Aukce LII./2019
Neznačeno
U napajedla
Id: 180704
olej/dřevo, rozměr 36 x 50 cm, doba vzniku kolem roku 1800, v minulosti prasklá deska, restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 711 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Na jezu
Id: 178311
olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč
Henri Havet
Nálada za úplňku
Id: 178507
olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně značené plátno, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 500 Kč
Andrej Bělocvětov
Kompozice
Id: 178801
olej/lepenka, rozměr listu 44,5 x 33 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 500 Kč
Antonín Hudeček
Podzimní nálada
Id: 181004
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč
Vít Skála
Osamocený strom
Id: 184402
olej/plátno, rozměr 110 x 84 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
František Ringo Čech
Vojta se psem Golemem
Id: 176301
olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 2007, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč
Marťanský dopoledník
Id: 178404
kombinovaná technika/akvarel/papír, velikost kresby 14 x 7,5 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení Emy Bornové o pravosti díla, datováno 18.7.2016, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč
Gyula Zorkoczy
Dívka s rukávníkem
Id: 181013
olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený dekorativní rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 000 Kč
Karel Špillar
Paříž
Id: 181502
olej/dřevěná deska, rozměr 15,5 x 23,5 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, PO
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
13 000 Kč
Zarostlý rybník
Id: 183002
olej/plátno, rozměr 64 x 84 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 000 Kč
Gustav Porš
Cesta
Id: 184804
olej/lepenka, rozměr 32 x 43 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 000 Kč
Příhozy: 49
Neznačeno
Na lesní mýtině
Id: 184901
olej/dřevěná deska, rozměr 21 x 33 cm, Barbizonská škola kolem roku 1900, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Karel Jan Sigmund
Chalupy
Id: 182404
olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč
Koťátka
Id: 182810
olej/dřevo, rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 500 Kč