Čas na serveru 12:17:32

Aukce LII./2019

 Nečitelná signatura - Úplněk

Nečitelná signatura
Úplněk

Id: 184102

olej/karton, rozměr 42 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, otřená a poškozená malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

1 300

Detail

Jaroslav Šimůnek - Žně

Jaroslav Šimůnek
Žně

Id: 178202

tempera/papír, rozměr 18 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

  Autor neurčen - Letní den

Letní den

Id: 178516

akvarel/papír, rozměr 41 x 32 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

  Autor neurčen - Na zahradě

Na zahradě

Id: 178519

olej/sololit, rozměr 29 x 38 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Karel Balíček - Snopy

Karel Balíček
Snopy

Id: 181723

olej/plátno/karton, rozměr 21 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Alex Vladimír Hrska - Fňukání

Alex Vladimír Hrska
Fňukání

Id: 184311

kolorovaná kresba/papír, rozměr 73 x 51 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Jan Plíva - Na jezu

Jan Plíva
Na jezu

Id: 184317

tempera/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Ferdinand Engelmüller - Les

Ferdinand Engelmüller
Les

Id: 184802

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 10 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Antonín  Procházka_ - Sv. Tadeáš

Antonín Procházka_
Sv. Tadeáš

Id: 165514

patinovaná sádra, celková výška cca 40 cm, signováno na podstavci s datací, stav viz foto

Vyvolávací cena:
800

Detail

Vincent Plesnivý - Šohaj

Vincent Plesnivý
Šohaj

Id: 176503

akvarel/papír, rozměr 50 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, na obraze hnědé tečky

Vyvolávací cena:
500

Detail

Josef Rolenec - Praděd

Josef Rolenec
Praděd

Id: 178205

malba/deska, rozměr 47 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ferdinand Rubeš - Čertovka

Ferdinand Rubeš
Čertovka

Id: 178510

tempera/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 57 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Antoš Frolka - Krojované děvče

Antoš Frolka
Krojované děvče

Id: 181024

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11 x 14 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozená pasparta i rám

Vyvolávací cena:
500

Detail

Miloslav Holý_ - Květ

Miloslav Holý_
Květ

Id: 179701

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 34 cm, signováno vlevo dole, nově rámováno

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

  Autor neurčen - Lodě

Lodě

Id: 181028

olej/karton, rozměr 22 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, malba v ploše otřena

Vyvolávací cena:
500

900

Detail