Aukce LII./2019
Václav Kiml
Okénko
Id: 183015
vosková technika/deska, rozměr 23 x 20 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 66
Zdeněk Burian
Na válečné stezce
Id: 178401
kvaš/lepenka, rozměr listu 33,5 x 25 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
61 000 Kč
Gabriel Cornelius von Max
Portrét dívky
Id: 181102
olej/plátno, rozměr 32,5 x 25 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, odborně čištěno, dekorativně adjustováno, provenience Raydon Gallery, konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou, PO
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
61 000 Kč
Josef Ullmann
Červánky nad říčkou
Id: 182710
olej/lepenka, rozměr 28 x 33 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku po roce 1905, oděrky na dekorativním rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 71
Bohuslav Dvořák
Letní den na vsi
Id: 184303
olej/plátno, rozměr 55,5 x 75 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
59 010 Kč
Příhozy: 70
Vladimír Komárek
Anděl
Id: 184207
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, nesignováno, na zadní straně věnování s autorovým podpisem, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
59 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 52
Vladimír Komárek
Housle
Id: 179604
olej/plátno, rozměr 50 x 38 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 64
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s květy violky
Id: 180103
kolorovaná zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 69
Josef Ullmann
Stavení u rybníka
Id: 182802
olej/lepenka, rozměr cca 52 x 62 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, zaskleno, konzultováno, posouzeno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 54
Jaroslav Horejc
Hlava ženy
Id: 181730
patinovaný bronz, výška plastiky cca 36 cm, celkový výška s žulovým podstavcem cca 50 cm, signováno ve spodní části bronzového odlitku, patina lokálně stářím otřená
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
55 000 Kč
Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci
Id: 178603
malba/plátno, rozměr 35 x 31 cm, signováno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 55
Jan Preisler
Studie
Id: 181714
pastel/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole, na studii se nachází pozůstalostní razítko autora, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 66
František Zdeněk Eberl
Na vinici
Id: 183001
olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na dubovém rámu
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
51 000 Kč
František Líbal
Před katedrálou
Id: 184403
olej/plátno, rozměr 92 x 74 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 63
Eva Kmentová
Ústa
Id: 183014
reliéf, patinovaná sádra adjustovaná v zasklené kazetě, rozměr plastiky 13,5 x 14 cm, celkový rozměr 33 x 33 cm, na zadní straně razítko provenience, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 61