Aukce LII./2019
Andy Warhol
Marilyn Monroe
Id: 183501
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 88/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 100 Kč
Příhozy: 60
Divadelní masky
Id: 180706
patinovaná sádra, rozměr cca 23 x 30 x 9,5 cm, drobné oděrky, vzácná raná školní práce z období let 1942-44, signováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 70
Gustav Porš
Luční kvítí v létě u Štěpánova
Id: 183408
olej/lepenka, rozměr 36 x 53 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 66
Josef Písecký (Liška)
Z Lopudu
Id: 183601
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 60
František Líbal
Interiér kostela
Id: 177402
olej/plátno, rozměr 95 x 74 cm, signováno vpravo dole, datováno 1945, nataženo na novém napínacím rámu, malba poškozena, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
46 000 Kč
Andy Warhol
Orel
Id: 183502
litografie/ruční papír, velikost listu cca 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 28/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 444 Kč
Příhozy: 57
Tomáš Bím
Maringotka
Id: 178305
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
45 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 77
Podzim
Id: 176702
reliéf, cín/zlato, rozměr cca 23 x 12,5 cm, signováno na zadní straně, z cyklu Celý rok, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
43 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 66
Vojtěch (Adalbert) Brechler
Na divoké říčce
Id: 181507
olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně rámováno, PO
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
43 000 Kč
Eva (prsa)
Id: 176202
reliéf cín/zlato, rozměr cca 16 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, lokálně poškozen povrch přední i zadní části, rok vzniku 1984, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 53
Jan Kristofori
Milostný dopis
Id: 180004
strukturální malba/deska, rozměr 70 x 70 cm, signováno a datováno uprostřed dole, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 50
O. anděl - hlava
Id: 176703
reliéf, cín/zlato, rozměr cca 15,5 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 000 Kč
Oldřich Kulhánek
On nás přejde humor
Id: 183007
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 27,5 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 000 Kč
Sblížení
Id: 184204
reliéf, cín/zlato, rozměr 15,7 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
39 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 50
Ladislav Karoušek
Na hřebenu
Id: 179602
malba/plátno, rozměr 61 x 70 cm, signováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 500 Kč
Příhozy: 63