Čas na serveru 11:05:34

Aukce LIII./2019

Emil Filla - Souboj s drakem

Emil Filla
Souboj s drakem

Id: 187202

lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16,5 cm, signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, popisný štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

11 501

Detail

Andrej Bělocvětov - Autoportrét

Andrej Bělocvětov
Autoportrét

Id: 180401

olej/karton, rozměr 24 x 20 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Václav Koutský - U stolu

Václav Koutský
U stolu

Id: 185007

olej/plátno, rozměr 81 x 59 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Gustav Macoun - Pohled do kraje

Gustav Macoun
Pohled do kraje

Id: 185023

olej/lepenka, rozměr 34 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
2 200

11 500

Detail

Otakar Hůrka - U říčky

Otakar Hůrka
U říčky

Id: 188002

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

  Autor neurčen - Rybářská bašta

Rybářská bašta

Id: 190202

olej/lepenka, rozměr 23 x 34 cm, signováno monogramem vlevo dole, doba vzniku kolem 1890, poškozený rám, poškozená malba

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

František Cína - Jelínek - Pobřežní ostrůvky

František Cína - Jelínek
Pobřežní ostrůvky

Id: 181722

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:
2 800

11 200

Detail

Zdeněk Sýkora - Zelenomodrá struktura

Zdeněk Sýkora
Zelenomodrá struktura

Id: 187625

serigrafie, rozměr listu 59,5 x 59,5 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, olištováno, neautorizovaná barevná kombinace tisku "Černobílá struktura", vznikla v roce 1971 bez souhlasu autora aktivitou galerie Ernst v Hannoveru pravděpodobně pouze v několika málo exemplářích, signováno Sýkora na štítku, které v té době autor do Hannoveru posílal poštou

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jiří Valenta - Zátiší

Jiří Valenta
Zátiší

Id: 187307

olej/plátno, rozměr 20 x 29 cm, signováno monogramem vpravo dole s datací, pochází z pozůstalosti autora, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

  Neznačeno - Setkání v krajině

Neznačeno
Setkání v krajině

Id: 184501

olej/plátno, rozměr 55 x 72 cm, 19. století, poškozený rám, značně zašpiněná malba, doporučeno čistit

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Viktor Oliva - Studie

Viktor Oliva
Studie

Id: 185044

akvarel/papír/deska, rozměr malby 24 x 37 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
1 200

10 500

Detail

Max Švabinský - Studie jezevce

Max Švabinský
Studie jezevce

Id: 187408

kresba/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 21 cm, signováno a datováno, studie k obrazu sv. Jan Křtitel, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 900

10 500

Detail

Jakub Obrovský - S čertem

Jakub Obrovský
S čertem

Id: 187312

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26 x 39 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení pravosti manželkou autora, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

10 500

Detail

Josef Liesler - Hlava

Josef Liesler
Hlava

Id: 190416

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, siggováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

10 050

Detail

Antonín Kybal - U piána

Antonín Kybal
U piána

Id: 185038

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 70 x 98 cm, na zadní straně signováno a označeno autorovým razítkem, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail