Čas na serveru 13:22:00

Aukce LII./2019

Viktor Stretti - Plasy

Viktor Stretti
Plasy

Id: 183409

olej/sololit, rozměr 50 x 61 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo nahoře, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Autor neurčen - Dívka s kožešinou

Dívka s kožešinou

Id: 180703

olej/plátno, rozměr 60 x 47 cm, signováno a datováno vlevo dole, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

8 507

Detail

  Autor neurčen - Zimní motiv

Zimní motiv

Id: 178503

olej/plátno, rozměr 144 x 76 cm, rozměr včetně rámu 163 x 98 cm, signováno vpravo dole, poškozené rámování, volné plátno, v minulosti pravděpodobně opravováno, jedná se zřejmě o součást obložení bytového interiéru

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Pohled do kraje

František Cína - Jelínek
Pohled do kraje

Id: 178524

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Muzička - Ohlédnutí

Vladimír Muzička
Ohlédnutí

Id: 178701

olej/sololit, rozměr 35 x 42 cm, signováno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Pergler - U Budína

František Pergler
U Budína

Id: 181725

olej/lepenka, rozměr cca 31 x 41 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Rapin - Přátelské sklenky

Jan Rapin
Přátelské sklenky

Id: 181801

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, rámováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlé pastviny

Rozkvetlé pastviny

Id: 181009

olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, lokální poškození malby

Vyvolávací cena:

8 300

Detail

Ludvík Vacátko - Konvolut tří kusů

Ludvík Vacátko
Konvolut tří kusů

Id: 181029

kombinovaná technika, velikost pasparty cca 30 x 42 cm, rozměr výřezů různý, nesignováno, jména autora na paspartách, jedná se o studie k větším obrazům, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

8 200

Detail

Josef Jiří Kamenický - Oráči pod Řípem

Josef Jiří Kamenický
Oráči pod Řípem

Id: 178308

olej/plátno, rozměr 30 x 55 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Milan Klimeš - Peklo

Milan Klimeš
Peklo

Id: 180702

olej/plátno, rozměr 108,5 x 163,5 cm, nesignováno, původní stav, pochází z umělcovi pozůstalosti, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

7 500

Detail

František  Tichý - Hlava černocha

František Tichý
Hlava černocha

Id: 181732

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 25 cm, signováno dvakrát ve spodní části s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, list pomačkán

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Alois Wierer - Zátiší na Starém městě

Alois Wierer
Zátiší na Starém městě

Id: 184319

olej/lepenka, rozměr 44 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Ivan Sedliský - Žlutá katedrála

Ivan Sedliský
Žlutá katedrála

Id: 178310

olej/plátno, rozměr 82 x 105 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - Stará tůň

Neznačeno
Stará tůň

Id: 181007

olej/dřevo, rozměr 43 x 64 cm, 19. století, dřevěná deska popraskaná, v minulosti restaurováno, lokálně poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail