Aukce LII./2019
Josef Hubáček
Cesta k vodě
Id: 183403
olej/plátno, rozměr 35,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Přístavní mola
Id: 183903
olej/dřevo, rozměr 15 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 500 Kč
Heinrich Zschille
Dámy u čaje
Id: 178502
olej/plátno, rozměr 105 x 100 cm, signováno monogramem vpravo dole, lehce poškozený rám, volné v rámu, původní stav, přiložen originální účet z roku 1982
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Jan Rapin
Dáma ve fialovém
Id: 180301
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Bedřich Feigl
Z Itálie
Id: 180407
kombinovaná technika/pastel/tempera/papír, rozměr 38 x 46 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Příhozy: 48
Nad psaníčkem
Id: 181015
pastel/papír, rozměr 40 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
František Skála_
Zimní motiv
Id: 182703
olej/plátno, rozměr 55 x 69 cm, signováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, nedostatky v malbě, volný v rámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Jízda
Id: 183005
litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 23 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 31/70, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč
František Nikl
Odpočívající
Id: 183101
olej/sololit, rozměr 34,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozené olištování
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 000 Kč
Příhozy: 54
Karel Hodr
Paňáca a colombína
Id: 178601
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, obraz v celé ploše krakelovaný, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Émile-Antoine Bourdelle
Zděšení
Id: 181014
reliéf, pálená hlína, rozměr 44 x 35 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozeno, stav viz foto, jedná se o detail z pomníku Národní obrany
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 500 Kč
Neznačeno
Procházka u řeky
Id: 178006
olej/plátno, rozměr 58 x 71 cm, 19. století, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 000 Kč
Jaroslav Chudomel
Nový Svět
Id: 178206
pastel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
700 Kč
14 000 Kč
Příhozy: 56
Gustav Porš
Podzim
Id: 180502
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
14 000 Kč
Příhozy: 51
Ota Bubeníček
Chalupy ve stráni
Id: 183202
olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč