Aukce LIII./2019
Josef Istler
Hlava II.
Id: 190437
malba/papír, rozměr malby 21 x 10 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno v boxu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč
Neznačeno
Přístav
Id: 185027
olej/plátno, rozměr 47 x 66 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 200 Kč
Neznačeno
U Karlova mostu
Id: 185029
olej/plátno, rozměr 46,5 x 62,5 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
Andrej Bělocvětov
Portrét
Id: 185053
olej/dřevo, rozměr viditelný 28 x 20 cm, signováno na zadní straně a pravděpodobně vlevo dole, dřevo popraskáno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Neznačeno
Portrét
Id: 188517
olej/deska, rozměr 18,5 x 14,5 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
600 Kč
2 200 Kč
Neznačeno
S ovcemi
Id: 185030
olej/plátno, rozměr 54 x 65,5 cm, nerámováno, poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 100 Kč
Josef Konečný
Na poli
Id: 187903
malba/překližka, rozměr 45 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
Kamil Lhoták
PF 80
Id: 187614
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 14,2 x 8,9 cm, signováno uprostřed dole, datováno 79, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
700 Kč
2 100 Kč
Neznačeno
Zátiší na stole
Id: 185028
kombinovaná technika/papír, rozměr cca 44 x 60 cm, list značně poškozen, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
400 Kč
2 000 Kč
Vilém K. Hanuš
Dům na rozcestí
Id: 185042
olej/plátno, rozměr 32,5 x 44 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
700 Kč
1 900 Kč
Zdeněk Blažek
Na Sozopolské pláži
Id: 186601
olej/sololit, rozměr 45 x 90 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč
Pavla Fořtová-Šámalová
Budva
Id: 187507
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 809 Kč
U rybníka
Id: 190301
olej/dřevěná deska, rozměr 33 x 41 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Georges Kars
Dívka na pohovce
Id: 190411
kresba/papír, rozměr ve výřezu 59,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole s autorským razítkem, list poškozen hnědými tečkami, pomačkán, v ploše poškozen, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Václav Vaner
Zimní vesnice
Id: 188511
olej/lepenka, rozměr 35 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
700 Kč
1 700 Kč