Čas na serveru 02:58:29

Aukce LII./2019

Julie Mezerová-Winterová - Jahůdky

Julie Mezerová-Winterová
Jahůdky

Id: 182406

olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 179501

tužka/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 501

Detail

Josef Jiří Kamenický - Prodavači melounů

Josef Jiří Kamenický
Prodavači melounů

Id: 178307

olej/dřevěná deska, rozměr 52 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Domek u moře

Domek u moře

Id: 178523

olej/plátno, rozměr 28,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

Detail

Leopold Musil - Zahrada

Leopold Musil
Zahrada

Id: 179902

olej/sololit, rozměr 60 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz zašpiněn

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Leon Zeytline - Před operou

Leon Zeytline
Před operou

Id: 181505

kombinovaná technika/papír, rozměr cca 27 x 38 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena drobnými tečkami, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:
800

Detail

Josef Štefan Maleček - Pražský motiv

Josef Štefan Maleček
Pražský motiv

Id: 182402

olej/lepenka, rozměr 39 x 58 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - U piana

Neznačeno
U piana

Id: 182602

olej/plátno, rozměr 34 x 22 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Vladimír  Jandejsek - Zátiší s květinou

Vladimír Jandejsek
Zátiší s květinou

Id: 184312

olej/sololit, rozměr 62 x 62 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

4 800

Detail

Karel Skála - Peklo

Karel Skála
Peklo

Id: 182708

olej/perník/sololit, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

4 700

Detail

  Neznačeno - Kostomlaty

Neznačeno
Kostomlaty

Id: 178208

olej/dřevo, rozměr 24,5 x 33,5 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jan Slavíček - Z Dalmácie

Jan Slavíček
Z Dalmácie

Id: 177901

akvarel/papír. rozměr ve výřezu 26,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno, vlevo dole věnování s datací, původní pasparta, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Leo Fitz - Pohled na Brno

Leo Fitz
Pohled na Brno

Id: 180003

olej/plátno, rozměr 43 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Město nad řekou

Město nad řekou

Id: 181728

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno Dvořák vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Podzim

Otakar Hůrka
Podzim

Id: 181508

olej/karton, rozměr 33 x 44 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

4 400

Detail