Čas na serveru 06:40:14

Aukce LII./2019

Josef Procházka - Večer na Lužnici

Josef Procházka
Večer na Lužnici

Id: 184315

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba ve spodní části otlačena

Vyvolávací cena:
3 800

21 000

Detail

Miloš Boria - Abstraktní motiv

Miloš Boria
Abstraktní motiv

Id: 183302

koláž/malba/plátno, rozměr 26 x 20 cm, autorsky značeno na zadní straně napínacího rámu, lokální oděrky v malbě, poškozený rám, obraz pochází z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

23 100

Detail

Václav Kiml - Okénko

Václav Kiml
Okénko

Id: 183015

vosková technika/deska, rozměr 23 x 20 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 66

Antonín Kybal - Zátiší

Antonín Kybal
Zátiší

Id: 184326

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 33 x 37 cm, signováno urpostřed dole, na zadní straně autorské razítko, paspartováno, zaskleno, olištováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Ota Bubeníček - Chalupy ve stráni

Ota Bubeníček
Chalupy ve stráni

Id: 183202

olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Eva Kmentová - Ústa

Eva Kmentová
Ústa

Id: 183014

reliéf, patinovaná sádra adjustovaná v zasklené kazetě, rozměr plastiky 13,5 x 14 cm, celkový rozměr 33 x 33 cm, na zadní straně razítko provenience, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 61

Ludvík Kuba - Léto u řeky

Ludvík Kuba
Léto u řeky

Id: 182601

olej/karton, rozměr 30 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jaroslav Panuška - Z pralesa

Jaroslav Panuška
Z pralesa

Id: 181701

kombinovaná technika/papír, rozměr 49 x 66 cm, signováno a datováno vpravo dole, dobová adjustace, zaskleno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Gyula Zorkoczy - Dívka s rukávníkem

Gyula Zorkoczy
Dívka s rukávníkem

Id: 181013

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Adolf Born - Senior Travel Agency

Senior Travel Agency

Id: 183003

litografie/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 6/85, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Vojtěch (Adalbert) Brechler - Na divoké říčce

Vojtěch (Adalbert) Brechler
Na divoké říčce

Id: 181507

olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně rámováno, PO

Vyvolávací cena:
7 500

43 000

Detail

Emil Orlík - Při odpočinku

Emil Orlík
Při odpočinku

Id: 181713

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail

Kamil Lhoták - Park

Kamil Lhoták
Park

Id: 183020

olej/dřevo, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, signováno a popsáno na zadní straně, uvedeno v soupisu díla autora pod číslem 855/5, lehce vysušený rám, oděrky na rámu, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
35 000

285 000

Detail

Příhozy: 90

  Autor neurčen - Parníky v přístavu

Parníky v přístavu

Id: 184301

olej/plátno, rozměr malby 110 x 160 cm, rozměr celkový 141 x 190 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 500

Detail

Leon Zeytline - Před operou

Leon Zeytline
Před operou

Id: 181505

kombinovaná technika/papír, rozměr cca 27 x 38 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena drobnými tečkami, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:
800

Detail