Aukce LII./2019
Karel Šimůnek
Vojevůdce
Id: 181718
kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 59 x 42,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč
Letní den
Id: 178525
olej/lepenka, rozměr 24 X 34 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Josef Jelínek
Na mezi
Id: 183406
olej/plátno, rozměr 31 x 54,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 800 Kč
Emanuel Famíra
Zimní krajina
Id: 180501
malba/karton, rozměr 20 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Otto Voigt
U mola
Id: 181019
olej/dřevo, rozměr 33,5 x 23 cm, signováno vlevo dole, podpis lokálně otřen, dřevěná deska lehce prohnutá, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 700 Kč
Ota Bubeníček
Stromy ve větru
Id: 181715
kombinovaná technika/tuž/uhel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Ernst Bröcke
U brodu
Id: 181021
olej/dřevěná deska, rozměr 14 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč
Nečitelná signatura
Pustý břeh
Id: 181026
olej/papír/karton, rozměr 17 x 39 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba, lehce poškozený rám, obraz značně zašpiněn
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
Neznačeno
Západ slunce
Id: 177303
olej/plátno, rozměr 43 x 62 cm, novodobě rámováno, obraz v minulosti čištěn
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Na vyhlídce
Id: 178513
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Anton Müller
U cesty
Id: 178514
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Slunečnice
Id: 182702
olej/plátno, rozměr 81 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Neznačeno
Vodopád
Id: 181020
olej/dřevo, rozměr 23,5 x 16,5 cm, dřevěná deska prohnutá, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 300 Kč
Nečitelná signatura
Úplněk
Id: 184102
olej/karton, rozměr 42 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, otřená a poškozená malba, poškozený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč
Jaroslav Šimůnek
Žně
Id: 178202
tempera/papír, rozměr 18 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč