Aukce LII./2019
Jaroslav Panuška
Rozkvetlá louka
Id: 177801
olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Jaroslav Horejc
Reliéf
Id: 181729
patinovaná pálená hlína/dřevěná podložka, rozměr reliéfu cca 33,5 x 32 cm, rozměr celkový 46 x 37 cm, signováno a datováno, po okraji reliéfu drobné oděrky
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 48
Oldřich Koníček
Most v Písku
Id: 178313
olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz v minulosti opravován, oděrky na rámu, na zadní straně katalogové číslo
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
35 500 Kč
Zvěstování
Id: 176204
Pocta Evě Kmentové, reliéf cín/zlato, rozměr 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 000 Kč
Antonín Pelc
Voják z Casablancy
Id: 182001
tempera/lepenka, rozměr 55 x 41 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
35 000 Kč
Setkání
Id: 183004
kresba tuží/papír, rozměr oválu cca 17,5 x 13 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
34 333 Kč
Příhozy: 65
Jan Smetana
Velikonoční krajina
Id: 183503
olej/plátno, rozměr 70 x 120 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, původní štítky
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
34 004 Kč
Vojtěch Sedláček
Cesta k vesnici
Id: 178004
tempera/lepenka, rozměr 56 x 78 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na původním rámování
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Ludvík Kohl
V interiéru
Id: 183018
olej/dřevěná deska, rozměr 35,5 x 46 cm, signováno monogramem vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
34 000 Kč
Richard Wiesner
Portrét dívky
Id: 180001
olej/plátno/překližka, rozměr 61 x 51 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, poškozený rám, na několika místech poškozena malba
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
33 500 Kč
Příhozy: 51
Ruce v pase
Id: 176203
reliéf cín/zlato, rozměr cca 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1986, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 001 Kč
Příhozy: 49
Neznačeno
Louis Blériot nad La Manche
Id: 181504
olej/plátno, rozměr 35 x 18,5 cm, malba lokálně poškozena viz foto, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 86
Otakar Číla
Zarostlá tůň
Id: 178001
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 882 Kč
Příhozy: 49
Vojtěch Sedláček
Na senách
Id: 178003
tempera/lepenka, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 68
Alois Kohout
Rue de Montmartre
Id: 181509
malba/deska, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, PO, výstava autorových děl probíhá od 24.3. do 26.5. v Alšově jihočeské galerii
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč