Čas na serveru 09:08:41

Aukce LII./2019

  Neznačeno - U napajedla

Neznačeno
U napajedla

Id: 180704

olej/dřevo, rozměr 36 x 50 cm, doba vzniku kolem roku 1800, v minulosti prasklá deska, restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 711

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Na jezu

Jan Bohumil Pospíšil
Na jezu

Id: 178311

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Henri Havet - Nálada za úplňku

Henri Havet
Nálada za úplňku

Id: 178507

olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně značené plátno, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Andrej Bělocvětov - Kompozice

Andrej Bělocvětov
Kompozice

Id: 178801

olej/lepenka, rozměr listu 44,5 x 33 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

13 500

Detail

Antonín Hudeček - Podzimní nálada

Antonín Hudeček
Podzimní nálada

Id: 181004

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Vít Skála - Osamocený strom

Vít Skála
Osamocený strom

Id: 184402

olej/plátno, rozměr 110 x 84 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František Ringo Čech - Vojta se psem Golemem

František Ringo Čech
Vojta se psem Golemem

Id: 176301

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 2007, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Adolf Born - Marťanský dopoledník

Marťanský dopoledník

Id: 178404

kombinovaná technika/akvarel/papír, velikost kresby 14 x 7,5 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení Emy Bornové o pravosti díla, datováno 18.7.2016, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Gyula Zorkoczy - Dívka s rukávníkem

Gyula Zorkoczy
Dívka s rukávníkem

Id: 181013

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Karel Špillar - Paříž

Karel Špillar
Paříž

Id: 181502

olej/dřevěná deska, rozměr 15,5 x 23,5 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, PO

Vyvolávací cena:
1 800

13 000

Detail

  Autor neurčen - Zarostlý rybník

Zarostlý rybník

Id: 183002

olej/plátno, rozměr 64 x 84 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Gustav  Porš - Cesta

Gustav Porš
Cesta

Id: 184804

olej/lepenka, rozměr 32 x 43 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Příhozy: 49

  Neznačeno - Na lesní mýtině

Neznačeno
Na lesní mýtině

Id: 184901

olej/dřevěná deska, rozměr 21 x 33 cm, Barbizonská škola kolem roku 1900, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Chalupy

Karel Jan Sigmund
Chalupy

Id: 182404

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

  Autor neurčen - Koťátka

Koťátka

Id: 182810

olej/dřevo, rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

12 500

Detail