Aukce LII./2019
Postel
Id: 178402
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 13,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 800 Kč
Jan Bauch
Homér
Id: 181404
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 57 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
(Utagawa) Kunisada
Kabuki triptych
Id: 178406
japonský kolorovaný dřevoryt, rozměr ve výřezu 35,5 x 24 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 700 Kč
Leopold Musil
Podmrak
Id: 179901
olej/sololit, rozměr 35 x 87 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz zašpiněn
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 700 Kč
Nečitelná signatura
Rozkvetlá stráň
Id: 181017
olej/plátno/karton, rozměr 20 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Pavel Sukdolák
Krajina
Id: 183010
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 51,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Miroslava Vrbová - Štefková
Divadelní scéna
Id: 185057
olej/plátno/karton, rozměr 23 x 17 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 600 Kč
Viadukt v Praze
Id: 182809
rytina/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 21 cm, popsáno ve spodní části, zahnědlý papír, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 500 Kč
Rozbouřené moře
Id: 184302
olej/sololit, rozměr 96 x 110 cm, signováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, volné v rámu, štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Jaroslav Šimůnek
Západ slunce
Id: 181705
pastel/papír, rozměr 48 x 58 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
3 400 Kč
Fjodor Ivanovič Melnikov
Na rozkvetlých loukách
Id: 182002
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 400 Kč
Ferdinand Kamba
Pražský motiv
Id: 182704
olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 400 Kč
František Emler
Rybářská bárka
Id: 183008
olej/lepenka, rozměr 33 x 51 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis včetně datace, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 400 Kč
Andrej Bělocvětov
Portrét muže
Id: 178306
olej/lepenka, rozměr cca 48 x 34 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, nově rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 300 Kč
Walter Sita
Paříž
Id: 181506
olej/dřevo, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 300 Kč