Aukce LII./2019
Letní den
Id: 178516
akvarel/papír, rozměr 41 x 32 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč
Na zahradě
Id: 178519
olej/sololit, rozměr 29 x 38 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Karel Balíček
Snopy
Id: 181723
olej/plátno/karton, rozměr 21 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Alex Vladimír Hrska
Fňukání
Id: 184311
kolorovaná kresba/papír, rozměr 73 x 51 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Jan Plíva
Na jezu
Id: 184317
tempera/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Ferdinand Engelmüller
Les
Id: 184802
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 10 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Antonín Procházka_
Sv. Tadeáš
Id: 165514
patinovaná sádra, celková výška cca 40 cm, signováno na podstavci s datací, stav viz foto
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Vincent Plesnivý
Šohaj
Id: 176503
akvarel/papír, rozměr 50 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, na obraze hnědé tečky
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč
Josef Rolenec
Praděd
Id: 178205
malba/deska, rozměr 47 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Ferdinand Rubeš
Čertovka
Id: 178510
tempera/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 57 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Antoš Frolka
Krojované děvče
Id: 181024
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11 x 14 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozená pasparta i rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč
Miloslav Holý_
Květ
Id: 179701
olej/plátno/karton, rozměr 29 x 34 cm, signováno vlevo dole, nově rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč
Lodě
Id: 181028
olej/karton, rozměr 22 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, malba v ploše otřena
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč
Josef Istler
Hlava
Id: 183019
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 8,5 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč