Čas na serveru 03:28:12

Aukce LIII./2019

Josef Multrus - Kytice

Josef Multrus
Kytice

Id: 185002

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 29 cm, singováno vlevo dole, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:
2 800

4 700

Detail

Igor Kitzberger - Marabu II.

Igor Kitzberger
Marabu II.

Id: 186807

bronzová plastika na mramorovém podstavci, celková výška 48 cm, výška mramorového podstavce 6,5 cm, nesignováno, původní stav

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Olbram Zoubek - Svatý Kryštof

Svatý Kryštof

Id: 183804

bronzová plastika, celková výška 72 cm, signováno na zadní straně podstavce, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
15 000

190 000

Detail

Příhozy: 81

František  Foltýn - Rybníček před chaloupkou

František Foltýn
Rybníček před chaloupkou

Id: 188401

akvarel/papír, rozměr listu 28 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Andrej Bělocvětov - Portrét dívky

Andrej Bělocvětov
Portrét dívky

Id: 180404

olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František Cína - Jelínek - Zima

František Cína - Jelínek
Zima

Id: 186901

olej/karton, rozměr 35,5 x 51 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně otřená barva

Vyvolávací cena:

6 800

Detail

Jaroslav Kafka - Krajina u Turnova

Jaroslav Kafka
Krajina u Turnova

Id: 187309

tempera/lepenka, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:
1 600

5 800

Detail

Olbram Zoubek - Evička (Hlava)

Evička (Hlava)

Id: 184205

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno ve formě na zadní straně, rok vzniku 1983, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

  Neznačeno - Přístav

Neznačeno
Přístav

Id: 185027

olej/plátno, rozměr 47 x 66 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 200

Detail

Karel Langer - Partie z Dubrovníku

Karel Langer
Partie z Dubrovníku

Id: 187505

olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený dekorativní rám, na zadní straně potvrzení pravosti viz foto

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Štefan Prukner - U vody

Štefan Prukner
U vody

Id: 188208

olej/lepenka, rozměr 26 x 34 cm, signováno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Štefan Prukner - Radovánky

Štefan Prukner
Radovánky

Id: 188209

olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

  Neznačeno - Postavy

Neznačeno
Postavy

Id: 185026

malba/lepenka, rozměr 57,5 x 51 cm, poškozený rám, značně oloupaná malba

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Na okraji lesa

František Cína - Jelínek
Na okraji lesa

Id: 181719

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf  Kašpar - Pohled na hory

Adolf Kašpar
Pohled na hory

Id: 187308

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 10,3 x 14,5 cm, signováno vlevo nahoře a monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní účet na zadní straně

Vyvolávací cena:
800

Detail