Čas na serveru 16:38:19

Aukce LIII./2019

Andrej Bělocvětov - Portrét

Andrej Bělocvětov
Portrét

Id: 185053

olej/dřevo, rozměr viditelný 28 x 20 cm, signováno na zadní straně a pravděpodobně vlevo dole, dřevo popraskáno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 188517

olej/deska, rozměr 18,5 x 14,5 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
600

2 200

Detail

  Neznačeno - S ovcemi

Neznačeno
S ovcemi

Id: 185030

olej/plátno, rozměr 54 x 65,5 cm, nerámováno, poškozená malba

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail

Josef Konečný - Na poli

Josef Konečný
Na poli

Id: 187903

malba/překližka, rozměr 45 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

Kamil Lhoták - PF 80

Kamil Lhoták
PF 80

Id: 187614

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 14,2 x 8,9 cm, signováno uprostřed dole, datováno 79, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
700

2 100

Detail

  Neznačeno - Zátiší na stole

Neznačeno
Zátiší na stole

Id: 185028

kombinovaná technika/papír, rozměr cca 44 x 60 cm, list značně poškozen, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
400

Detail

Vilém K. Hanuš - Dům na rozcestí

Vilém K. Hanuš
Dům na rozcestí

Id: 185042

olej/plátno, rozměr 32,5 x 44 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
700

1 900

Detail

Zdeněk Blažek - Na Sozopolské pláži

Zdeněk Blažek
Na Sozopolské pláži

Id: 186601

olej/sololit, rozměr 45 x 90 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - Budva

Pavla Fořtová-Šámalová
Budva

Id: 187507

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

1 809

Detail

  Autor neurčen - U rybníka

U rybníka

Id: 190301

olej/dřevěná deska, rozměr 33 x 41 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Georges Kars - Dívka na pohovce

Georges Kars
Dívka na pohovce

Id: 190411

kresba/papír, rozměr ve výřezu 59,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole s autorským razítkem, list poškozen hnědými tečkami, pomačkán, v ploše poškozen, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Václav Vaner - Zimní vesnice

Václav Vaner
Zimní vesnice

Id: 188511

olej/lepenka, rozměr 35 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

1 700

Detail

Adolf Born - Grafika k výstavě

Grafika k výstavě

Id: 187314

příležitostná grafika/papír, rozměr listu 60 x 43 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, list v ploše lokálně pomačkán viz foto, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

  Autor neurčen - V hostinci

V hostinci

Id: 189601

olej/plátno, rozměr 44 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Bedřich Blažek - Dům u vody

Bedřich Blažek
Dům u vody

Id: 188503

olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, singováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 100

1 600

Detail