Aukce LII./2019
Julie Mezerová-Winterová
Jahůdky
Id: 182406
olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm signováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 600 Kč
Emil Filla
Kubistické zátiší
Id: 179501
tužka/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 501 Kč
Josef Jiří Kamenický
Prodavači melounů
Id: 178307
olej/dřevěná deska, rozměr 52 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Domek u moře
Id: 178523
olej/plátno, rozměr 28,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Leopold Musil
Zahrada
Id: 179902
olej/sololit, rozměr 60 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz zašpiněn
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
5 500 Kč
Leon Zeytline
Před operou
Id: 181505
kombinovaná technika/papír, rozměr cca 27 x 38 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena drobnými tečkami, zaskleno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 500 Kč
Josef Štefan Maleček
Pražský motiv
Id: 182402
olej/lepenka, rozměr 39 x 58 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Neznačeno
U piana
Id: 182602
olej/plátno, rozměr 34 x 22 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 500 Kč
Vladimír Jandejsek
Zátiší s květinou
Id: 184312
olej/sololit, rozměr 62 x 62 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
4 800 Kč
Karel Skála
Peklo
Id: 182708
olej/perník/sololit, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 700 Kč
Neznačeno
Kostomlaty
Id: 178208
olej/dřevo, rozměr 24,5 x 33,5 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 600 Kč
Jan Slavíček
Z Dalmácie
Id: 177901
akvarel/papír. rozměr ve výřezu 26,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno, vlevo dole věnování s datací, původní pasparta, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč
Leo Fitz
Pohled na Brno
Id: 180003
olej/plátno, rozměr 43 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Město nad řekou
Id: 181728
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno Dvořák vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Otakar Hůrka
Podzim
Id: 181508
olej/karton, rozměr 33 x 44 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč