Čas na serveru 10:40:47

Aukce LIII./2019

Adolf  Kašpar - Bárka u břehu

Adolf Kašpar
Bárka u břehu

Id: 187403

olej/plátno/karton, rozměr plátna 31 x 25 cm, signováno vpravo dole monogramem AK, obraz i rám v velmi dobrém stavu, vzácně se vyskytující autor

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Načeradský - Figura

Jiří Načeradský
Figura

Id: 188206

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41 x 29 cm, signováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Mathauser - Portrét dámy

Josef Mathauser
Portrét dámy

Id: 189107

olej/plátno, rozměr 58 x 50 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na dekorativním rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Na okraji lesa

František Cína - Jelínek
Na okraji lesa

Id: 181719

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

Detail

Othon Coubine - Stojící dívka

Othon Coubine
Stojící dívka

Id: 186103

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 9,8 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 12/25, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

  Neznačeno - Pohled na zámek

Neznačeno
Pohled na zámek

Id: 186201

olej/plátno, rozměr 62 x 84 cm, oděrky na novodobém rámu, obraz lehce poškozen, krakelován

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Holec - Předjaří v Rožné

Karel Holec
Předjaří v Rožné

Id: 187418

olej/ karton, rozměr malby 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, kvalitní malba odrážející v sobě Kalvodovu školu, ve které byl K. Holec žákem v letech 1929 - 32, původní stav, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 900

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s maskami

Zátiší s maskami

Id: 187506

olej/plátno, rozměr 60 x 51 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Komárek - Zátiší se židlemi

Vladimír Komárek
Zátiší se židlemi

Id: 187624

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 61 x 42,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Josef Kábrt - Portrét

Josef Kábrt
Portrét

Id: 188801

olej/sololit, rozměr 67 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Moravec - Průhled alejí

Alois Moravec
Průhled alejí

Id: 190407

olej/plátno, rozměr 80 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 188004

olej/karton, rozměr 78 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Václav Vojtěch Novák - Portrét ženy

Václav Vojtěch Novák
Portrét ženy

Id: 185037

olej/plátno, rozměr 97,5 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, značně poškozený rám, volné v rámu, popsáno na napínacím rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Josef Multrus - Kytice

Josef Multrus
Kytice

Id: 185002

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 29 cm, singováno vlevo dole, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:
2 800

4 700

Detail

František Daněk - Sedláček - Zátiší s rybízem

František Daněk - Sedláček
Zátiší s rybízem

Id: 187401

olej/karton, rozměr malby 20 x 29 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

4 700

Detail