Čas na serveru 08:22:50

Aukce LIII./2019

  Neznačeno - Setkání v krajině

Neznačeno
Setkání v krajině

Id: 184501

olej/plátno, rozměr 55 x 72 cm, 19. století, poškozený rám, značně zašpiněná malba, doporučeno čistit

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Mrazivý den

František Daněk - Sedláček
Mrazivý den

Id: 187411

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:
3 700

20 000

Detail

Alois Kalvoda - Studie k Hubičce

Alois Kalvoda
Studie k Hubičce

Id: 186301

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 33 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení pravosti manželky malíře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Vladimír Komárek - Zdechovická skála

Vladimír Komárek
Zdechovická skála

Id: 185404

olej/plátno, rozměr 69 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti Josefa Rolence, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 58

Olbram Zoubek - Ještě Marie

Ještě Marie

Id: 183802

bronzová plastika, celková výška cca 88,5 cm, signováno na zadní straně podstavce, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
16 000

220 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 70

Josef (Joža) Koudelka - Krojovaná děvčata

Josef (Joža) Koudelka
Krojovaná děvčata

Id: 186304

olej/plátno, rozměr 85 x 74,5 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, malba v ploše na několika místech poškozena

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jakub Obrovský - S čertem

Jakub Obrovský
S čertem

Id: 187312

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26 x 39 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení pravosti manželkou autora, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

10 500

Detail

Othon Coubine - Stojící dívka

Othon Coubine
Stojící dívka

Id: 186103

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 9,8 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 12/25, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Václav Kroupa - Na cestě

Václav Kroupa
Na cestě

Id: 190201

olej/lepenka, rozměr 17 x 32,5 cm, nesignováno, rámováno, Haushoferova škola, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 051

Detail

Jan  Novopacký - Jezero Atterzské od Steinbachu

Jan Novopacký
Jezero Atterzské od Steinbachu

Id: 185401

olej/plátno, rozměr 29,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole pod rámem, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 084

Detail

Felicitas Köster-Caspar - Kytice

Felicitas Köster-Caspar
Kytice

Id: 186602

olej/lepenka, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 700

Detail

Adolf Born - Pirát

Pirát

Id: 186804

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 49/70, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Zdeněk Sýkora - Zelenomodrá struktura

Zdeněk Sýkora
Zelenomodrá struktura

Id: 187625

serigrafie, rozměr listu 59,5 x 59,5 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, olištováno, neautorizovaná barevná kombinace tisku "Černobílá struktura", vznikla v roce 1971 bez souhlasu autora aktivitou galerie Ernst v Hannoveru pravděpodobně pouze v několika málo exemplářích, signováno Sýkora na štítku, které v té době autor do Hannoveru posílal poštou

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Bedřich Horálek - Kočky za úplňku

Bedřich Horálek
Kočky za úplňku

Id: 192201

olej/deska, rozměr 49 x 63 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vincenc Beneš - Zátiší s kyticí a jablky

Vincenc Beneš
Zátiší s kyticí a jablky

Id: 186102

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

21 000

Detail

Příhozy: 56