Aukce LII./2019
Andrej Bělocvětov
Tvary
Id: 178802
olej/papír, rozměr listu 15,5 x 19,5 cm, signováno vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 500 Kč
Jaroslav Panuška
Dračí zuby
Id: 181901
olej/karton, rozměr cca 44 x 52 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1915, dekorativně adjustováno, malba poškozena - prasklý karton v levém horním rohu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
Anna Plesingerová-Božinová
Letní cesta
Id: 183902
olej/plátno, rozměr 45 x 45 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Vojtěch Sedláček
Konvolut deseti kusů
Id: 181735
litografie/papír, velikost každého listu cca 24 x 16,5 cm, signováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 100 Kč
Neznačeno
Alpská krajina
Id: 177802
olej/plátno, rozměr 68 x 106 cm, novodobě rámováno, v minulosti odborně čištěno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
Gustav Macoun
Zimní nálada
Id: 179801
olej/lepenka, rozměr 24 x 34 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 000 Kč
Jaromír Skřivánek
Architektura noci
Id: 182701
olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Gustav Porš
Les
Id: 184803
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 34 x 26 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Milan Klimeš
Král a čert
Id: 180701
olej/plátno, rozměr 109 x 160 cm, nesignováno, původní nerestaurovaný stav, pochází z umělcovi pozůstalosti, olištováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Jan Köppl
Borovice
Id: 178201
kvaš/papír, rozměr 21,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Vilém Ströminger
Zimní podvečer
Id: 181201
olej/plátno, rozměr 45 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1885, lokálně poškozená a zašpiněná malba, v minulosti restaurováno, volné v rámu, zničený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Jan Rapin
Jablíčka
Id: 181802
olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, signováno uprostřed dole, rámováno, na zadní straně popsáno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Karel Jan Sigmund
U Kostelce
Id: 182403
olej/plátno/karton, rozměr 33 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 000 Kč
Viktor Stretti
Plasy
Id: 183409
olej/sololit, rozměr 50 x 61 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo nahoře, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 000 Kč
Dívka s kožešinou
Id: 180703
olej/plátno, rozměr 60 x 47 cm, signováno a datováno vlevo dole, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 507 Kč