Čas na serveru 22:29:10

Aukce LII./2019

Václav Kiml - Okénko

Václav Kiml
Okénko

Id: 183015

vosková technika/deska, rozměr 23 x 20 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 66

Zdeněk Burian - Na válečné stezce

Zdeněk Burian
Na válečné stezce

Id: 178401

kvaš/lepenka, rozměr listu 33,5 x 25 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Gabriel Cornelius von Max - Portrét dívky

Gabriel Cornelius von Max
Portrét dívky

Id: 181102

olej/plátno, rozměr 32,5 x 25 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, odborně čištěno, dekorativně adjustováno, provenience Raydon Gallery, konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou, PO

Vyvolávací cena:
35 000

61 000

Detail

Josef Ullmann - Červánky nad říčkou

Josef Ullmann
Červánky nad říčkou

Id: 182710

olej/lepenka, rozměr 28 x 33 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku po roce 1905, oděrky na dekorativním rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 71

Bohuslav Dvořák - Letní den na vsi

Bohuslav Dvořák
Letní den na vsi

Id: 184303

olej/plátno, rozměr 55,5 x 75 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

59 010

Detail

Příhozy: 70

Vladimír Komárek - Anděl

Vladimír Komárek
Anděl

Id: 184207

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, nesignováno, na zadní straně věnování s autorovým podpisem, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:
6 000

59 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 52

Vladimír Komárek - Housle

Vladimír Komárek
Housle

Id: 179604

olej/plátno, rozměr 50 x 38 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 64

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s květy violky

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s květy violky

Id: 180103

kolorovaná zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 69

Josef Ullmann - Stavení u rybníka

Josef Ullmann
Stavení u rybníka

Id: 182802

olej/lepenka, rozměr cca 52 x 62 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, zaskleno, konzultováno, posouzeno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 54

Jaroslav Horejc - Hlava ženy

Jaroslav Horejc
Hlava ženy

Id: 181730

patinovaný bronz, výška plastiky cca 36 cm, celkový výška s žulovým podstavcem cca 50 cm, signováno ve spodní části bronzového odlitku, patina lokálně stářím otřená

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Zdeněk Hajný - Z cyklu Poutníci

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci

Id: 178603

malba/plátno, rozměr 35 x 31 cm, signováno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 55

Jan Preisler - Studie

Jan Preisler
Studie

Id: 181714

pastel/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole, na studii se nachází pozůstalostní razítko autora, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 66

František Zdeněk Eberl - Na vinici

František Zdeněk Eberl
Na vinici

Id: 183001

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na dubovém rámu

Vyvolávací cena:
22 000

51 000

Detail

František Líbal - Před katedrálou

František Líbal
Před katedrálou

Id: 184403

olej/plátno, rozměr 92 x 74 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 63

Eva Kmentová - Ústa

Eva Kmentová
Ústa

Id: 183014

reliéf, patinovaná sádra adjustovaná v zasklené kazetě, rozměr plastiky 13,5 x 14 cm, celkový rozměr 33 x 33 cm, na zadní straně razítko provenience, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 61