Čas na serveru 17:38:22

Aukce LIII./2019

Jan  Smetana - Voda a kameny III.

Jan Smetana
Voda a kameny III.

Id: 190417

olej/deska, rozměr malby včetně autorského rámu 33 x 44 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Josef Ullmann - Smuteční vrby

Josef Ullmann
Smuteční vrby

Id: 187508

olej/plátno, rozměr 40 x 45 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 48

Kamil Lhoták - Motorová tříkolka a cyklista

Kamil Lhoták
Motorová tříkolka a cyklista

Id: 187615

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 16,8 cm, monogram vpravo dole, datováno 39, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 001

Detail

Příhozy: 52

Olbram Zoubek - Jákob

Jákob

Id: 184203

reliéf, cín/zlato, rozměr cca 15,7 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, na povrchu drobné otlačeniny, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Vincze Bánsági - Rozkvetlá louka

Vincze Bánsági
Rozkvetlá louka

Id: 189101

olej/plátno, rozměr 68 x 59 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz lehce krakelovaný

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 54

František Kaván - Rozkvetlá louka

František Kaván
Rozkvetlá louka

Id: 188404

olej/lepenka, rozměr 24 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na dekorativním rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Jaroslav Šerých - V útlém místě

Jaroslav Šerých
V útlém místě

Id: 190501

malba/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vlevo dole s datací, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
9 000

35 000

Detail

Jaroslav Kafka - Zátiší

Jaroslav Kafka
Zátiší

Id: 187801

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

34 500

Detail

Příhozy: 50

Václav Kroupa - Na cestě

Václav Kroupa
Na cestě

Id: 190201

olej/lepenka, rozměr 17 x 32,5 cm, nesignováno, rámováno, Haushoferova škola, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 051

Detail

  Autor neurčen - Jezero v horách

Jezero v horách

Id: 184502

olej/plátno, rozměr 53 x 72 cm, signováno monogramem AP vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 61

Olbram Zoubek - Marie Josefova (bez ratolesti)

Marie Josefova (bez ratolesti)

Id: 184202

reliéf, cín/zlato, rozměr 17 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Alois Kalvoda - Zamrzlá říčka

Alois Kalvoda
Zamrzlá říčka

Id: 185009

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, zaskleno, obraz volný v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Účastníci: 19

Olbram Zoubek - Evička (Hlava)

Evička (Hlava)

Id: 184205

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno ve formě na zadní straně, rok vzniku 1983, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Otto Gutfreund - Zátiší

Otto Gutfreund
Zátiší

Id: 187621

bronzová plastika, rozměr 18,7 x 22,5 x 11 cm, nesignováno, jedná se o starší odlitek, původní vyzrálá patina, publikováno v monografii O. Gutfreunda od Josefa Císařovského (č. kat. 75)

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Josef Jíra - Hlava

Josef Jíra
Hlava

Id: 190401

kombinovaná technika/papír, rozměr 57 x 41 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 62