Aukce LII./2019
Kamil Lhoták
Stan a vzducholoď
Id: 182201
litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 1977, vlevo dole č. 17/200, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 56
František Kaván
Přichází jaro
Id: 182711
olej/lepenka, rozměr 38 x 51 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč
Vlastimil Košvanec
Portrét ženy
Id: 178312
olej/plátno, rozměr 90 x 67 cm, signováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Jan Rapin
Flétnista
Id: 180302
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno uprostřed dole, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
24 100 Kč
František Cína - Jelínek
Z Jadranu
Id: 181707
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Josef Jambor
V aleji
Id: 182811
olej/lepenka, rozměr cca 26 x 35 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
24 000 Kč
Miloš Boria
Abstraktní motiv
Id: 183302
koláž/malba/plátno, rozměr 26 x 20 cm, autorsky značeno na zadní straně napínacího rámu, lokální oděrky v malbě, poškozený rám, obraz pochází z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 100 Kč
Otakar Hůrka
Chalupa v Beskydech
Id: 178301
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 49
Viktor Oliva
Dohazovačka
Id: 179301
olej/dřevo, rozměr 24 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole, obraz značně oloupán,poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
23 000 Kč
Josef Jambor
Pohled do kraje
Id: 180503
olej/plátno/karton, rozměr 28 x 38 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 000 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 182804
kolorované rytiny/papír, rozměr každého listu cca 44 x 53 cm, zaskleno, zahnědlý papír, oděrky na rámech
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
23 000 Kč
Kamil Lhoták
Anička Skřítek a Slaměný Hubert
Id: 184101
litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 25,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 000 Kč
František Ringo Čech
Praha
Id: 177502
olej/plátno, rozměr 70 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Vladimír Mičko
Stráň
Id: 178304
olej/plátno, rozměr 87 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 000 Kč
Jaroslav Panuška
Z pralesa
Id: 181701
kombinovaná technika/papír, rozměr 49 x 66 cm, signováno a datováno vpravo dole, dobová adjustace, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč