Aukce LII./2019
Kytice
Id: 178515
olej/plátno, rozměr cca 48 x 37 cm, signováno Weiss vpravo dole, poškozené rámování, zažloutlý lak
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
Čeněk Choděra
Konvolut dvou kusů
Id: 181003
olej/karton, rozměr 13 x 21 cm a 14 x 21 cm, signováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 300 Kč
Zdeněk Mézl
Nachtvogel
Id: 183011
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 300 Kč
Vladislav Röhling
Mořská víla
Id: 184320
olej/plátno, rozměr 35,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč
Neznačeno
Na procházce
Id: 181005
olej/karton, rozměr 22 x 17,5 cm, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 200 Kč
Alois Moravec
Na pasece
Id: 184323
olej/karton, rozměr viditelný 24 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v rámu posunut
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 200 Kč
Jan Štursa
Melancholické děvče
Id: 165513
patinovaná sádra, celková výška cca 39 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 100 Kč
Pradlenka
Id: 178520
olej/plátno, rozměr 47,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
4 100 Kč
Albert Dardy
Motiv z venkova
Id: 181008
olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
Červánky
Id: 178512
malba/lepenka, rozměr 24 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 000 Kč
Zdeněk Beran
Milenci
Id: 181403
kombinovaná technika/sololit, rozměr objektu 22 x 30 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 58, autorsky rámováno, přiloženo foto autora při podpisu díla
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
František Ketzek
Šlechtic
Id: 183009
olej/lepenka, rozměr 46 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 000 Kč
Jakub Obrovský
Krojovaní chlapci
Id: 178207
pastel/papír, rozměr ve výřezu 47 x 31 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, zašpiněno pod sklem, poškozený rám, provenience z pozůstalosti Rudolfa Ryšavého, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč
Bystřina
Id: 178506
olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč
Neznačeno
Scéna na pobřeží
Id: 181012
olej/dřevo, rozměr viditelný 12 x 18,5 cm, zaskleno, lokálně poškozená malba, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč