Čas na serveru 13:36:04

Aukce LII./2019

Otakar Číla - V travách

Otakar Číla
V travách

Id: 181716

olej/karton, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně původní katalogové číslo

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Georges Kars - Dívka s mašlí

Georges Kars
Dívka s mašlí

Id: 183016

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

32 000

Detail

Příhozy: 60

Jaroslav Veris (Zamazal) - Jihoitalská krajina

Jaroslav Veris (Zamazal)
Jihoitalská krajina

Id: 180102

olej/dřevo, rozměr 54 x 63 cm, signováno a popsáno Paris vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně galerijní štítek

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 52

František Kaván - Letní den

František Kaván
Letní den

Id: 182712

olej/lepenka, rozměr viditelný 38 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na kvalitní adjustaci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Adolf Born - Marťanský dopoledník - já háčkuju

Marťanský dopoledník - já háčkuju

Id: 178405

kombinovaná technika/akvarel/papír, velikost kresby 21 x 13,5 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení Emy Bornové o pravosti díla, datováno 18.7.2016, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

29 400

Detail

František Kaván - Pole u Jilemnice

František Kaván
Pole u Jilemnice

Id: 178209

olej/lepenka, rozměr 27,5 x 38 cm, signováno vpravo dole Kaván (Pole u Jilemnice), rok vzniku 1907-8, dílo uvedeno v katalogu pod číslem 906, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Michele De Simone - Na tržišti

Michele De Simone
Na tržišti

Id: 183017

olej/dřevo, rozměr 25,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

Příhozy: 48

Vladimír Komárek - Ptáci

Vladimír Komárek
Ptáci

Id: 184206

olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, v malbě krakeláž, na zadní straně autorovo věnování

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

František Ringo Čech - Syn z druhého manželství

František Ringo Čech
Syn z druhého manželství

Id: 177501

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jan Rapin - Parfém

Jan Rapin
Parfém

Id: 182706

olej/plátno, rozměr 95 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně, k dílu přiložena karafa, na které je vybroušen stejný motiv jako na obrazu a je značená autorem na zadní straně, výška cca 26 cm

Vyvolávací cena:
7 500

28 000

Detail

Kamil Lhoták - Dívka v kloboučku

Kamil Lhoták
Dívka v kloboučku

Id: 182807

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 52

Oldřich Blažíček - Dívky v lese

Oldřich Blažíček
Dívky v lese

Id: 184310

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, slaběji čitelná signatura uprostřed dole, jedná se o studii k většímu dílu, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
6 000

27 000

Detail

Jan  Zrzavý - Oceánská krajina

Oceánská krajina

Id: 177301

barevná kresba/papír, rozměr 8,5 x 10 cm, nesignováno, na zadní straně osobní věnování, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Josef Čapek - Klečící žebrák

Josef Čapek
Klečící žebrák

Id: 177302

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 32 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

26 000

Detail

Jaroslav Panuška - Jarní tání

Jaroslav Panuška
Jarní tání

Id: 181405

olej/karton, rozměr 24,7 x 33 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

26 000

Detail