Aukce LII./2019
Český tisk
Id: 181704
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, papír zahnědlý, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 300 Kč
Emil Orlík
Při odpočinku
Id: 181713
kresba/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 300 Kč
Vojtěch Hynek Popelka
Labutě
Id: 181022
olej/plátno/karton, rozměr 19,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 200 Kč
Valentin Krasheninnikov
Děvčata u stolu
Id: 183021
olej/karton, rozměr 18 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
Karel Pospíšil
Pozdní podzim u Zbraslavi
Id: 181711
olej/dřevo, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Jan Spáčil
Maltézské náměstí
Id: 178505
olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
V polích
Id: 178518
olej/dřevo, rozměr 32,5 x 43 cm, signováno monogramem OT vpravo dole, na zadní straně portrét, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Jan Slavíček
Baška
Id: 184322
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Josef Konečný
Vodáci na řece
Id: 180002
olej/překližka, rozměr 51,5 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
Zbyněk Štolovský
Sudánská dívka
Id: 180406
tempera/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, signováno,datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, list zažloutlý, posunutý v paspartě
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 900 Kč
Alois Fišárek
Kytice
Id: 178511
olej/plátno, rozměr 64 x 50 cm, signováno vlevo dole, zničený rám, volné v rámu, značně vysypaná malba viz foto
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 800 Kč
Na lavičce
Id: 180705
olej/plátno, rozměr 68 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, v minulosti rentoilováno, po obvodu poškozeno, poškozený rám, část obrazu překryta rámem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Rudolf Hanych
Ovocné zátiší
Id: 183405
olej/plátno/karton, rozměr 31 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 800 Kč
Vladimír Jandejsek
Zátiší u kávy
Id: 184313
olej/sololit, rozměr 44 x 67 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
2 800 Kč
U rybníka
Id: 178504
olej/karton, rozměr 72 x 58 cm, signováno vpravo dole pravděpodobně azbukou, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč