Čas na serveru 17:59:34

Aukce LII./2019

František  Tichý - Fratellini

František Tichý
Fratellini

Id: 184327

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Schlesinger - Mladí rybáři

Josef Schlesinger
Mladí rybáři

Id: 177305

malba/papír/podlepeno kartonem, rozměr 48 x 34 cm, signováno vpravo nahoře s datací, ve spodní části papír prasklý, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

  Neznačeno - Portrét dámy

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 177601

olej/plátno, rozměr 84 x 63 cm, obraz na několika místech poškozen, přelom 18./19. století, novější rámování

Vyvolávací cena:

Detail

Andrej Bělocvětov - Zátiší

Andrej Bělocvětov
Zátiší

Id: 178309

olej/plátno, rozměr 38 x 30 cm, signováno vpravo nahoře s datací, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Přadlena

Přadlena

Id: 178522

olej/plátno, rozměr 46 x 33 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

František Horký - Osamělý strom

František Horký
Osamělý strom

Id: 181016

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz znečištěn

Vyvolávací cena:

Detail

František Myslivec - Procházka lesem

František Myslivec
Procházka lesem

Id: 182401

olej/karton, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Emanuel Knížek - Dívky u stolu

Emanuel Knížek
Dívky u stolu

Id: 184404

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Hon na divočáka

Neznačeno
Hon na divočáka

Id: 182709

olej/plátno, rozměr 26 x 38 cm, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

František Cína - Jelínek - Plachetnice na Jadranu

František Cína - Jelínek
Plachetnice na Jadranu

Id: 181712

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, výstavní razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Ullmann - Na kraji vesničky

Josef Ullmann
Na kraji vesničky

Id: 181721

kresba/papír, rozměr ve výřezu 33 x 41 cm, signováno vlevo dole tužkou, paspartováno, rámováno, na zadní straně štítek původního prodejce

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Jezdec na koni

Jezdec na koni

Id: 182803

rytina/papír, rozměr listu cca 60 x 43 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

6 000

Detail

Bohumil Klimeš-Kozina - Při žních

Bohumil Klimeš-Kozina
Při žních

Id: 181501

nesignováno, olej/plátno, rozměr 99 x 74 cm, plátno poškozeno protržením, malba lokálně otřená, lehce poškozený rám, PO

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

František Škrabánek - Vesnička s kostelíkem

František Škrabánek
Vesnička s kostelíkem

Id: 181702

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Bledule

Julie Mezerová-Winterová
Bledule

Id: 182405

olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 600

Detail