Aukce LIII./2019
Grafika k výstavě
Id: 187314
příležitostná grafika/papír, rozměr listu 60 x 43 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, list v ploše lokálně pomačkán viz foto, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
V hostinci
Id: 189601
olej/plátno, rozměr 44 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Bedřich Blažek
Dům u vody
Id: 188503
olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, singováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 600 Kč
Vlastimil Kačírek
Při úplňku
Id: 186303
olej/překližka, rozměr 49,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
František Xaver Naske
Pianistka
Id: 188101
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 28 cm, signováno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Kytice
Id: 190413
olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Bedřich Horálek
Kočky za úplňku
Id: 192201
olej/deska, rozměr 49 x 63 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Neznačeno
Zamyšlený
Id: 187602
olej/plátno, rozměr 28 x 22 cm, 19. století, rentoilováno, v ploše lokálně poškozená malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč
Alex Vladimír Hrska
Láska
Id: 184308
kolorovaná kresba/papír, rozměr 73 x 51 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Jiří Balling
Bouře nad rybníkem
Id: 187904
olej/plátno/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 36 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 200 Kč
Vladimír Suchánek
Kapela
Id: 187905
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 25 cm, signováno uprostřed dole, číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 200 Kč
Vladislav Cuřín (Jan Kozelka)
Praha v zimě
Id: 185012
olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč
Neznačeno
Honáci
Id: 185033
kombinovaná technika/papír, rozměr 55 x 80 cm, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Jan Spáčil
Vokovice
Id: 185043
olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 000 Kč
Antonín Viktorin
Zimní motiv
Id: 188005
malba/lepenka, rozměr viditelný 10,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, lehce zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
700 Kč
1 000 Kč