Čas na serveru 12:14:52

Aukce LII./2019

Daniela Benešová - Tábor

Daniela Benešová
Tábor

Id: 178002

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno uprostřed dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Václav  Boštík - Aforismy

Václav Boštík
Aforismy

Id: 178407

suchá jehla/pastel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 13 cm, signováno uprostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno PhDr. Jaroslavem Pelikánem

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Andrej Bělocvětov - Tvary

Andrej Bělocvětov
Tvary

Id: 178802

olej/papír, rozměr listu 15,5 x 19,5 cm, signováno vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jaroslav Panuška - Dračí zuby

Jaroslav Panuška
Dračí zuby

Id: 181901

olej/karton, rozměr cca 44 x 52 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1915, dekorativně adjustováno, malba poškozena - prasklý karton v levém horním rohu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Anna Plesingerová-Božinová - Letní cesta

Anna Plesingerová-Božinová
Letní cesta

Id: 183902

olej/plátno, rozměr 45 x 45 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - Konvolut deseti kusů

Vojtěch Sedláček
Konvolut deseti kusů

Id: 181735

litografie/papír, velikost každého listu cca 24 x 16,5 cm, signováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

  Neznačeno - Alpská krajina

Neznačeno
Alpská krajina

Id: 177802

olej/plátno, rozměr 68 x 106 cm, novodobě rámováno, v minulosti odborně čištěno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Gustav Macoun - Zimní nálada

Gustav Macoun
Zimní nálada

Id: 179801

olej/lepenka, rozměr 24 x 34 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

10 000

Detail

Jaromír Skřivánek - Architektura noci

Jaromír Skřivánek
Architektura noci

Id: 182701

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Gustav  Porš - Les

Gustav Porš
Les

Id: 184803

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 34 x 26 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Milan Klimeš - Král a čert

Milan Klimeš
Král a čert

Id: 180701

olej/plátno, rozměr 109 x 160 cm, nesignováno, původní nerestaurovaný stav, pochází z umělcovi pozůstalosti, olištováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan Köppl - Borovice

Jan Köppl
Borovice

Id: 178201

kvaš/papír, rozměr 21,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vilém Ströminger - Zimní podvečer

Vilém Ströminger
Zimní podvečer

Id: 181201

olej/plátno, rozměr 45 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1885, lokálně poškozená a zašpiněná malba, v minulosti restaurováno, volné v rámu, zničený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan Rapin - Jablíčka

Jan Rapin
Jablíčka

Id: 181802

olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, signováno uprostřed dole, rámováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Jan Sigmund - U Kostelce

Karel Jan Sigmund
U Kostelce

Id: 182403

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 800

9 000

Detail