Čas na serveru 23:28:48

Aukce LII./2019

Andy Warhol - Marilyn Monroe

Andy Warhol
Marilyn Monroe

Id: 183501

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 88/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

48 100

Detail

Příhozy: 60

Olbram Zoubek - Divadelní masky

Divadelní masky

Id: 180706

patinovaná sádra, rozměr cca 23 x 30 x 9,5 cm, drobné oděrky, vzácná raná školní práce z období let 1942-44, signováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 70

Gustav  Porš - Luční kvítí v létě u Štěpánova

Gustav Porš
Luční kvítí v létě u Štěpánova

Id: 183408

olej/lepenka, rozměr 36 x 53 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

47 000

Detail

Příhozy: 66

Josef Písecký (Liška) - Z Lopudu

Josef Písecký (Liška)
Z Lopudu

Id: 183601

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 60

František Líbal - Interiér kostela

František Líbal
Interiér kostela

Id: 177402

olej/plátno, rozměr 95 x 74 cm, signováno vpravo dole, datováno 1945, nataženo na novém napínacím rámu, malba poškozena, nerámováno

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Andy Warhol - Orel

Andy Warhol
Orel

Id: 183502

litografie/ruční papír, velikost listu cca 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 28/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

45 444

Detail

Příhozy: 57

Tomáš Bím - Maringotka

Tomáš Bím
Maringotka

Id: 178305

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 77

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 176702

reliéf, cín/zlato, rozměr cca 23 x 12,5 cm, signováno na zadní straně, z cyklu Celý rok, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 66

Vojtěch (Adalbert) Brechler - Na divoké říčce

Vojtěch (Adalbert) Brechler
Na divoké říčce

Id: 181507

olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně rámováno, PO

Vyvolávací cena:
7 500

43 000

Detail

Olbram Zoubek - Eva (prsa)

Eva (prsa)

Id: 176202

reliéf cín/zlato, rozměr cca 16 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, lokálně poškozen povrch přední i zadní části, rok vzniku 1984, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 53

Jan Kristofori - Milostný dopis

Jan Kristofori
Milostný dopis

Id: 180004

strukturální malba/deska, rozměr 70 x 70 cm, signováno a datováno uprostřed dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

40 000

Detail

Příhozy: 50

Olbram Zoubek - O. anděl - hlava

O. anděl - hlava

Id: 176703

reliéf, cín/zlato, rozměr cca 15,5 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Oldřich Kulhánek - On nás přejde humor

Oldřich Kulhánek
On nás přejde humor

Id: 183007

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 27,5 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 184204

reliéf, cín/zlato, rozměr 15,7 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 50

Ladislav Karoušek - Na hřebenu

Ladislav Karoušek
Na hřebenu

Id: 179602

malba/plátno, rozměr 61 x 70 cm, signováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

37 500

Detail

Příhozy: 63