Aukce LII./2019
Vystoupení
Id: 182806
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 26,5 cm, signováno, pospáno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Senior Travel Agency
Id: 183003
litografie/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 6/85, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč
František Líbal
Jinovatka na hrázi Nového rybníka
Id: 177401
olej/plátno/podlepeno kartonem, rozměr 41,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1942, volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně kartonu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
21 000 Kč
Josef Svoboda
Podzim na horách
Id: 179001
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, poškozený nový rám, obraz na několika místech drobně protržen
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
21 000 Kč
Viktor Oliva
Chvilka odpočinku
Id: 179302
olej/dřevo, rozměr 23,5 x 31, cm, signováno monogramem vpravo dole, lokálně oloupaná barva, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Partie na Lopudu
Id: 180101
olej/plátno/karton, rozměr 49 x 58 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
21 000 Kč
Trubadůr
Id: 183006
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 25 cm, signováno, číslováno, datováno a věnování ve spodní části, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Procházka v parku
Id: 184401
olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1912, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 000 Kč
Josef Procházka
Večer na Lužnici
Id: 184315
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba ve spodní části otlačena
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
21 000 Kč
Parníky v přístavu
Id: 184301
olej/plátno, rozměr malby 110 x 160 cm, rozměr celkový 141 x 190 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
20 500 Kč
Březový háj
Id: 178501
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, lokálně pomačkané plátno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 52
Čtvero ročních obdboí
Id: 182302
papírový reliéf, velikost celého listu 61 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 88/99, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 57
Antonín Kybal
Zátiší
Id: 184326
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 33 x 37 cm, signováno urpostřed dole, na zadní straně autorské razítko, paspartováno, zaskleno, olištováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč
Vojtěch Sedláček
V polích
Id: 178005
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 600 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Pařížanka
Id: 182705
olej/plátno/karton, rozměr 54 x 41 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, nečistoty pod sklem
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
19 500 Kč