Čas na serveru 14:38:33

Aukce LII./2019

Zdena Braunerová - Před statkem

Zdena Braunerová
Před statkem

Id: 179702

olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 67

  Neznačeno - Na procházce

Neznačeno
Na procházce

Id: 181005

olej/karton, rozměr 22 x 17,5 cm, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Josef Krejsa - Hazmburk

Josef Krejsa
Hazmburk

Id: 177701

olej/dřevo, rozměr 21 x 24 cm, signováno vlevo dole s popisem, poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Emil Filla - Herakles lovící koně

Emil Filla
Herakles lovící koně

Id: 177102

bronzová plastika, výška figury 45 cm, celková výška s dřevěným podstavcem 48 cm, signováno na plintě s označením dílny Barták Praha VII., původní stav

Vyvolávací cena:
60 000

122 000

Detail

František Kaván - Letní den

František Kaván
Letní den

Id: 182712

olej/lepenka, rozměr viditelný 38 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na kvalitní adjustaci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jan Rapin - Flétnista

Jan Rapin
Flétnista

Id: 180302

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno uprostřed dole, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

24 100

Detail

Adolf Born - Marťanský dopoledník

Marťanský dopoledník

Id: 178404

kombinovaná technika/akvarel/papír, velikost kresby 14 x 7,5 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení Emy Bornové o pravosti díla, datováno 18.7.2016, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

August Brömse - Mnich

August Brömse
Mnich

Id: 183901

olej/lepenka, rozměr cca 15 x 9,5 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní štítek

Vyvolávací cena:
800

19 500

Detail

Příhozy: 56

  Autor neurčen - Zimní motiv

Zimní motiv

Id: 178503

olej/plátno, rozměr 144 x 76 cm, rozměr včetně rámu 163 x 98 cm, signováno vpravo dole, poškozené rámování, volné plátno, v minulosti pravděpodobně opravováno, jedná se zřejmě o součást obložení bytového interiéru

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Pohled do údolí

Neznačeno
Pohled do údolí

Id: 179401

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr cca 40 x 50 cm, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno

Vyvolávací cena:
1 200

2 400

Detail

Jan  Zrzavý - Oceánská krajina

Oceánská krajina

Id: 177301

barevná kresba/papír, rozměr 8,5 x 10 cm, nesignováno, na zadní straně osobní věnování, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na senách

Vojtěch Sedláček
Na senách

Id: 178003

tempera/lepenka, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 68

(Utagawa) Kunisada - Kabuki triptych

(Utagawa) Kunisada
Kabuki triptych

Id: 178406

japonský kolorovaný dřevoryt, rozměr ve výřezu 35,5 x 24 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Olbram Zoubek - Orfeus a múza

Orfeus a múza

Id: 176701

reliéf, cín/zlato, rozměr cca 34 x 34 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1970, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 48

  Autor neurčen - Lyžařské závody

Lyžařské závody

Id: 178508

olej/karton, rozměr 62,5 x 48 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail