Čas na serveru 12:22:40

Aukce LII./2019

Andrej Bělocvětov - Portrét muže

Andrej Bělocvětov
Portrét muže

Id: 178306

olej/lepenka, rozměr cca 48 x 34 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, nově rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Walter Sita - Paříž

Walter Sita
Paříž

Id: 181506

olej/dřevo, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Adolf Born - Český tisk

Český tisk

Id: 181704

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, papír zahnědlý, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Emil Orlík - Při odpočinku

Emil Orlík
Při odpočinku

Id: 181713

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail

Vojtěch Hynek Popelka - Labutě

Vojtěch Hynek Popelka
Labutě

Id: 181022

olej/plátno/karton, rozměr 19,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Valentin Krasheninnikov - Děvčata u stolu

Valentin Krasheninnikov
Děvčata u stolu

Id: 183021

olej/karton, rozměr 18 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Karel Pospíšil - Pozdní podzim u Zbraslavi

Karel Pospíšil
Pozdní podzim u Zbraslavi

Id: 181711

olej/dřevo, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jan Spáčil - Maltézské náměstí

Jan Spáčil
Maltézské náměstí

Id: 178505

olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - V polích

V polích

Id: 178518

olej/dřevo, rozměr 32,5 x 43 cm, signováno monogramem OT vpravo dole, na zadní straně portrét, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Slavíček - Baška

Jan Slavíček
Baška

Id: 184322

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Konečný - Vodáci na řece

Josef Konečný
Vodáci na řece

Id: 180002

olej/překližka, rozměr 51,5 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Zbyněk Štolovský - Sudánská dívka

Zbyněk Štolovský
Sudánská dívka

Id: 180406

tempera/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, signováno,datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, list zažloutlý, posunutý v paspartě

Vyvolávací cena:
500

2 900

Detail

Alois Fišárek - Kytice

Alois Fišárek
Kytice

Id: 178511

olej/plátno, rozměr 64 x 50 cm, signováno vlevo dole, zničený rám, volné v rámu, značně vysypaná malba viz foto

Vyvolávací cena:
800

2 800

Detail

  Autor neurčen - Na lavičce

Na lavičce

Id: 180705

olej/plátno, rozměr 68 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, v minulosti rentoilováno, po obvodu poškozeno, poškozený rám, část obrazu překryta rámem

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Rudolf Hanych - Ovocné zátiší

Rudolf Hanych
Ovocné zátiší

Id: 183405

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 200

2 800

Detail