Čas na serveru 09:31:13

Aukce LII./2019

Ota Janeček - Postel

Postel

Id: 178402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 13,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Jan  Bauch - Homér

Jan Bauch
Homér

Id: 181404

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 57 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

(Utagawa) Kunisada - Kabuki triptych

(Utagawa) Kunisada
Kabuki triptych

Id: 178406

japonský kolorovaný dřevoryt, rozměr ve výřezu 35,5 x 24 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Leopold Musil - Podmrak

Leopold Musil
Podmrak

Id: 179901

olej/sololit, rozměr 35 x 87 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz zašpiněn

Vyvolávací cena:
2 800

3 700

Detail

 Nečitelná signatura - Rozkvetlá stráň

Nečitelná signatura
Rozkvetlá stráň

Id: 181017

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Pavel Sukdolák - Krajina

Pavel Sukdolák
Krajina

Id: 183010

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 51,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Miroslava  Vrbová - Štefková - Divadelní scéna

Miroslava Vrbová - Štefková
Divadelní scéna

Id: 185057

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 17 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Autor neurčen - Viadukt v Praze

Viadukt v Praze

Id: 182809

rytina/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 21 cm, popsáno ve spodní části, zahnědlý papír, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

Detail

  Autor neurčen - Rozbouřené moře

Rozbouřené moře

Id: 184302

olej/sololit, rozměr 96 x 110 cm, signováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, volné v rámu, štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Šimůnek - Západ slunce

Jaroslav Šimůnek
Západ slunce

Id: 181705

pastel/papír, rozměr 48 x 58 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 600

3 400

Detail

Fjodor Ivanovič  Melnikov - Na rozkvetlých loukách

Fjodor Ivanovič Melnikov
Na rozkvetlých loukách

Id: 182002

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Ferdinand Kamba - Pražský motiv

Ferdinand Kamba
Pražský motiv

Id: 182704

olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

František Emler - Rybářská bárka

František Emler
Rybářská bárka

Id: 183008

olej/lepenka, rozměr 33 x 51 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis včetně datace, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Andrej Bělocvětov - Portrét muže

Andrej Bělocvětov
Portrét muže

Id: 178306

olej/lepenka, rozměr cca 48 x 34 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, nově rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Walter Sita - Paříž

Walter Sita
Paříž

Id: 181506

olej/dřevo, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

3 300

Detail