Čas na serveru 02:45:34

Aukce LII./2019

  Neznačeno - Louis Blériot nad La Manche

Neznačeno
Louis Blériot nad La Manche

Id: 181504

olej/plátno, rozměr 35 x 18,5 cm, malba lokálně poškozena viz foto, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 86

 Monogram - Husopaska

Monogram
Husopaska

Id: 181030

kresba, tužka/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Antoš Frolka - Krojované děvče

Antoš Frolka
Krojované děvče

Id: 181024

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11 x 14 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozená pasparta i rám

Vyvolávací cena:
500

Detail

  Neznačeno - Stará tůň

Neznačeno
Stará tůň

Id: 181007

olej/dřevo, rozměr 43 x 64 cm, 19. století, dřevěná deska popraskaná, v minulosti restaurováno, lokálně poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Alex Vladimír Hrska - Fňukání

Alex Vladimír Hrska
Fňukání

Id: 184311

kolorovaná kresba/papír, rozměr 73 x 51 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Karel Balíček - Snopy

Karel Balíček
Snopy

Id: 181723

olej/plátno/karton, rozměr 21 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

 Nečitelná signatura - Rozkvetlá stráň

Nečitelná signatura
Rozkvetlá stráň

Id: 181017

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Fjodor Ivanovič  Melnikov - Na rozkvetlých loukách

Fjodor Ivanovič Melnikov
Na rozkvetlých loukách

Id: 182002

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Vladimír  Jandejsek - Zátiší u kávy

Vladimír Jandejsek
Zátiší u kávy

Id: 184313

olej/sololit, rozměr 44 x 67 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 600

2 800

Detail

Čeněk Choděra - Konvolut dvou kusů

Čeněk Choděra
Konvolut dvou kusů

Id: 181003

olej/karton, rozměr 13 x 21 cm a 14 x 21 cm, signováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Otto Voigt - U mola

Otto Voigt
U mola

Id: 181019

olej/dřevo, rozměr 33,5 x 23 cm, signováno vlevo dole, podpis lokálně otřen, dřevěná deska lehce prohnutá, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 700

Detail

Gustav  Porš - Cesta

Gustav Porš
Cesta

Id: 184804

olej/lepenka, rozměr 32 x 43 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Příhozy: 49

Valentin Krasheninnikov - Děvčata u stolu

Valentin Krasheninnikov
Děvčata u stolu

Id: 183021

olej/karton, rozměr 18 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Anna Plesingerová-Božinová - Letní cesta

Anna Plesingerová-Božinová
Letní cesta

Id: 183902

olej/plátno, rozměr 45 x 45 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Adolf Born - Setkání

Setkání

Id: 183004

kresba tuží/papír, rozměr oválu cca 17,5 x 13 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

34 333

Detail

Příhozy: 65