Čas na serveru 23:43:30

Aukce LII./2019

Adolf Born - Vystoupení

Vystoupení

Id: 182806

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 26,5 cm, signováno, pospáno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Adolf Born - Senior Travel Agency

Senior Travel Agency

Id: 183003

litografie/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 6/85, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

František Líbal - Jinovatka na hrázi Nového rybníka

František Líbal
Jinovatka na hrázi Nového rybníka

Id: 177401

olej/plátno/podlepeno kartonem, rozměr 41,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1942, volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně kartonu

Vyvolávací cena:
2 800

21 000

Detail

Josef  Svoboda - Podzim na horách

Josef Svoboda
Podzim na horách

Id: 179001

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, poškozený nový rám, obraz na několika místech drobně protržen

Vyvolávací cena:
3 800

21 000

Detail

Viktor Oliva - Chvilka odpočinku

Viktor Oliva
Chvilka odpočinku

Id: 179302

olej/dřevo, rozměr 23,5 x 31, cm, signováno monogramem vpravo dole, lokálně oloupaná barva, poškozený rám

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Partie na Lopudu

Josef Písecký (Liška)
Partie na Lopudu

Id: 180101

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 58 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

21 000

Detail

Adolf Born - Trubadůr

Trubadůr

Id: 183006

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 25 cm, signováno, číslováno, datováno a věnování ve spodní části, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Procházka v parku

Josef Písecký (Liška)
Procházka v parku

Id: 184401

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1912, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef Procházka - Večer na Lužnici

Josef Procházka
Večer na Lužnici

Id: 184315

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba ve spodní části otlačena

Vyvolávací cena:
3 800

21 000

Detail

  Autor neurčen - Parníky v přístavu

Parníky v přístavu

Id: 184301

olej/plátno, rozměr malby 110 x 160 cm, rozměr celkový 141 x 190 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 500

Detail

  Autor neurčen - Březový háj

Březový háj

Id: 178501

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, lokálně pomačkané plátno

Vyvolávací cena:
2 800

20 000

Detail

Příhozy: 52

Olbram Zoubek - Čtvero ročních obdboí

Čtvero ročních obdboí

Id: 182302

papírový reliéf, velikost celého listu 61 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 88/99, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 57

Antonín Kybal - Zátiší

Antonín Kybal
Zátiší

Id: 184326

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 33 x 37 cm, signováno urpostřed dole, na zadní straně autorské razítko, paspartováno, zaskleno, olištováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - V polích

Vojtěch Sedláček
V polích

Id: 178005

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

19 600

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Pařížanka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Pařížanka

Id: 182705

olej/plátno/karton, rozměr 54 x 41 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, nečistoty pod sklem

Vyvolávací cena:
2 800

19 500

Detail