Aukce LII./2019
August Brömse
Mnich
Id: 183901
olej/lepenka, rozměr cca 15 x 9,5 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní štítek
Vyvolávací cena:
800 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 56
Miloš Boria
Akt
Id: 183301
kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr 33 x 26 cm, značeno autorem na zadní straně, obraz lokálně poškozen prasklou lepenkou, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč
Ludvík Kuba
Nad řekou
Id: 181023
olej/karton, rozměr 26,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč
Neznačeno
Portrét dámy
Id: 181510
olej/plátno, rozměr 66 x 52 cm, obraz ve velmi dobrém stavu, v minulosti restaurováno, dobový rám s oděrkami, na zadní straně štítek připisující autorství Antonínu Machkovi s datací, PO
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
18 500 Kč
Ludvík Vacátko
Do stáje
Id: 184318
olej/lepenka, rozměr 38 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Josef Krejsa
Hazmburk
Id: 177701
olej/dřevo, rozměr 21 x 24 cm, signováno vlevo dole s popisem, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 000 Kč
Lyžařské závody
Id: 178508
olej/karton, rozměr 62,5 x 48 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 000 Kč
Neznačeno
Červánky na řekou
Id: 181006
olej/plátno, rozměr 39 x 52 cm, dekorativně adjustováno, lokálně poškozená malba, krakelováno, 19. stol.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 000 Kč
Libor Wágner
Anděl
Id: 183201
olej/dřevo, rozměr 74,5 x 43,5 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno, na zadní straně autorovo věnování, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 000 Kč
Kolotoč
Id: 181018
olej/karton, rozměr 18 x 26,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, volné v rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 58
Bedřich Feigl
Ghetto
Id: 183411
olej/dřevo, rozměr 15 x 9,7 cm, signováno vpravo dole, oděrky na původním rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 49
Karel Schade
Kostelík v zimě
Id: 178602
olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 500 Kč
František Jiroudek
Povltavská krajina
Id: 181301
olej/plátno, rozměr 60 x 115 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno a datováno, autorsky rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 500 Kč
Vlasatice pravá a levá
Id: 181402
konvolut dvou kusů, papírový reliéf, rozměr každého listu 42,3 x 25,2 cm, každý signován vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 2010, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 500 Kč
František Ženíšek
Zasněná
Id: 181103
olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč