Čas na serveru 12:14:43

Aukce LII./2019

Karel Jan Sigmund - Chalupy

Karel Jan Sigmund
Chalupy

Id: 182404

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

  Autor neurčen - Koťátka

Koťátka

Id: 182810

olej/dřevo, rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

12 500

Detail

Karel Valter - Stupnice podzimu

Karel Valter
Stupnice podzimu

Id: 178303

papírotisk, rozměr ve výřezu 46 x 61 cm, signováno a datováno uprostřed dole, vpravo dole popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 300

Detail

 Nečitelná signatura - Rybáři

Nečitelná signatura
Rybáři

Id: 181027

olej/plátno, rozměr 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
4 800

12 000

Detail

František Tavík Šimon - Na Sázavě

František Tavík Šimon
Na Sázavě

Id: 181709

olej/plátno, rozměr 54,5 x 66 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Vítězslav Mašek - Secesní dívka

Vítězslav Mašek
Secesní dívka

Id: 183904

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 67 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, na zadní straně výstavní štítek, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Josef Jambor - Krajina

Josef Jambor
Krajina

Id: 184801

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jaroslav Hněvkovský - Z Orientu

Jaroslav Hněvkovský
Z Orientu

Id: 179709

olej/plátno, rozměr 30 x 23 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jaroslav Panuška - Chaloupka ve stráni

Jaroslav Panuška
Chaloupka ve stráni

Id: 181406

olej/karton, rozměr 35,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jaroslav Panuška - Zima na vsi

Jaroslav Panuška
Zima na vsi

Id: 181703

malba/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Bedřich  Feigl - Plachetnice

Bedřich Feigl
Plachetnice

Id: 183402

olej/lepenka, viditelný rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

  Neznačeno - Na cestě

Neznačeno
Na cestě

Id: 184316

olej/plátno, rozměr 49,5 x 60 cm, v minulosti restaurováno, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Bedřich  Havránek - U kostela

Bedřich Havránek
U kostela

Id: 184701

olej/plátno/karton, rozměr 32,5 x 26 cm, signováno vlevo dole, novodobý poškozený rám, obraz v původním stavu, nerestaurováno

Vyvolávací cena:
6 000

11 500

Detail

Jaroslav Panuška - Lesy nad řekou

Jaroslav Panuška
Lesy nad řekou

Id: 181706

olej/karton, rozměr 33 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František  Hudeček - Podvečer

František Hudeček
Podvečer

Id: 175704

kombinovaná technika/sololit, rozměr 18 x 14 cm, signováno a datováno vpravo dole, malba poškozena, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail