Čas na serveru 13:51:02

Aukce LII./2019

  Autor neurčen - Město nad řekou

Město nad řekou

Id: 181728

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno Dvořák vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Podzim

Otakar Hůrka
Podzim

Id: 181508

olej/karton, rozměr 33 x 44 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

  Autor neurčen - Kytice

Kytice

Id: 178515

olej/plátno, rozměr cca 48 x 37 cm, signováno Weiss vpravo dole, poškozené rámování, zažloutlý lak

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Čeněk Choděra - Konvolut dvou kusů

Čeněk Choděra
Konvolut dvou kusů

Id: 181003

olej/karton, rozměr 13 x 21 cm a 14 x 21 cm, signováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Zdeněk Mézl - Nachtvogel

Zdeněk Mézl
Nachtvogel

Id: 183011

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Vladislav Röhling - Mořská víla

Vladislav Röhling
Mořská víla

Id: 184320

olej/plátno, rozměr 35,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

  Neznačeno - Na procházce

Neznačeno
Na procházce

Id: 181005

olej/karton, rozměr 22 x 17,5 cm, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Alois Moravec - Na pasece

Alois Moravec
Na pasece

Id: 184323

olej/karton, rozměr viditelný 24 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v rámu posunut

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jan Štursa - Melancholické děvče

Jan Štursa
Melancholické děvče

Id: 165513

patinovaná sádra, celková výška cca 39 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Autor neurčen - Pradlenka

Pradlenka

Id: 178520

olej/plátno, rozměr 47,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
3 800

4 100

Detail

Albert Dardy - Motiv z venkova

Albert Dardy
Motiv z venkova

Id: 181008

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Autor neurčen - Červánky

Červánky

Id: 178512

malba/lepenka, rozměr 24 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Zdeněk Beran - Milenci

Zdeněk Beran
Milenci

Id: 181403

kombinovaná technika/sololit, rozměr objektu 22 x 30 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 58, autorsky rámováno, přiloženo foto autora při podpisu díla

Vyvolávací cena:

Detail

František  Ketzek - Šlechtic

František Ketzek
Šlechtic

Id: 183009

olej/lepenka, rozměr 46 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Jakub Obrovský - Krojovaní chlapci

Jakub Obrovský
Krojovaní chlapci

Id: 178207

pastel/papír, rozměr ve výřezu 47 x 31 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, zašpiněno pod sklem, poškozený rám, provenience z pozůstalosti Rudolfa Ryšavého, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 900

Detail