Aukce LIII./2019
Adolf Kašpar
Bárka u břehu
Id: 187403
olej/plátno/karton, rozměr plátna 31 x 25 cm, signováno vpravo dole monogramem AK, obraz i rám v velmi dobrém stavu, vzácně se vyskytující autor
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 500 Kč
Jiří Načeradský
Figura
Id: 188206
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41 x 29 cm, signováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 500 Kč
Josef Mathauser
Portrét dámy
Id: 189107
olej/plátno, rozměr 58 x 50 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na dekorativním rámu, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
František Cína - Jelínek
Na okraji lesa
Id: 181719
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Othon Coubine
Stojící dívka
Id: 186103
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 9,8 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 12/25, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč
Neznačeno
Pohled na zámek
Id: 186201
olej/plátno, rozměr 62 x 84 cm, oděrky na novodobém rámu, obraz lehce poškozen, krakelován
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Karel Holec
Předjaří v Rožné
Id: 187418
olej/ karton, rozměr malby 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, kvalitní malba odrážející v sobě Kalvodovu školu, ve které byl K. Holec žákem v letech 1929 - 32, původní stav, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
5 000 Kč
Zátiší s maskami
Id: 187506
olej/plátno, rozměr 60 x 51 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Vladimír Komárek
Zátiší se židlemi
Id: 187624
suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 61 x 42,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč
Josef Kábrt
Portrét
Id: 188801
olej/sololit, rozměr 67 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Alois Moravec
Průhled alejí
Id: 190407
olej/plátno, rozměr 80 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Václav Pavlík
Kytice
Id: 188004
olej/karton, rozměr 78 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 900 Kč
Václav Vojtěch Novák
Portrét ženy
Id: 185037
olej/plátno, rozměr 97,5 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, značně poškozený rám, volné v rámu, popsáno na napínacím rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 800 Kč
Josef Multrus
Kytice
Id: 185002
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 29 cm, singováno vlevo dole, poškozený dekorativní rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 700 Kč
František Daněk - Sedláček
Zátiší s rybízem
Id: 187401
olej/karton, rozměr malby 20 x 29 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 700 Kč