Čas na serveru 00:10:30

Aukce LIII./2019

Jan Kutálek - Rybovitost

Jan Kutálek
Rybovitost

Id: 191503

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 27 x 29 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Váchal - Ex Libris

Josef Váchal
Ex Libris

Id: 185054

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 11 x 10,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis a datace, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 900

Detail

Jaroslav Kafka - Krajina u Turnova

Jaroslav Kafka
Krajina u Turnova

Id: 187309

tempera/lepenka, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:
1 600

5 800

Detail

František Cína - Jelínek - Pod Troskami

František Cína - Jelínek
Pod Troskami

Id: 181720

olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Příboj

František Cína - Jelínek
Příboj

Id: 181726

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Pootevřená vrátka

Otakar Hůrka
Pootevřená vrátka

Id: 184309

olej/lepenka, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Langer - Šumava

Karel Langer
Šumava

Id: 185705

malba/papír/lepenka, rozměr 19 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Adolf  Kašpar - Bárka u břehu

Adolf Kašpar
Bárka u břehu

Id: 187403

olej/plátno/karton, rozměr plátna 31 x 25 cm, signováno vpravo dole monogramem AK, obraz i rám v velmi dobrém stavu, vzácně se vyskytující autor

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Načeradský - Figura

Jiří Načeradský
Figura

Id: 188206

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41 x 29 cm, signováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Na kanálu

Na kanálu

Id: 188515

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, singováno vpravo dole, datováno, oděrky na dekorativním rámu, malba lokálně poškozena

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Mathauser - Portrét dámy

Josef Mathauser
Portrét dámy

Id: 189107

olej/plátno, rozměr 58 x 50 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na dekorativním rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Na okraji lesa

František Cína - Jelínek
Na okraji lesa

Id: 181719

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

Detail

Othon Coubine - Stojící dívka

Othon Coubine
Stojící dívka

Id: 186103

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 9,8 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 12/25, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

  Neznačeno - Pohled na zámek

Neznačeno
Pohled na zámek

Id: 186201

olej/plátno, rozměr 62 x 84 cm, oděrky na novodobém rámu, obraz lehce poškozen, krakelován

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Holec - Předjaří v Rožné

Karel Holec
Předjaří v Rožné

Id: 187418

olej/ karton, rozměr malby 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, kvalitní malba odrážející v sobě Kalvodovu školu, ve které byl K. Holec žákem v letech 1929 - 32, původní stav, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 900

Detail