Čas na serveru 08:24:45

Aukce LII./2019

Josef Hubáček - Cesta k vodě

Josef Hubáček
Cesta k vodě

Id: 183403

olej/plátno, rozměr 35,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

  Autor neurčen - Přístavní mola

Přístavní mola

Id: 183903

olej/dřevo, rozměr 15 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
2 800

15 500

Detail

Heinrich Zschille - Dámy u čaje

Heinrich Zschille
Dámy u čaje

Id: 178502

olej/plátno, rozměr 105 x 100 cm, signováno monogramem vpravo dole, lehce poškozený rám, volné v rámu, původní stav, přiložen originální účet z roku 1982

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jan Rapin - Dáma ve fialovém

Jan Rapin
Dáma ve fialovém

Id: 180301

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Bedřich  Feigl - Z Itálie

Bedřich Feigl
Z Itálie

Id: 180407

kombinovaná technika/pastel/tempera/papír, rozměr 38 x 46 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Příhozy: 48

  Autor neurčen - Nad psaníčkem

Nad psaníčkem

Id: 181015

pastel/papír, rozměr 40 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

František Skála_ - Zimní motiv

František Skála_
Zimní motiv

Id: 182703

olej/plátno, rozměr 55 x 69 cm, signováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, nedostatky v malbě, volný v rámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Adolf Born - Jízda

Jízda

Id: 183005

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 23 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 31/70, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

František Nikl - Odpočívající

František Nikl
Odpočívající

Id: 183101

olej/sololit, rozměr 34,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozené olištování

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Příhozy: 54

Karel Hodr - Paňáca a colombína

Karel Hodr
Paňáca a colombína

Id: 178601

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, obraz v celé ploše krakelovaný, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Émile-Antoine Bourdelle - Zděšení

Émile-Antoine Bourdelle
Zděšení

Id: 181014

reliéf, pálená hlína, rozměr 44 x 35 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozeno, stav viz foto, jedná se o detail z pomníku Národní obrany

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

  Neznačeno - Procházka u řeky

Neznačeno
Procházka u řeky

Id: 178006

olej/plátno, rozměr 58 x 71 cm, 19. století, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jaroslav Chudomel - Nový Svět

Jaroslav Chudomel
Nový Svět

Id: 178206

pastel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
700

14 000

Detail

Příhozy: 56

Gustav  Porš - Podzim

Gustav Porš
Podzim

Id: 180502

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

14 000

Detail

Příhozy: 51

Ota Bubeníček - Chalupy ve stráni

Ota Bubeníček
Chalupy ve stráni

Id: 183202

olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

14 000

Detail