Čas na serveru 02:53:58

Aukce LIII./2019

Antonín Waldhauser  - Lovec

Antonín Waldhauser
Lovec

Id: 189301

olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený novodobý rám, popisky na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Olbram Zoubek - Náhrobek Jiřího Adamíry

Náhrobek Jiřího Adamíry

Id: 187620

kolorovaný reliéf, olovo/cín, rozměr 48 x 20 cm, rok vzniku 1994, značeno na zadní straně, původní stav, jedná se návrh náhrobku Jiřího Adamíry, asymetrická varianta s připaženýma rukama, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 76

Olbram Zoubek - Malá žena

Malá žena

Id: 190101

plastika olovo/cín, celková výška 38,7 cm, signováno na zadní straně podstavce, přiložen původní účet z Díla z roku 1984, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

126 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 84

Kamil Lhoták - Motorová tříkolka a cyklista

Kamil Lhoták
Motorová tříkolka a cyklista

Id: 187615

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 16,8 cm, monogram vpravo dole, datováno 39, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 001

Detail

Příhozy: 52

Olbram Zoubek - Léto

Léto

Id: 186805

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,3 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2009, volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Albín Brunovský - EVA PRIMA PANDORA

Albín Brunovský
EVA PRIMA PANDORA

Id: 190419

lept/papír, rozměr ve výřezu 49 x 37 cm, signováno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 71

Ludvík Csordák - Osamělý strom

Ludvík Csordák
Osamělý strom

Id: 190001

olej/karton, rozměr 41 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Ĺ. Podušela, CSc.

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Ota Bubeníček - Od Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice

Id: 187501

olej/karton, rozměr 20 x 27 cm, signováno vlevo dole s datací 09, oděrky na rámu, vzácná raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Emil Filla - Smrtka

Emil Filla
Smrtka

Id: 187902

lept/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, v ploše hnědé tečky

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Josef Ullmann - Smuteční vrby

Josef Ullmann
Smuteční vrby

Id: 187508

olej/plátno, rozměr 40 x 45 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 48

Jindra Husáriková - Setkání

Jindra Husáriková
Setkání

Id: 187609

malba/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Vladimír Komárek - Otevřené dveře

Vladimír Komárek
Otevřené dveře

Id: 187315

kresba tužkou/ruční papír, rozměr listu 29 x 21 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Bárka v nebezpečí

Jan Bohumil Pospíšil
Bárka v nebezpečí

Id: 189202

olej/překližka, rozměr 25 x 34 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, drobná vada v podkladu malby viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

3 900

Detail

František Daněk - Sedláček - Zátiší s jahodami

František Daněk - Sedláček
Zátiší s jahodami

Id: 187402

olej/karton, rozměr malby 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno 1944, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, na zadní straně věnování

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Bohuslav Dvořák - Na pastvě před roubenkami

Bohuslav Dvořák
Na pastvě před roubenkami

Id: 187502

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 400

Detail