Čas na serveru 17:30:32

Aukce LII./2019

Vojtěch  Sedláček - V polích

Vojtěch Sedláček
V polích

Id: 178005

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

19 600

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Pařížanka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Pařížanka

Id: 182705

olej/plátno/karton, rozměr 54 x 41 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, nečistoty pod sklem

Vyvolávací cena:
2 800

19 500

Detail

August Brömse - Mnich

August Brömse
Mnich

Id: 183901

olej/lepenka, rozměr cca 15 x 9,5 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní štítek

Vyvolávací cena:
800

19 500

Detail

Příhozy: 56

Miloš Boria - Akt

Miloš Boria
Akt

Id: 183301

kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr 33 x 26 cm, značeno autorem na zadní straně, obraz lokálně poškozen prasklou lepenkou, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Ludvík Kuba - Nad řekou

Ludvík Kuba
Nad řekou

Id: 181023

olej/karton, rozměr 26,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

  Neznačeno - Portrét dámy

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 181510

olej/plátno, rozměr 66 x 52 cm, obraz ve velmi dobrém stavu, v minulosti restaurováno, dobový rám s oděrkami, na zadní straně štítek připisující autorství Antonínu Machkovi s datací, PO

Vyvolávací cena:
6 000

18 500

Detail

Ludvík Vacátko - Do stáje

Ludvík Vacátko
Do stáje

Id: 184318

olej/lepenka, rozměr 38 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Josef Krejsa - Hazmburk

Josef Krejsa
Hazmburk

Id: 177701

olej/dřevo, rozměr 21 x 24 cm, signováno vlevo dole s popisem, poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

  Autor neurčen - Lyžařské závody

Lyžařské závody

Id: 178508

olej/karton, rozměr 62,5 x 48 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

  Neznačeno - Červánky na řekou

Neznačeno
Červánky na řekou

Id: 181006

olej/plátno, rozměr 39 x 52 cm, dekorativně adjustováno, lokálně poškozená malba, krakelováno, 19. stol.

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Libor Wágner - Anděl

Libor Wágner
Anděl

Id: 183201

olej/dřevo, rozměr 74,5 x 43,5 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno, na zadní straně autorovo věnování, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

  Autor neurčen - Kolotoč

Kolotoč

Id: 181018

olej/karton, rozměr 18 x 26,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, volné v rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Příhozy: 58

Bedřich  Feigl - Ghetto

Bedřich Feigl
Ghetto

Id: 183411

olej/dřevo, rozměr 15 x 9,7 cm, signováno vpravo dole, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Příhozy: 49

Karel Schade - Kostelík v zimě

Karel Schade
Kostelík v zimě

Id: 178602

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

František Jiroudek - Povltavská krajina

František Jiroudek
Povltavská krajina

Id: 181301

olej/plátno, rozměr 60 x 115 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno a datováno, autorsky rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

16 500

Detail