Aukce LII./2019
Pod borovicí
Id: 178509
olej/překližka, rozměr 50 x 70 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč
Vladimír Suchánek
Hlava
Id: 180405
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
700 Kč
2 700 Kč
Neznačeno
Portrét dívky
Id: 178517
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 600 Kč
Zdeněk Vodička
Hlava
Id: 179601
kovový reliéf/kombinováno s malbou, rozměr reliéfu 27,5 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
František Horký
Po sklizni
Id: 181708
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Portrét dívky
Id: 181733
olej/plátno, rozměr 56 x 44 cm, signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Neznačeno
Pohled do údolí
Id: 179401
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr cca 40 x 50 cm, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 400 Kč
Neznačeno
Praha
Id: 176502
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 200 Kč
Josef Soukup
Pod Brdy
Id: 181724
olej/lepenka, rozměr 24 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Rybářské bárky
Id: 182707
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč
Jan Kotík
Svícínek
Id: 183013
glazovaná keramika, výška cca 17,5 cm, nesignováno, publikováno v monografii autora, původní dobrý stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč
Čeněk Choděra
Letní den
Id: 181002
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 30 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
František Karel Hron
Horská krajina
Id: 183401
olej/plátno, rozměr 37,5 x 47 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Monogram
Husopaska
Id: 181030
kresba, tužka/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 000 Kč
Ferdinand Vlk
V kavárně
Id: 180005
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně vypadaná malba
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč