Čas na serveru 13:13:39

Aukce LII./2019

  Autor neurčen - Pod borovicí

Pod borovicí

Id: 178509

olej/překližka, rozměr 50 x 70 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Vladimír Suchánek - Hlava

Vladimír Suchánek
Hlava

Id: 180405

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

2 700

Detail

  Neznačeno - Portrét dívky

Neznačeno
Portrét dívky

Id: 178517

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

2 600

Detail

Zdeněk Vodička - Hlava

Zdeněk Vodička
Hlava

Id: 179601

kovový reliéf/kombinováno s malbou, rozměr reliéfu 27,5 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

František Horký - Po sklizni

František Horký
Po sklizni

Id: 181708

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Autor neurčen - Portrét dívky

Portrét dívky

Id: 181733

olej/plátno, rozměr 56 x 44 cm, signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Pohled do údolí

Neznačeno
Pohled do údolí

Id: 179401

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr cca 40 x 50 cm, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno

Vyvolávací cena:
1 200

2 400

Detail

  Neznačeno - Praha

Neznačeno
Praha

Id: 176502

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

2 200

Detail

Josef Soukup - Pod Brdy

Josef Soukup
Pod Brdy

Id: 181724

olej/lepenka, rozměr 24 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

  Autor neurčen - Rybářské bárky

Rybářské bárky

Id: 182707

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jan Kotík - Svícínek

Jan Kotík
Svícínek

Id: 183013

glazovaná keramika, výška cca 17,5 cm, nesignováno, publikováno v monografii autora, původní dobrý stav viz foto

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Čeněk Choděra - Letní den

Čeněk Choděra
Letní den

Id: 181002

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 30 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

František Karel Hron - Horská krajina

František Karel Hron
Horská krajina

Id: 183401

olej/plátno, rozměr 37,5 x 47 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

 Monogram - Husopaska

Monogram
Husopaska

Id: 181030

kresba, tužka/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Ferdinand Vlk - V kavárně

Ferdinand Vlk
V kavárně

Id: 180005

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně vypadaná malba

Vyvolávací cena:

1 900

Detail