Čas na serveru 23:20:57

Aukce LII./2019

Jaroslav Panuška - Rozkvetlá louka

Jaroslav Panuška
Rozkvetlá louka

Id: 177801

olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Jaroslav Horejc - Reliéf

Jaroslav Horejc
Reliéf

Id: 181729

patinovaná pálená hlína/dřevěná podložka, rozměr reliéfu cca 33,5 x 32 cm, rozměr celkový 46 x 37 cm, signováno a datováno, po okraji reliéfu drobné oděrky

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 48

Oldřich Koníček - Most v Písku

Oldřich Koníček
Most v Písku

Id: 178313

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz v minulosti opravován, oděrky na rámu, na zadní straně katalogové číslo

Vyvolávací cena:
11 000

35 500

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 176204

Pocta Evě Kmentové, reliéf cín/zlato, rozměr 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Antonín Pelc - Voják z Casablancy

Antonín Pelc
Voják z Casablancy

Id: 182001

tempera/lepenka, rozměr 55 x 41 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
14 000

35 000

Detail

Adolf Born - Setkání

Setkání

Id: 183004

kresba tuží/papír, rozměr oválu cca 17,5 x 13 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

34 333

Detail

Příhozy: 65

Jan  Smetana - Velikonoční krajina

Jan Smetana
Velikonoční krajina

Id: 183503

olej/plátno, rozměr 70 x 120 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, původní štítky

Vyvolávací cena:

34 004

Detail

Vojtěch  Sedláček - Cesta k vesnici

Vojtěch Sedláček
Cesta k vesnici

Id: 178004

tempera/lepenka, rozměr 56 x 78 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na původním rámování

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Ludvík Kohl - V interiéru

Ludvík Kohl
V interiéru

Id: 183018

olej/dřevěná deska, rozměr 35,5 x 46 cm, signováno monogramem vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
11 000

34 000

Detail

Richard Wiesner - Portrét dívky

Richard Wiesner
Portrét dívky

Id: 180001

olej/plátno/překližka, rozměr 61 x 51 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, poškozený rám, na několika místech poškozena malba

Vyvolávací cena:

33 500

Detail

Příhozy: 51

Olbram Zoubek - Ruce v pase

Ruce v pase

Id: 176203

reliéf cín/zlato, rozměr cca 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1986, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

33 001

Detail

Příhozy: 49

  Neznačeno - Louis Blériot nad La Manche

Neznačeno
Louis Blériot nad La Manche

Id: 181504

olej/plátno, rozměr 35 x 18,5 cm, malba lokálně poškozena viz foto, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 86

Otakar Číla - Zarostlá tůň

Otakar Číla
Zarostlá tůň

Id: 178001

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 882

Detail

Příhozy: 49

Vojtěch  Sedláček - Na senách

Vojtěch Sedláček
Na senách

Id: 178003

tempera/lepenka, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 68

Alois Kohout - Rue de Montmartre

Alois Kohout
Rue de Montmartre

Id: 181509

malba/deska, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, PO, výstava autorových děl probíhá od 24.3. do 26.5. v Alšově jihočeské galerii

Vyvolávací cena:

32 000

Detail