Aukce LIII./2019
Jan Smetana
Voda a kameny III.
Id: 190417
olej/deska, rozměr malby včetně autorského rámu 33 x 44 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč
Josef Ullmann
Smuteční vrby
Id: 187508
olej/plátno, rozměr 40 x 45 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 48
Kamil Lhoták
Motorová tříkolka a cyklista
Id: 187615
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 16,8 cm, monogram vpravo dole, datováno 39, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 001 Kč
Příhozy: 52
Jákob
Id: 184203
reliéf, cín/zlato, rozměr cca 15,7 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, na povrchu drobné otlačeniny, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
36 000 Kč
Vincze Bánsági
Rozkvetlá louka
Id: 189101
olej/plátno, rozměr 68 x 59 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz lehce krakelovaný
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 54
František Kaván
Rozkvetlá louka
Id: 188404
olej/lepenka, rozměr 24 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na dekorativním rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Jaroslav Šerých
V útlém místě
Id: 190501
malba/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vlevo dole s datací, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
35 000 Kč
Jaroslav Kafka
Zátiší
Id: 187801
olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 500 Kč
Příhozy: 50
Václav Kroupa
Na cestě
Id: 190201
olej/lepenka, rozměr 17 x 32,5 cm, nesignováno, rámováno, Haushoferova škola, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 051 Kč
Jezero v horách
Id: 184502
olej/plátno, rozměr 53 x 72 cm, signováno monogramem AP vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 61
Marie Josefova (bez ratolesti)
Id: 184202
reliéf, cín/zlato, rozměr 17 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
32 500 Kč
Alois Kalvoda
Zamrzlá říčka
Id: 185009
olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, zaskleno, obraz volný v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 500 Kč
Účastníci: 19
Evička (Hlava)
Id: 184205
reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno ve formě na zadní straně, rok vzniku 1983, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
32 000 Kč
Otto Gutfreund
Zátiší
Id: 187621
bronzová plastika, rozměr 18,7 x 22,5 x 11 cm, nesignováno, jedná se o starší odlitek, původní vyzrálá patina, publikováno v monografii O. Gutfreunda od Josefa Císařovského (č. kat. 75)
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Josef Jíra
Hlava
Id: 190401
kombinovaná technika/papír, rozměr 57 x 41 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 62