Aukce LII./2019
Otakar Číla
V travách
Id: 181716
olej/karton, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně původní katalogové číslo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč
Georges Kars
Dívka s mašlí
Id: 183016
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 60
Jaroslav Veris (Zamazal)
Jihoitalská krajina
Id: 180102
olej/dřevo, rozměr 54 x 63 cm, signováno a popsáno Paris vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně galerijní štítek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 52
František Kaván
Letní den
Id: 182712
olej/lepenka, rozměr viditelný 38 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na kvalitní adjustaci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 000 Kč
Marťanský dopoledník - já háčkuju
Id: 178405
kombinovaná technika/akvarel/papír, velikost kresby 21 x 13,5 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení Emy Bornové o pravosti díla, datováno 18.7.2016, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
29 400 Kč
František Kaván
Pole u Jilemnice
Id: 178209
olej/lepenka, rozměr 27,5 x 38 cm, signováno vpravo dole Kaván (Pole u Jilemnice), rok vzniku 1907-8, dílo uvedeno v katalogu pod číslem 906, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč
Michele De Simone
Na tržišti
Id: 183017
olej/dřevo, rozměr 25,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 500 Kč
Příhozy: 48
Vladimír Komárek
Ptáci
Id: 184206
olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, v malbě krakeláž, na zadní straně autorovo věnování
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 500 Kč
František Ringo Čech
Syn z druhého manželství
Id: 177501
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Jan Rapin
Parfém
Id: 182706
olej/plátno, rozměr 95 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně, k dílu přiložena karafa, na které je vybroušen stejný motiv jako na obrazu a je značená autorem na zadní straně, výška cca 26 cm
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
28 000 Kč
Kamil Lhoták
Dívka v kloboučku
Id: 182807
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 52
Oldřich Blažíček
Dívky v lese
Id: 184310
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, slaběji čitelná signatura uprostřed dole, jedná se o studii k většímu dílu, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
27 000 Kč
Oceánská krajina
Id: 177301
barevná kresba/papír, rozměr 8,5 x 10 cm, nesignováno, na zadní straně osobní věnování, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Josef Čapek
Klečící žebrák
Id: 177302
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 32 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
26 000 Kč
Jaroslav Panuška
Jarní tání
Id: 181405
olej/karton, rozměr 24,7 x 33 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 000 Kč