Aukce LIII./2019
Gustav Macoun
Pohled do kraje
Id: 185023
olej/lepenka, rozměr 34 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
11 500 Kč
Otakar Hůrka
U říčky
Id: 188002
olej/plátno, rozměr 39,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč
Rybářská bašta
Id: 190202
olej/lepenka, rozměr 23 x 34 cm, signováno monogramem vlevo dole, doba vzniku kolem 1890, poškozený rám, poškozená malba
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč
František Cína - Jelínek
Pobřežní ostrůvky
Id: 181722
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 200 Kč
Zdeněk Sýkora
Zelenomodrá struktura
Id: 187625
serigrafie, rozměr listu 59,5 x 59,5 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, olištováno, neautorizovaná barevná kombinace tisku "Černobílá struktura", vznikla v roce 1971 bez souhlasu autora aktivitou galerie Ernst v Hannoveru pravděpodobně pouze v několika málo exemplářích, signováno Sýkora na štítku, které v té době autor do Hannoveru posílal poštou
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
11 000 Kč
Jiří Valenta
Zátiší
Id: 187307
olej/plátno, rozměr 20 x 29 cm, signováno monogramem vpravo dole s datací, pochází z pozůstalosti autora, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 600 Kč
Neznačeno
Setkání v krajině
Id: 184501
olej/plátno, rozměr 55 x 72 cm, 19. století, poškozený rám, značně zašpiněná malba, doporučeno čistit
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Viktor Oliva
Studie
Id: 185044
akvarel/papír/deska, rozměr malby 24 x 37 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 500 Kč
Max Švabinský
Studie jezevce
Id: 187408
kresba/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 21 cm, signováno a datováno, studie k obrazu sv. Jan Křtitel, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
10 500 Kč
Jakub Obrovský
S čertem
Id: 187312
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26 x 39 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení pravosti manželkou autora, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 500 Kč
Josef Liesler
Hlava
Id: 190416
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, siggováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 050 Kč
Antonín Kybal
U piána
Id: 185038
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 70 x 98 cm, na zadní straně signováno a označeno autorovým razítkem, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
Othon Coubine
Studie rotundy v Simiane
Id: 187603
kresba/papír, rozměr listu 24,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč
Charles Mootz
Lodě za úplňku
Id: 189110
olej/plátno, rozměr 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 600 Kč
Antonín Michalčík
Dům na vršku
Id: 184305
olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč