Návrh divadelních kostýmů

Vlastislav Hofman
Návrh divadelních kostýmů

Id: 33411

kombinovaná technika/ papír, rozměry ve výřezu 27 x 14,5 cm; 27 x 15,7 cm; 27 x 14,2 cm; signováno monogramem vpravo dole, datováno 1920, popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Max Švabinský - Mikoláš Aleš

Max Švabinský
Mikoláš Aleš

Id: 34702

litografie/papír, velikost tisku 33 x 28 cm, signováno vpravo dole, uprostřed dole Mánes svým členům, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Jan Hinčica - Malý přístav

Jan Hinčica
Malý přístav

Id: 38101

tempera/karton, rozměr 39 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 700

Detail

Lucie Klímová - Pohled z Petřína

Lucie Klímová
Pohled z Petřína

Id: 38201

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 31 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Milena Šimková-Elgrová - Blatiny na Vysočině

Milena Šimková-Elgrová
Blatiny na Vysočině

Id: 39103

olej/plátno, rozměr 35 x 58 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail