Čas na serveru 18:11:03

Aukce LII./2019

Kamil Lhoták - Stan a vzducholoď

Kamil Lhoták
Stan a vzducholoď

Id: 182201

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 1977, vlevo dole č. 17/200, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 56

František Kaván - Přichází jaro

František Kaván
Přichází jaro

Id: 182711

olej/lepenka, rozměr 38 x 51 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Vlastimil  Košvanec - Portrét ženy

Vlastimil Košvanec
Portrét ženy

Id: 178312

olej/plátno, rozměr 90 x 67 cm, signováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jan Rapin - Flétnista

Jan Rapin
Flétnista

Id: 180302

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno uprostřed dole, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

24 100

Detail

František Cína - Jelínek - Z Jadranu

František Cína - Jelínek
Z Jadranu

Id: 181707

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Josef Jambor - V aleji

Josef Jambor
V aleji

Id: 182811

olej/lepenka, rozměr cca 26 x 35 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

24 000

Detail

Miloš Boria - Abstraktní motiv

Miloš Boria
Abstraktní motiv

Id: 183302

koláž/malba/plátno, rozměr 26 x 20 cm, autorsky značeno na zadní straně napínacího rámu, lokální oděrky v malbě, poškozený rám, obraz pochází z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

23 100

Detail

Otakar Hůrka - Chalupa v Beskydech

Otakar Hůrka
Chalupa v Beskydech

Id: 178301

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

23 000

Detail

Příhozy: 49

Viktor Oliva - Dohazovačka

Viktor Oliva
Dohazovačka

Id: 179301

olej/dřevo, rozměr 24 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole, obraz značně oloupán,poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

23 000

Detail

Josef Jambor - Pohled do kraje

Josef Jambor
Pohled do kraje

Id: 180503

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 38 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 182804

kolorované rytiny/papír, rozměr každého listu cca 44 x 53 cm, zaskleno, zahnědlý papír, oděrky na rámech

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Kamil Lhoták - Anička Skřítek a Slaměný Hubert

Kamil Lhoták
Anička Skřítek a Slaměný Hubert

Id: 184101

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 25,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 177502

olej/plátno, rozměr 70 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Vladimír Mičko - Stráň

Vladimír Mičko
Stráň

Id: 178304

olej/plátno, rozměr 87 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jaroslav Panuška - Z pralesa

Jaroslav Panuška
Z pralesa

Id: 181701

kombinovaná technika/papír, rozměr 49 x 66 cm, signováno a datováno vpravo dole, dobová adjustace, zaskleno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail