Aukce LII./2019
Karel Valter
Stupnice podzimu
Id: 178303
papírotisk, rozměr ve výřezu 46 x 61 cm, signováno a datováno uprostřed dole, vpravo dole popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 300 Kč
Nečitelná signatura
Rybáři
Id: 181027
olej/plátno, rozměr 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
12 000 Kč
František Tavík Šimon
Na Sázavě
Id: 181709
olej/plátno, rozměr 54,5 x 66 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč
Vítězslav Mašek
Secesní dívka
Id: 183904
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 67 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, na zadní straně výstavní štítek, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč
Josef Jambor
Krajina
Id: 184801
olej/plátno/karton, rozměr 29 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč
Jaroslav Hněvkovský
Z Orientu
Id: 179709
olej/plátno, rozměr 30 x 23 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč
Jaroslav Panuška
Chaloupka ve stráni
Id: 181406
olej/karton, rozměr 35,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 500 Kč
Jaroslav Panuška
Zima na vsi
Id: 181703
malba/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 500 Kč
Bedřich Feigl
Plachetnice
Id: 183402
olej/lepenka, viditelný rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
Neznačeno
Na cestě
Id: 184316
olej/plátno, rozměr 49,5 x 60 cm, v minulosti restaurováno, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 500 Kč
Bedřich Havránek
U kostela
Id: 184701
olej/plátno/karton, rozměr 32,5 x 26 cm, signováno vlevo dole, novodobý poškozený rám, obraz v původním stavu, nerestaurováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
11 500 Kč
Jaroslav Panuška
Lesy nad řekou
Id: 181706
olej/karton, rozměr 33 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč
František Hudeček
Podvečer
Id: 175704
kombinovaná technika/sololit, rozměr 18 x 14 cm, signováno a datováno vpravo dole, malba poškozena, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Daniela Benešová
Tábor
Id: 178002
olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno uprostřed dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Václav Boštík
Aforismy
Id: 178407
suchá jehla/pastel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 13 cm, signováno uprostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno PhDr. Jaroslavem Pelikánem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč