Aukce LII./2019
Zimní motiv
Id: 178503
olej/plátno, rozměr 144 x 76 cm, rozměr včetně rámu 163 x 98 cm, signováno vpravo dole, poškozené rámování, volné plátno, v minulosti pravděpodobně opravováno, jedná se zřejmě o součást obložení bytového interiéru
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 500 Kč
František Cína - Jelínek
Pohled do kraje
Id: 178524
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Vladimír Muzička
Ohlédnutí
Id: 178701
olej/sololit, rozměr 35 x 42 cm, signováno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
František Pergler
U Budína
Id: 181725
olej/lepenka, rozměr cca 31 x 41 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Jan Rapin
Přátelské sklenky
Id: 181801
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, rámováno, na zadní straně popsáno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč
Rozkvetlé pastviny
Id: 181009
olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, lokální poškození malby
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 300 Kč
Ludvík Vacátko
Konvolut tří kusů
Id: 181029
kombinovaná technika, velikost pasparty cca 30 x 42 cm, rozměr výřezů různý, nesignováno, jména autora na paspartách, jedná se o studie k větším obrazům, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 200 Kč
Josef Jiří Kamenický
Oráči pod Řípem
Id: 178308
olej/plátno, rozměr 30 x 55 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Milan Klimeš
Peklo
Id: 180702
olej/plátno, rozměr 108,5 x 163,5 cm, nesignováno, původní stav, pochází z umělcovi pozůstalosti, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 500 Kč
František Tichý
Hlava černocha
Id: 181732
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 25 cm, signováno dvakrát ve spodní části s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, list pomačkán
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Alois Wierer
Zátiší na Starém městě
Id: 184319
olej/lepenka, rozměr 44 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 100 Kč
Ivan Sedliský
Žlutá katedrála
Id: 178310
olej/plátno, rozměr 82 x 105 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Neznačeno
Stará tůň
Id: 181007
olej/dřevo, rozměr 43 x 64 cm, 19. století, dřevěná deska popraskaná, v minulosti restaurováno, lokálně poškozený dekorativní rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Julie Mezerová-Winterová
Modré kvítky
Id: 182407
olej/plátno, rozměr 61 x 86 cm, signováno vpravo dole, oděrky na novodobém rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Lev Šimák
Cyklistka
Id: 184325
akvarel/papír, rozměr 30 x 44 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 000 Kč