Čas na serveru 15:31:33

Aukce LII./2019

František Tavík Šimon - Na Sázavě

František Tavík Šimon
Na Sázavě

Id: 181709

olej/plátno, rozměr 54,5 x 66 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Muzika - Hadrián z Římsů

František Muzika
Hadrián z Římsů

Id: 177304

kombinovaná technika/papír, rozměr cca 40 x 44 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, obraz je publikován v monografii autora od Františka Šmejkala, odd. scénické návrhy, pol. č. 68 viz foto

Vyvolávací cena:
20 000

165 000

Detail

Příhozy: 80

Olbram Zoubek - Divadelní masky

Divadelní masky

Id: 180706

patinovaná sádra, rozměr cca 23 x 30 x 9,5 cm, drobné oděrky, vzácná raná školní práce z období let 1942-44, signováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 70

Vladimír Komárek - Anděl

Vladimír Komárek
Anděl

Id: 184207

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, nesignováno, na zadní straně věnování s autorovým podpisem, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:
6 000

59 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 52

Josef Jambor - V aleji

Josef Jambor
V aleji

Id: 182811

olej/lepenka, rozměr cca 26 x 35 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

24 000

Detail

Ferdinand Rubeš - Čertovka

Ferdinand Rubeš
Čertovka

Id: 178510

tempera/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 57 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Josef Čapek - Klečící žebrák

Josef Čapek
Klečící žebrák

Id: 177302

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 32 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

26 000

Detail

  Autor neurčen - Pradlenka

Pradlenka

Id: 178520

olej/plátno, rozměr 47,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
3 800

4 100

Detail

František Ringo Čech - Vojta se psem Golemem

František Ringo Čech
Vojta se psem Golemem

Id: 176301

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 2007, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - V polích

Vojtěch Sedláček
V polích

Id: 178005

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

19 600

Detail

Jaroslav Šimůnek - Žně

Jaroslav Šimůnek
Žně

Id: 178202

tempera/papír, rozměr 18 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Olbram Zoubek - Ruce v pase

Ruce v pase

Id: 176203

reliéf cín/zlato, rozměr cca 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1986, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

33 001

Detail

Příhozy: 49

Alois Fišárek - Kytice

Alois Fišárek
Kytice

Id: 178511

olej/plátno, rozměr 64 x 50 cm, signováno vlevo dole, zničený rám, volné v rámu, značně vysypaná malba viz foto

Vyvolávací cena:
800

2 800

Detail

Jakub Obrovský - Krojovaní chlapci

Jakub Obrovský
Krojovaní chlapci

Id: 178207

pastel/papír, rozměr ve výřezu 47 x 31 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, zašpiněno pod sklem, poškozený rám, provenience z pozůstalosti Rudolfa Ryšavého, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Jan Rapin - Přátelské sklenky

Jan Rapin
Přátelské sklenky

Id: 181801

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, rámováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:

Detail