Čas na serveru 14:09:58

Aukce LII./2019

 Monogram - Husopaska

Monogram
Husopaska

Id: 181030

kresba, tužka/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Ferdinand Vlk - V kavárně

Ferdinand Vlk
V kavárně

Id: 180005

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně vypadaná malba

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Karel Šimůnek - Vojevůdce

Karel Šimůnek
Vojevůdce

Id: 181718

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 59 x 42,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

  Autor neurčen - Letní den

Letní den

Id: 178525

olej/lepenka, rozměr 24 X 34 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Josef Jelínek - Na mezi

Josef Jelínek
Na mezi

Id: 183406

olej/plátno, rozměr 31 x 54,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 800

Detail

Emanuel Famíra - Zimní krajina

Emanuel Famíra
Zimní krajina

Id: 180501

malba/karton, rozměr 20 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Otto Voigt - U mola

Otto Voigt
U mola

Id: 181019

olej/dřevo, rozměr 33,5 x 23 cm, signováno vlevo dole, podpis lokálně otřen, dřevěná deska lehce prohnutá, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 700

Detail

Ota Bubeníček - Stromy ve větru

Ota Bubeníček
Stromy ve větru

Id: 181715

kombinovaná technika/tuž/uhel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Ernst Bröcke - U brodu

Ernst Bröcke
U brodu

Id: 181021

olej/dřevěná deska, rozměr 14 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

 Nečitelná signatura - Pustý břeh

Nečitelná signatura
Pustý břeh

Id: 181026

olej/papír/karton, rozměr 17 x 39 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba, lehce poškozený rám, obraz značně zašpiněn

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

  Neznačeno - Západ slunce

Neznačeno
Západ slunce

Id: 177303

olej/plátno, rozměr 43 x 62 cm, novodobě rámováno, obraz v minulosti čištěn

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Na vyhlídce

Na vyhlídce

Id: 178513

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Anton Müller - U cesty

Anton Müller
U cesty

Id: 178514

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Slunečnice

Slunečnice

Id: 182702

olej/plátno, rozměr 81 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Vodopád

Neznačeno
Vodopád

Id: 181020

olej/dřevo, rozměr 23,5 x 16,5 cm, dřevěná deska prohnutá, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 300

Detail