Čas na serveru 02:52:28

Aukce LIII./2019

Zdeněk Sklenář - Giuseppe Arcimboldo

Zdeněk Sklenář
Giuseppe Arcimboldo

Id: 185045

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 25,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Karel Schadt - Mezi roubenkami

Karel Schadt
Mezi roubenkami

Id: 187413

olej/karton, rozměr 33 x 41 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Karl Vikas - Lesní rybník

Karl Vikas
Lesní rybník

Id: 189111

olej/plátno, rozměr 68 x 106 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 001

Detail

František Ringo Čech - Karel Hynek Mácha

František Ringo Čech
Karel Hynek Mácha

Id: 185103

olej/dřevo, rozměr 25 x 20 cm, signováno vlevo dole s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Vilém  Kreibich - Rychlíkový vlak

Vilém Kreibich
Rychlíkový vlak

Id: 184307

pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 60 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír s malbou lokálně poškozen

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 53

  Autor neurčen - Rybářská bašta v Holandsku

Rybářská bašta v Holandsku

Id: 187301

olej/dřevo, rozměr 21,5 x 41 cm, signováno a datováno 1856 vlevo dole, odborně čištěno, praskliny na rámu

Vyvolávací cena:

12 800

Detail

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 190412

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 12/90, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

  Neznačeno - Pohled na zámek

Neznačeno
Pohled na zámek

Id: 186201

olej/plátno, rozměr 62 x 84 cm, oděrky na novodobém rámu, obraz lehce poškozen, krakelován

Vyvolávací cena:

Detail

Pravoslav Kotík - Dáma v klobouku

Pravoslav Kotík
Dáma v klobouku

Id: 185014

tempera/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 41 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspatováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 79

Jaroslav Šerých - V útlém místě

Jaroslav Šerých
V útlém místě

Id: 190501

malba/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vlevo dole s datací, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
9 000

35 000

Detail

Jaroslav Malinský - Dívčí akt

Jaroslav Malinský
Dívčí akt

Id: 185601

malba/plátno/deska, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, signováno autorsky na zadní straně, datováno 1920, zaskleno, paspartováno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 700

3 900

Detail

František Kaláb - V objetí

František Kaláb
V objetí

Id: 185051

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 52 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Olbram Zoubek - Pokus o Libuši

Pokus o Libuši

Id: 183803

bronzová plastika, celková výška 60,5 cm, signováno na zadní straně sochy, přiložen certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
20 000

190 000

Detail

Václav Koutský - U stolu

Václav Koutský
U stolu

Id: 185007

olej/plátno, rozměr 81 x 59 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Antonín Hudeček - Podzimní les

Antonín Hudeček
Podzimní les

Id: 189401

olej/lepenka, rozměr 66 x 100 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, lehce zvlněná lepenka

Vyvolávací cena:

22 000

Detail