Aukce LII./2019
František Tichý
Fratellini
Id: 184327
litografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Josef Schlesinger
Mladí rybáři
Id: 177305
malba/papír/podlepeno kartonem, rozměr 48 x 34 cm, signováno vpravo nahoře s datací, ve spodní části papír prasklý, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč
Neznačeno
Portrét dámy
Id: 177601
olej/plátno, rozměr 84 x 63 cm, obraz na několika místech poškozen, přelom 18./19. století, novější rámování
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč
Andrej Bělocvětov
Zátiší
Id: 178309
olej/plátno, rozměr 38 x 30 cm, signováno vpravo nahoře s datací, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 500 Kč
Přadlena
Id: 178522
olej/plátno, rozměr 46 x 33 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 500 Kč
František Horký
Osamělý strom
Id: 181016
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz znečištěn
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
František Myslivec
Procházka lesem
Id: 182401
olej/karton, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč
Emanuel Knížek
Dívky u stolu
Id: 184404
olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Neznačeno
Hon na divočáka
Id: 182709
olej/plátno, rozměr 26 x 38 cm, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 100 Kč
František Cína - Jelínek
Plachetnice na Jadranu
Id: 181712
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, výstavní razítko na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Josef Ullmann
Na kraji vesničky
Id: 181721
kresba/papír, rozměr ve výřezu 33 x 41 cm, signováno vlevo dole tužkou, paspartováno, rámováno, na zadní straně štítek původního prodejce
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Jezdec na koni
Id: 182803
rytina/papír, rozměr listu cca 60 x 43 cm, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 000 Kč
Bohumil Klimeš-Kozina
Při žních
Id: 181501
nesignováno, olej/plátno, rozměr 99 x 74 cm, plátno poškozeno protržením, malba lokálně otřená, lehce poškozený rám, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 600 Kč
František Škrabánek
Vesnička s kostelíkem
Id: 181702
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 600 Kč
Julie Mezerová-Winterová
Bledule
Id: 182405
olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 600 Kč